Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

tina691976,

urcite to vyskusaj a potom mi daj vediet,ja som po 8 tyzdnoch nosila push up len cez den a zdalo sa mi,ze v noci,ked spim na bruchu,tak si ich riadne roztiahnem a potom ked mam push up,tak su stiahnute,tak som ju zacala nosit den/noc a zatial sa mi zda,ze to vyzera lepsie :) ako jasne,aj ja som rada,ze prsicka mam,teraz sa mi zda,ze to v kazdom oblecku vyzera super,proste ten dekolt:)a my s muzom planujeme este jedno babo k nasej kocke,tak preto planujem vymenu,lebo malicku som kojila necely rok,prsia mi zmizli,ale uvidim po druhom kojeni,podla mna implose spadnu nizsie:)

tina691976

ythyl
ja som sedem týždnou po opke skusim rada zajtra ráno hodím hned na seba tu pushapku ale je to fakt možno len náš výmysel lebo už len to že máme prsia je super

ythyl

tina691976,

ja som zo zaciatku bola taka sklamana,teraz je to lepsie,vsak som rada,ze aspon nieco mam,hehe :)) ale fakt to vyskusaj,mne sa zda,ze mi to pomohlo a ty si mala neskor opku,tak tebe sa este lepsie budu formovat,lebo ja mam uz vyse 2 mesiacov po,takze v podstate uz mam iba necely mesiac na to,aby sa mi cosi urovnalo :)) aj ja som si podprdy kupovala,normalne hned prvu,ktoru som si obliekla,tak mi bola dobra:)

mimix

ahojte chcem sa spytat mampo dvoch detoch prsia mam padnutejsie..chcem sa spytat na radu kde si dat prsia popripade mi viete poslat foto niemalých prs ale uprav plus implantat dakujem velmi moj mail. mmichala.alaxova@gmail.com nebudem foto zverejnovat ani nic chcem pre seba ake si moznosti

tina691976

ythyl
ahoj som rada že si došla kuknuť ja som nie nejako velmi nspokojná ale mohli byť o cm bližšie ale podstatné je že sa mi páčia ja som si už aj tri podprdy kupila je tam aj jedna pušap tak skusim tvoj recept :) ja som už aj kupovala plavky super pociť len je mi na vrchu všetko malé :) ja na večšie nepojdem moj vek už ani tomu neprislucha :) budem sa ja len tešiť stoho čo už mám

teneriffe

baby som 3tyzdne+1 den po a vobec mi nedoslo, ze uz cez den mozem mat inu podprdu...a priznam sa, ani som nemala chut a cas riesit to :) dobre, ze??

vravite, ze v F&F su dobre podprdy???
inak po plavkach som dnes pokukovala....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk