Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

oukej baby, koncim debatku, hlavne sa nepozorujte, lebo najdete chyby aj tam kde nie su :)
pekny vecer zelam..a este krajsie prsia :D

tina691976

lauritánia zoe
ved aj aj som si porovnávala fotky pred a po opke tak nemožem čakať zázraky ale tá moja medzera je ešte v norme možno to časom omekne viac a dotlačím do požadovaného tvaru ale som len siedmy týžden tak je to ok

lauritania

ahaaa ,zoe - díky , už som v obraze , čiže čím bližšie k sebe tým lepšie a krajšie ... už som si to bola aj ja obzerať , hihii ... mne moja medzera pride ok ... asi ako aj pred opkou

tina691976

zoe23
ala je som aj od nikoly videla iné fotky a mal ich bližšie pri sebe ale táto foto to je fakt daleko to aspom tak nemám som rada

zoe23

lauritania
napr. toto je doost medzera www.facebook.com a ked pozries nick luciaa1 tak ta ma prsia neskutocne pri sebe, take by som chcela ale mozem snivat :) len nevieme ake mala prsia pred.

tina691976

lauritánia
riešime medzeru medzi prsiami nik neviem aký každá sme mali iný základ a doktori nám spavili pekné prsia a letisko ostalo :) ale ja som v celku spokojná prsia su pre mna pekné a dotlačím to heverom :)

lauritania

baby , akú medzeru to stále riešite ? aku medzeru to chcete mať či nemať ???

dajte mi nick , kto ma tu medzeru ako to chcete mať alebo ako to nechcete mať ...

zoe23

tina691976
ja som tiez sklamana da sa povedat, lebo ked som skusala vystrih do V, mala som to ako letiskovu drahu, navyse sa mi nezmestilo viac ako 330ml takze uz sa tesim na vymenu raz :)aj ked medzery sa nezbavim. Ale aj tak som stastna, ze mam diduše už:)

henka88
Ja som tiez myslela pred op, ze potom to spravim pushupkou ale...okruhle implantaty by mali byt makksie a ja si este aj myslim, ze pokial tam boli pred op nejake prsia tak ich skor natlacis k sebe (tam uz nejaky tuk predsa len je s ktorym sa da hybat) ako ked neboli ziadne ako u mna :D

tina691976

henka88
možno ked omeknu tak sa snimi bude dať čarovať viac ja som npr.skušala vela podprseniek a vkaždej to vyzeralo ináč jedna to pritlačila lepšie a v druhej to bolo ako na lyžiarskej dráhe daleko asi ešte treba počkať ak nie ved aspom že su prsia :)

henka88

a napr. lenkalili dala krásne tie prsia k sebe po 7 týždňoch, to sa nebude dať teda každej z nás? :D

Lenkalili
prosím ťa, ty máš imploše pod svalom či pod žľazou? :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk