Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

zoe23, tina691976
ja som mala tiež medzeru medzi prsiami, no ale tiež ju bez pŕs až tak nebolo vidno a v podprde som ich k sebe natlačila. Mám VP, ale mne dr. povedal, že to opticky priblíži prsia k sebe, no neviem teda :D Ja som ale myslela že keď zmäknú, tak ich normálne rukami pritlačím k sebe, hoci si to neviem predstaviť. Napr. taká Ch. Aguilera má bez podprdy v šatách veľkú medzeru, ale keď má niekde podprdu, tak ich má úplne k sebe. Tak neviem podľa čoho sa to dá a nie. :(

tina691976

zoe23
ja som stoho ani nie dáko sklamaná mne sa prsia páčia aké su ,už aj pekne meknu aj už niesu také strašne gulaté len asi každá máme nejaku tu predstavu prs ktoré su nalepené na sebe a vyzeraju pre muža sexy ale nemožem ani povedať žie tie naše by sexy nevyzerali ale dík ved aspom to človek može porovnať ked ty si už taký dlhý čas po opke vela asi urobý aj ten náš základ ako sme mali predtým hlavná vez že prsia su :)

zoe23

henka88, tina691976
ahojte, ja som cca 8 mesiacov po a mam medzeru tiez a prsia k sebe nedam ani keby neviem čo ale makke su. Medzeru som mala samozrejme aj pred tym ale pred tym som nemala prsia, tak medzeru nebolo vidno :D a mam stredny+ profil. Doktor aj na konzultačke rovno povedal, ze medzera ostane, že oni sa snazia silikony natlacit vzdy co najblizsie k sebe ale hrudna kost ich myslim nepusti.

tina691976

henka88
aj ja som dneska myslela na ythyl :) ja mám tiež tu medzeru ale ja som ju mala aj pred tým a možno je to aj tým že som si dala vysoký prfil ktorý je viac vystupený do predu a nie do strán ja ich už mám mekké neviem či ešte zmeknu ale už ich možem tvarovať ale uplne k sebe ich nedám ja som ssedem týždnou po opke

henka88

ythyl
ahoj, neviem, či tu ešte chodíš občas, ale chcela som sa ťa opýtať, ako si na tom s prsiami a medzerou medzi nimi. Lebo ja mám tiež dosť výraznú, tak len chcem vedieť, že či sa tie prsia ti dajú dať dokopy aspoň v podprde :) Ja som 6 týždňov po, no ale ja ich mám ešte pevné, ani sa nehnú skoro. :)

italka

Izabella294..skafander nosim stale len ked ho periem mam sportovu...povedal ze ho mam nosit zatial stale neviem preco ale myslim ze kvolo tomu ze implantat je pod zlazou a nie pod svalom a rez v podprsnikom...noo asi musime zvolnit tempo lebo sa my tazsie spi uplne citim ako to tam vnutri pracuje...som nevyspata 2 krat za noc hore co my trpnu ruky.Po 3t mozem spat na boku ale nepusti ma to..skor sa my dalo po 1t soat na boku ale teraz nemam sancu..Ja dufam,ze tieto stavy coskoro prejdu..Povedal ,ze o tyzden pozem ist pracovat ale pockam tym,ze pracujem ako kadernicka a zapajam ruky a tym trpi aj chrbat....

tina691976

olly-fa
tak som na to došla prečo niektoré su čarvené a niektoré čierne prihlasovacie mená lebo tie čo su na čeveno maju prístup aj na emial a tie druhé blakovaný :) dufam :)

lauritania

kitky - gratulujem k zvládnutej operácii , ale velmi sa čudujem že máš bolesti ....

ja som po mastopexiia už aj po augmentácii a aj moje dve kamaratky su po mastopexii a my sme nepociťovali absolutne žiadnu bolesť , ani jedna ... ale absolutne žiadnu bolesť , som sa čudovala a neverila ked mi kamošky vraveli že mastopexia vôbec nebolí . kamoška na šiesty den po mastopexii už trsala na diskoteke .. jedine čo som cítila v prve minuty po prebudení bolo mierne štipkanie ale trvalo niekolko minut , vôbec nie bolestivé ....a po dvoch hodinách po prebudení z narkozy som už behala po izbe ..

čo je naozaj bolesť tak to je augmentácia , ale to sa neda absolutne prirovnať s mastopexiou ...
aj to po augmentacii som očakavala väčšiu bolesť , ale dalo sa to zniesť ...

ešte som od nikoho nepočula , ani nečitala že by niekto opisoval bolesti po mastopexii ...

tak ti prajem skoru úlavu !!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk