Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Izabella294

Italka,
Ja som tiez tri tyzdne po operacii a vcera ma tak zacal boliet pravy orsnik,ze hotovo :( Aj so vstavanim mam problem,a to som predtym vstavala ako srnka.

marikamarika

Mirkaviki
Ahoj to ze mas skafander xs nic neznamena ja mam 485 a tiez mam xs skafander :) cez prsia mam teraz pat tyzdnov po 94,5 cm, od kedy si mozem rozopinat podprdu sa mi ten objem aj po zmiznuti opuchu zvacsil o 2 cm..zacali sa usadZat a vystupili, cize sa nemusis bat urcite ti este vystupia ked zmizne opuch a tiez mam vysoky profil, pridalo mi to na objeme tak povedal dr, ale ci je to moc vidno oproti strednemu neviem, rozdiel je v mililitroch a su viac dopredu.

mirkaviki

Zmäknut- joj taka hrubka :D ze sa musim opravit...inak skafander mam XS 75 D to znamena co? Ze su tak male ze XS ? :D inak meriam 172cm a 53 kg

mirkaviki

Baby ja mam len 305ml vysoky profil bo sa mi viac nezmestilo a este musel aj modelovat a ked odpuchaju normalne mam pocit ze budu az moc male...mala som 70cm pod prsiami - myslite ze to pri normalnej podprde ked zmeknu vymodelujem do pekneho plneho dekoltu.dost som zmatena co mi ten vysoky profil spravy ( ked opuch ustupi)oproti strednemu profilu( bo vacsinu foto co som videla boli anatom.stred.profil)...inak pred opkou som bola uz suca na psychiatriu kvoly pozeraniu fotiek a teraz kvoly tomuto :D moj chlap sa uz zo mna rehoce :D

lauritania

jajakarinka - super , že už prechádzky ! je to normálne že sa unaviš skoro .. ja som chodila čo najviac , lebo v tie prvé dni bolo pre mna neznesitelné sedieť koli stehnam - rezom a postel bola prvé dva týždne pre mňa zabijak :D :D :D .... ale super , že si to rozchodila , to pomáha aj na bolesť , skôr odíde.
ja sa mám dobre , prsia fajn , už sú mäkšie a aj také živšie , a to druhé prsko sa napráva , už vyzerá skoro ako to druhé !

italka

teneriffe ja si myslím,že to bude k tomu menzesu začína to pomaličky ustupovať ale som v kludovom režime zbytočne sa nenamáham ,tiež my trochu opuchol na bočnej strane smerom k paži nieje to brutálne ale cítim to a zavadzia my to a na dotyk uff..Bolia oba navzajom tak to pripisujem k tomu je to rovnaká ani nie bolesť...skôr strpnutie a ako keby my pristupovalo mlieko:)) mám totiž dve deti a kojila som tak to viem porovnať.Strašne dobre my robí keď ich krémujem a trochu masírujem...:))

teneriffe

hostelica neboj, bude lepsie a lepsie. ja som si prsia videla az 10.den. do tej doby som si trieskala hlavu, ze ak to nebudem dobre a ja takto trpim...!! prve 4 dni som myslela fakt, ze skapem.

teraz jazdim (mam automat), o deti sa staram tak normal, robim vsetko... doma mam sice ako po boji, no musi to pockat, lebo som unavena, vsetko mi dlho trva. sama sebe si leziem na nervy. snad to nebude dlho. :)

ale prsia super, to je hlavne :)

teneriffe

italka, aj ja mam tento problem.

som 3 tyzdne po a vcera, ked som ich isla vyvetrat som si vsimla, ze jeden prsnik zhora napuchnutejsi (pravy) a tuhsi... paradoxne ma menej boli.... a zaroven mi zacal menzes.

prosim, ukludnite ma, ze je to ok.

italka

Ahojte.Som tu prvý krát tak dúfam,že sa možem podeliť o svoje pocity.Som 3t. po operácii.Všetko prebehlo super mohla som fungovať ihneď.Samozrejme ležala som prvý týždeň.relaxovala a užívala ako ostatný okolo mňa sa starajú.Mám 440ml anatomycké vyšší profil.po operácii som mala lavý prsník viac opuchnutý ale dalo sa to do poriadku.No včera my opuchol ten pravý a bolia ma oba prsníky.Neviem či to mám pripísať tomu,že som dostala menzes.Bolievali ma prsia pred menzesom vždy,že som sa ich nemohla ani dotknúť.Cítim v nich mravenčenie a pnutie.Tak ja len či ste mala niektorá také pocity?Dakujem Vám za odpoveď.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk