Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

tinizmus

drzim palce :-)

hostelica

fuu tak to nemas bohvieco :-( ja som cikala sama uz rano po opke,aj sa cesala a obliekala :-) Je to naozaj zaujimave ako kazde telo rozdielne reaguje,no ale v kazdom pripade ti silno drzim palce aby to bolo kazdym dnom lepsie a lepsie :-)

hostelica

Pardon za preklepy...zlé sa mi píše z phonu..a zabudla som DAKUJEM VSETKYM ZA PODPORU,drzim vam vsetkym baby palce nech to zotavovanie prebieha lepšie ako u mna

hostelica

Tak dnes je piatok,v pondelok som mala operaciu.operoval ma dr švehlík kosice,a mam 360 stredne vysoky profil (medium extra high) gule ES...den operácie ani neviem že bol,rano som prišla na kliniku sestrička ma zaviedla na izbu,prezliekla som sa to takej priesvitnéj kosielky a potom mi sestrička doniesla tabletku po ktorej mi bolo všetko jedno,ja som tak ci tak bola v den opky uplne v pohode az mi to prišlo divne.pitom ma prisiel na izbu dr pomalovat , zvazil ma a nakoniec sa ma pýtal anestéziológ par otázok.isla som na salu, posledné co si pamätám bolo ze mi napichli zilu...potom som sa zobudila na izbe ubolena ale to ešte nič.ja som mala pocit že mne sa to kazdym dnom zhoršuje preto az dnes pisem,je to o trochu lepšie.som strasne stuhnuta,prsia opuchnute a tvrde ťažké plus obcas ma stipe reso.pali v pravom prsniku ale neskutočne nepríjemné to je.dnes som sa uz aj sama vycikala otvorila si dvere a podobne,co je v mojom stave veľké zlepšenie...prsia som si videla zatiaľ som spoko :))) tesim sa uz keď budem fit no hlavne jed uz budem vedieť rani sama vstať z postele.

bobcatko173

bittersweet

ďakujem veľmi pekne za info! dnes sa mám rozhodnúť a volať do Interklinik a rozhodla som sa radšej pre Paliatku:) a dám na Vás, veď on asi najlepšie vie aké mi pôjdu a do anatómov nechcel ísť..takže 15.5. držať prsty,teším sa! :)

VeVerka11

ďakujem za podporu! :) no už nad tým nebudem moc uvažovať, dám si gule stredný profil lebo chcem troška do strán a budem dúfať, že to bude dobre vyzerať :)

Sandritta

ivetka58,
Tak to mas peknu velkost. Inak kamoska ma pod svalom a v predklone tiez nahmata ten implos, takze z toho si nic nerob... ;) ja si hovorim, ze nech len su zdrave a dlho dlho vydrzia, aby nerobili starosti :)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk