Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

lenkalili
ahoj no podprsenka vie naozaj spraviť zázraky ja som tiež skušala vela len na začiatok nechcem kupovať vela ak by sa prsia ešte menili ale máš pravdu v neyorkeri maju velmi pekné aj za dobru cenu už som si aj plavky tam kupila maju dobrý výber len na večšie nesedí vela ale v celku som spokojná aj s prsiami hlavná vec že su :)

tina691976

ythyl
no ráno somm si dal pushap a na to som obliekla aj tu podprdu so siklienky skusim čo to spravý dufam že sa nezlepia :) no aj ja dnesak ráno somm sa zobudila na to že spím na bruchu je to super pocit spať znovu ako za starých čias od tretieho dna spím na boku to je ok ale brucho som tak skoro nečakala

Lenkalili

henka88

Ahoj mam pod svalom implantaty :) a ked mam mega push up tak su pekne pri sebe...a ja som sa dr. pýtala že ako zmenším medzeru a on že push upkami alebo ak tlačia push upky veľmi hore tie prsia tak lepšie je aj kupiť si o číslo menšiu podprdu ktora jednoducho tlači tie prska bližšie k sebe...inak tiež mam dosť medzeru ale som rada že ich spojim. V new yorkeri maju fakt dobre podprdy aj pekne aj push upky aj cenovo v pohode. Tak skuste mrknuť tam. :-)

Ale baby fakt asi závisí od postavy a tvaru hrudnika tie prsia...Niekto bude mať vkuse medzeru a niekto týžden po opke už ich má pri sebe...podla mna to ani nezavisi od toho že si povieme že zly dr. že mam ich daleko od seba ale on ich dá max čo sa dá...lebo mne hovoril že viac sa už nedá už by mi lietal implantat do druhej strany keby mi narušil tamto :D napr. minimalne slniecko83 fotka par dni po opke a ako krasne blizko su...to nezmenime..ale hlavne že mame nejake cici budme vôbec rady že :D nech sa vám darí kočky :) :)

ythyl

tina691976,

urcite to vyskusaj a potom mi daj vediet,ja som po 8 tyzdnoch nosila push up len cez den a zdalo sa mi,ze v noci,ked spim na bruchu,tak si ich riadne roztiahnem a potom ked mam push up,tak su stiahnute,tak som ju zacala nosit den/noc a zatial sa mi zda,ze to vyzera lepsie :) ako jasne,aj ja som rada,ze prsicka mam,teraz sa mi zda,ze to v kazdom oblecku vyzera super,proste ten dekolt:)a my s muzom planujeme este jedno babo k nasej kocke,tak preto planujem vymenu,lebo malicku som kojila necely rok,prsia mi zmizli,ale uvidim po druhom kojeni,podla mna implose spadnu nizsie:)

tina691976

ythyl
ja som sedem týždnou po opke skusim rada zajtra ráno hodím hned na seba tu pushapku ale je to fakt možno len náš výmysel lebo už len to že máme prsia je super

ythyl

tina691976,

ja som zo zaciatku bola taka sklamana,teraz je to lepsie,vsak som rada,ze aspon nieco mam,hehe :)) ale fakt to vyskusaj,mne sa zda,ze mi to pomohlo a ty si mala neskor opku,tak tebe sa este lepsie budu formovat,lebo ja mam uz vyse 2 mesiacov po,takze v podstate uz mam iba necely mesiac na to,aby sa mi cosi urovnalo :)) aj ja som si podprdy kupovala,normalne hned prvu,ktoru som si obliekla,tak mi bola dobra:)

mimix

ahojte chcem sa spytat mampo dvoch detoch prsia mam padnutejsie..chcem sa spytat na radu kde si dat prsia popripade mi viete poslat foto niemalých prs ale uprav plus implantat dakujem velmi moj mail. mmichala.alaxova@gmail.com nebudem foto zverejnovat ani nic chcem pre seba ake si moznosti