Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

VeVerka11

Bobcatko173
Ja som bola u Dr. Červeňa :) on to už má asik v oku, ktorej má dať aké, takže ja som povedala iba predstavu. Môj základ bol žiadny a prsia mi to urobilo ozaj pekné. Gulaté sú tiež pekné, lekári určite vedia, čo robia, takže sa rozhodni iba pre lekára a chod do toho. Moc nad tým nerozmýšlaj, lebo budeš zhaluzená :D Držím palce, hlavne nech si v poriadku!

jajakarinka

Lauritania ...dnes som bola na prechadzke s malou a ja som chodila ako stara zena a teraz som taka unavena ako keby som behala maraton :-) ty sa mas ako ?

bittersweet

Sandritta urcite to bolo tym ze 75 a tym ze si pod prsiami taka uzka, ale asi si to mala tak tesne nad bradavku ten okraj nie? no ale riadne sexi to ozaj vyzera!:) mne je tiez naj ta kompresivna podprda, len uz ma irituje lebo je cierna a odvsadial mi trci, nemam co nosit. tka po 6 tyzdnoch planujem nosit uz normalnu urcite. Tu karticku nenosim, aj som na nu zabudla:) a na rtg to nevidno, na ultrazvuku ano. a podla mna ked tie prsia budu take ako maju byt a v normalnej podprde, tak to bude vidno, ja som predtym nosila vacsinou 70B a teraz mam 70D tak to neexist zeby sa nejako neprejavilo:)))

tina691976

izabella
ja som necelý siedmy po opke a cvičiť už cvičím nohy už dávno hned po opke brucho každý den robým brušáky len ruky len to čo mi telo dovolí dnes som cvičila sflašou vody lebo tu nemám fitko tak treba skušať pokial ťa telo pustí ja som chcela viac ale sa ešte nedalo

ivetka58

Sandrita
Ja som dostala od lekara spravu ktoru som zaniesla k lekarovi,bolo mi povedane ze je lepie ked to mam v karte,,,nezijem na sk a tu to tak asi neberu ako na sk ...ked som bola u lekarky po lieky tak sa ma opytala len ci som spokojna a ci je vsetko v poriadku.bola som uz aj na momo a sone koli hrcke v prsniku a aj na magnetickej a rontgene koli ramenu ,vsade som uvadzala ze mam implose okrem rontgenu

Sandritta

ivetka58,

No som este len 6 tyzdnov po, takze doktorke som to este nehovorila... No ani neviem ako jej to poviem, ona je taka dost pobozna a aj taka dost "prirodna-bylinkova" (neviem ako inak ju opisat:)) neviem ako na mna bude pozerat... Ale pokial to nebude nutne tak jej to nebudem hovorit, zatial ma vzdy pocuvala v podprde a hadam si nebude pamatat aku som mala velkost...
Ty si to hned povedala?

ivetka58

Sandritta
Ahoj bola som na rontgene ramena ,nemusela som nic hovorit ale myslim si ze implose bude vidno .tvoj lekar nema v sprave ze si bola na augmentacii.?

Sandritta

All,
Baby este ma napadlo, boli ste uz niektora na röntgene hrudnika s implosmi? Musi sa to povedat ze mam silikony a je to vidiet na snimke RTG?

Sandritta

bobcatko173,

Pri tych profiloch je dolezite to, ze ten vysoky profil ma uzsiu zakladnu, teda by si mohla mat od seba prsia dalej a ten stredny profil je sirsi. Ja som sa mala rozhodnut medzi 330 stredny alebo 350 vysoky, vybrala som stredny aby som mala prsia pekne pri sebe, a inak mne aj ten stredny dost trci von (aspon mne sa tak zda). Takze si tie profily preber s doktorom, lebo to zavisi aj od svalov na hrudniku ci ti tam sa bude dat ten sirsi implos, ale to uvidi doki az na stole. Ja som sa tak dohodla s dokim, ze na stole uvidi a ked pojde tak da radsej ten sirsi, preto mi to sizeroval, skusal oba omplose.
Inak drzim place :)))

Sandritta

bittersweet,

To hnede a cierne je z new yorkeru a to ruzove F&F tesco, no ja to tiez nechapem, ze kosik B som dala... Som rozmyslala ze mozno to bude tym ze obvod je 75 a ja mam teraz po odpuchnuti pod prsiami 67,5cm, takze normalne by som si mala kupovat 70-tky... Zatial som si nic ine neskusala, furt nosim tu kompresivnu zo siklienky, v tej sa citim naj :)
Ozaj a nosis so sebou tu karticku od implantatov? Ja som si ju dala do penazenky k obcianskemu, ze keby sa mi daco stalo... Ale uz sa mi tie karticky zbieraju, jednu uz mam od sosoviek, tu tiez nosim keby daco :D
Ale inak mas uplne pravdu, staci to zatial, a ked raz budu deti tak potom dam vacsie :))) Len ma to niekedy tak laaakaaa, lebo takto si to na mne nikto nevsimol a zrazu by som bola aj rada keby si to niekto vsimol... :DDD

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk