Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Sandritta
Ahoj bola som na rontgene ramena ,nemusela som nic hovorit ale myslim si ze implose bude vidno .tvoj lekar nema v sprave ze si bola na augmentacii.?

Sandritta

All,
Baby este ma napadlo, boli ste uz niektora na röntgene hrudnika s implosmi? Musi sa to povedat ze mam silikony a je to vidiet na snimke RTG?

Sandritta

bobcatko173,

Pri tych profiloch je dolezite to, ze ten vysoky profil ma uzsiu zakladnu, teda by si mohla mat od seba prsia dalej a ten stredny profil je sirsi. Ja som sa mala rozhodnut medzi 330 stredny alebo 350 vysoky, vybrala som stredny aby som mala prsia pekne pri sebe, a inak mne aj ten stredny dost trci von (aspon mne sa tak zda). Takze si tie profily preber s doktorom, lebo to zavisi aj od svalov na hrudniku ci ti tam sa bude dat ten sirsi implos, ale to uvidi doki az na stole. Ja som sa tak dohodla s dokim, ze na stole uvidi a ked pojde tak da radsej ten sirsi, preto mi to sizeroval, skusal oba omplose.
Inak drzim place :)))

Sandritta

bittersweet,

To hnede a cierne je z new yorkeru a to ruzove F&F tesco, no ja to tiez nechapem, ze kosik B som dala... Som rozmyslala ze mozno to bude tym ze obvod je 75 a ja mam teraz po odpuchnuti pod prsiami 67,5cm, takze normalne by som si mala kupovat 70-tky... Zatial som si nic ine neskusala, furt nosim tu kompresivnu zo siklienky, v tej sa citim naj :)
Ozaj a nosis so sebou tu karticku od implantatov? Ja som si ju dala do penazenky k obcianskemu, ze keby sa mi daco stalo... Ale uz sa mi tie karticky zbieraju, jednu uz mam od sosoviek, tu tiez nosim keby daco :D
Ale inak mas uplne pravdu, staci to zatial, a ked raz budu deti tak potom dam vacsie :))) Len ma to niekedy tak laaakaaa, lebo takto si to na mne nikto nevsimol a zrazu by som bola aj rada keby si to niekto vsimol... :DDD

bittersweet

Sandritta riadne sexi tie body, co je to za znacku? Nechapem ze si obliekla B, ja to nemam urcite vacsie, ale na B mi je proste sirka kosika vzdy uzka, ak je tam kostica, tak musim mat vud 75C alebo 70D. Inak mi este nic poriadne nesedi a odstava.

Izabella294

Tina
Dakujem,upokojila si ma,uz som sa zlakla,ci je vsetko ok.Mozem sa ta opytat,kolko si po operacii? A po akej dlhej dobe si zacala sportovat?

tina691976

izabella
áno je to možné po namahaní ťa to može rozbolieť to aj tie svaly sa zapaájaju a to je dosť bolestivé

Izabella294

Baby,som tri tyzdne po opke a dnes ma dost boli pravy prsnik,je to normalne? Nie je opuchnuty ani nic,len boli.Moze to byt tym,ze som dnes vela pouzivala pravu ruku a tym ho namahala?

tina691976

dnes sa mi podarilo kupiť prvé plavky z velkosti vypchaté 38 som prešla na 44 skoro som odpadla ked osm to brala zo stojana tak to je už markantný posun k lepšiemu teším teším :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk