Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

bobcatko173
boli aj tu na fóre u neho viaceré, ale tie čo sú po, tu už moc nechodíme :)
Ja som chcela anatómy, lebo ja som mala aj svoje nulové prsia typické anatómy, čiže ty, ak máš teraz tvar pre guľaté, tak sa neboj, bude to určite super. Ja keby som mala guľaté, tak vyzerám ako nafuknutá koza z p. filmu :D ja som gule preto vôbec nezvažovala. Takže to vie najlepšie dr. poradiť, aké ti pôjdu a aj čo sa týka veľkosti, ak vraví, že je to moc, tak to ani nepresahuj :) lebo rozmery a koža nepustia. Ja som inak tiež bola u Racza (aj u Tršku), ale mňa vôbec neoslovil :D a nič tam na mňa dobre nepôsobilo, takže ja som s mojím výberom veľmi spokojná a som rada, že som bola u pána doktora. No a čo sa týka tých profilov, podľa mňa žiaden nič nepokazí, neviem to síce posúdiť ako to vyzerá na guľatých, lebo predsa len na anatómoch to nenaberá tak či tak, taký objem. A ktorú značku si ideš dať?

bobcatko173

VeVerka11

no rozhodnujem sa medzi Paliatkom a Raczom, ale idem asi k Paliatkovi, urobil na mna vacsi dojem.. ja sa na vysokom profile bojim jedine, ze to bude vyzerat umelo a hlavne, nechcem mat prsia moc spicate.. no dilema jak hovado :)))) ty si bola pri kom prosim? a Paliatka mi chce dat 360 ml stredny profil, zasa Racz 350ml vysoky profil.. no a rozhodni sa :))

bobcatko173

henka88

ježiš, strašne si zlatá a moc si ma potešila! :-) pretože o Paliatkovi sa tu moc nepíše a pritom mám dve kámošky čo boli uňho, ale tak chcela som ešte aj odtiaľ počuť názory:-) mne navrhuje 360ml stredný profil a o anatómoch sa moc ani nechcel baviť, lebo že vraj mi gule pôjdu oveľa viac..a anatómy si chcela, alebo ti ich doporučil? opku mám dohodnutú 15.5.v Interklinik mám dohodnutú na 5.6. ale asi to zruším, pretože Rácz mi navrhuje 350 vysoký profil, ale ja chcem, aby to vyzeralo prirodzenejšie, nie moc umelo.. preto zvažujem aj anatómy.. bude náš operovať 4 v ten deň, tak dúfam, že to nie je moc :( Inak najprv som chcela 400ml ale to úplne vylúčil lebo že to bude moc..

henka88

bobcatko173
a musíš si to s tou veľkosťou hlavne aj sama rozmyslieť, podľa fotiek v galérii si vieš aspoň ako taký približný obraz spraviť, ako by to mohlo vyzerať, ale to treba pozerať aj na výšku a rozmery hrudníka tých báb. U mňa chcel dr. menšie, ale ja som pýtala väčšie, nie moje maximum, a bolo dobré že sme mi dali túto veľkosť. :) Musí dr. správne pochopiť aj tvoje predstavy, ukázať obr. im môžeš, ja som chodila s riadnymi lajstrami :) Ale keďže nemáš deti, ani ja ešte nemám, tak je dobré si nechať nejakú rezervu, ale to je na tebe. Ja som už rada a spokojná, že mám po tejto dileme. A kedy máš mať OP?

henka88

bobcatko173
ahoj, ja som bola pri dr. Paliatkovi a môžem ho len a len odporučiť. Bola pri ňom aj bittersweet z tohto fóra, a tá si ho tiež pochvaľuje. Výborná starostlivosť pred aj po opke, takže ak sa rozhodneš pre neho si v dobrých rukách. A myslím, že pán dr. je veľký pedant a ide mu o perfektný výsledok. Ja som skoro 6 týždňov po a som veľmi spokojná. Mám 375ml, ale ja mám pod prsiami 75 cm, a mne sa zdajú dosť veľké pre mňa. Teda také, aké som chcela. Tie úvahy o väčších sa objavujú hlavne aj pre to, že si rýchlo zvykneme :D a na svoje predošlé si pamätáme tak z fotiek. Ale ja by som väčšie nechcela, lebo som chudšia a asi by na mne bili do oči iba prsia. Ja mám anatómy, ale aj gule môžu vyzerať prirodzene, ak máš aj svoje terajšie prsia také tvarove, tak s ati budú hodiť. Čiže ak ti aj dr. tak poradil, tak to bude určite fajn a o veľkosti sa musíš rozhodnúť podľa toho, ako si predstavuješ svoje budúce prsia. Ale na nejakej môžu aj 360ml spraviť dosť veľké prsia a na niektorej sú aj 400 ml také normálne prsia :D uvidíš, ak si kukneš galériu. S VP budeš mať prsia plnšie, pôjdu viac dopredu. Ale to ti najlepšie poradí dr. podľa tvojich rozmerov a možností.

VeVerka11

bobcatko173
Ahoj :) ja mam 67 cm pod prsiami a mam 350 ml anatomy stredny profil. Cez prsia mam teraz 85 cm, v sobotu budu dva mesiace po a myslim si, ze je to tak akurat. Dakedy zvazujem, ci nie vacsie, ale nosim podprsenku 75C.
Pozri kamosku v galerke Ihla - ona je tiez chuducka a ma gulate vysoky profil 350 ml. Ked sme si posielali fotky a porovnavali tak su ako keby ich jedna mater mala :D ona je sice 4 roky po opke, takze sa usadia tie moje este, lebo ja ich mam este dost tvrde. Doktor Ti ake odporucil a ku komu ides?

Izabella294

Doka
Ja som bola na klinike Esthetic operovana pred tromi tyzdnami a som nadmieru spokojna-s novymi prsiami,milym personalom a uzasnou pani doktorkou.Vrelo odporucam :) I ked cena je trocha vyssia nez u ostatnych klinik.

bobcatko173

mirkaviki

bola som, uz 2x, lebo som mala aj 3D vizualizáciu, ale on mi dal termín opky až 5.6. čo pre mňa neskoro, chcem skôr a preto idem asi k MUDr. Paliatkovi, uňho som bola včera na konzultačky a urobil dojem.. obaja sa zhodli,že guľaté ale Racz chce ísť len do 350ml a vysoký profil a zasa Paliatka 360ml stredný.. tak som úplne mimo :-) a ty máš aké prosím?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk