Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

bobcatko173
ahoj, ja som bola pri dr. Paliatkovi a môžem ho len a len odporučiť. Bola pri ňom aj bittersweet z tohto fóra, a tá si ho tiež pochvaľuje. Výborná starostlivosť pred aj po opke, takže ak sa rozhodneš pre neho si v dobrých rukách. A myslím, že pán dr. je veľký pedant a ide mu o perfektný výsledok. Ja som skoro 6 týždňov po a som veľmi spokojná. Mám 375ml, ale ja mám pod prsiami 75 cm, a mne sa zdajú dosť veľké pre mňa. Teda také, aké som chcela. Tie úvahy o väčších sa objavujú hlavne aj pre to, že si rýchlo zvykneme :D a na svoje predošlé si pamätáme tak z fotiek. Ale ja by som väčšie nechcela, lebo som chudšia a asi by na mne bili do oči iba prsia. Ja mám anatómy, ale aj gule môžu vyzerať prirodzene, ak máš aj svoje terajšie prsia také tvarove, tak s ati budú hodiť. Čiže ak ti aj dr. tak poradil, tak to bude určite fajn a o veľkosti sa musíš rozhodnúť podľa toho, ako si predstavuješ svoje budúce prsia. Ale na nejakej môžu aj 360ml spraviť dosť veľké prsia a na niektorej sú aj 400 ml také normálne prsia :D uvidíš, ak si kukneš galériu. S VP budeš mať prsia plnšie, pôjdu viac dopredu. Ale to ti najlepšie poradí dr. podľa tvojich rozmerov a možností.

VeVerka11

bobcatko173
Ahoj :) ja mam 67 cm pod prsiami a mam 350 ml anatomy stredny profil. Cez prsia mam teraz 85 cm, v sobotu budu dva mesiace po a myslim si, ze je to tak akurat. Dakedy zvazujem, ci nie vacsie, ale nosim podprsenku 75C.
Pozri kamosku v galerke Ihla - ona je tiez chuducka a ma gulate vysoky profil 350 ml. Ked sme si posielali fotky a porovnavali tak su ako keby ich jedna mater mala :D ona je sice 4 roky po opke, takze sa usadia tie moje este, lebo ja ich mam este dost tvrde. Doktor Ti ake odporucil a ku komu ides?

Izabella294

Doka
Ja som bola na klinike Esthetic operovana pred tromi tyzdnami a som nadmieru spokojna-s novymi prsiami,milym personalom a uzasnou pani doktorkou.Vrelo odporucam :) I ked cena je trocha vyssia nez u ostatnych klinik.

bobcatko173

mirkaviki

bola som, uz 2x, lebo som mala aj 3D vizualizáciu, ale on mi dal termín opky až 5.6. čo pre mňa neskoro, chcem skôr a preto idem asi k MUDr. Paliatkovi, uňho som bola včera na konzultačky a urobil dojem.. obaja sa zhodli,že guľaté ale Racz chce ísť len do 350ml a vysoký profil a zasa Paliatka 360ml stredný.. tak som úplne mimo :-) a ty máš aké prosím?

doka

mirkaviki,
nad ním nie,ale,môžeš mi prosím napísať,aké sú u neho čakačky-konzultácia-termín,dlžka hospitalizácie,či dáva dreny ako samozrejmosť...

mirkaviki

bobcatko173

ahoj ja som presne tyzden po operacii od doktora Racza a musim povedat ze spokojnost aj s klinikou, aj s pristupom aj so vsetkym...odporucam...uz si bola na konzultacii u neho?

bobcatko173

tina691976

ešte nie som po deťoch :-) ale bojím sa, že budú malé, keďže skoro každá baba ľutuje keď sa potom uvidí.. tak mám ešte mesiac čas, tak mám nad čím stále premýšľať a umelo zas vyzerať nechcem :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk