Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

tenerife - ukludňujem ťa že je to ok !!!!! ved vieš , že ja s tým zápasím od opky ... a prsko sa krásne napráva :-)
... a dakujem za milí komentar !!!!

jajakarinka - teším sa z tvojej rekonvalenscencie !!!! to je pocit , ked to už máš za sebou a dokonca tá rekonvalenscencia je omnoho viac v pohode ako si myslela , žeeeeee ??? u mna to bol neuveriteľný výdych a spadnutie ťažkeho bremena z pliec , hihiiiii to ako sa tešíš na sprchu - to ti verím , celých 10dní som o tom snívala , a to ja som sa nemohla sprchovať ani z dola , hihiiiii ..ked si dáš prvu sprchu tak budeš mať až strach si pustiť vodu na prsia :D :D , ale to je len pocit !

prajem pekný vikend cickane !!!!! ;)

jajakarinka

Lauritania tak som rada ze sa nozky aj to prsko dava do poriadku:-) na to ze som 4 den po opke tak si myslim ze to zvladam dobre ziadne bolesti ani po operacii ani teraz len to lezanie v polosede mi vadi ale inak ok:-) sa tesim na to ked sa budem moct osprchovat cela:-)

bittersweet

bobcatko173 drzim palce a neboj, budes v tych najlepsich rukach, doktor je perfekcionista a velky odbornik!:)

Izabella294

Italka,
Ja som tiez tri tyzdne po operacii a vcera ma tak zacal boliet pravy orsnik,ze hotovo :( Aj so vstavanim mam problem,a to som predtym vstavala ako srnka.

marikamarika

Mirkaviki
Ahoj to ze mas skafander xs nic neznamena ja mam 485 a tiez mam xs skafander :) cez prsia mam teraz pat tyzdnov po 94,5 cm, od kedy si mozem rozopinat podprdu sa mi ten objem aj po zmiznuti opuchu zvacsil o 2 cm..zacali sa usadZat a vystupili, cize sa nemusis bat urcite ti este vystupia ked zmizne opuch a tiez mam vysoky profil, pridalo mi to na objeme tak povedal dr, ale ci je to moc vidno oproti strednemu neviem, rozdiel je v mililitroch a su viac dopredu.

mirkaviki

Zmäknut- joj taka hrubka :D ze sa musim opravit...inak skafander mam XS 75 D to znamena co? Ze su tak male ze XS ? :D inak meriam 172cm a 53 kg

mirkaviki

Baby ja mam len 305ml vysoky profil bo sa mi viac nezmestilo a este musel aj modelovat a ked odpuchaju normalne mam pocit ze budu az moc male...mala som 70cm pod prsiami - myslite ze to pri normalnej podprde ked zmeknu vymodelujem do pekneho plneho dekoltu.dost som zmatena co mi ten vysoky profil spravy ( ked opuch ustupi)oproti strednemu profilu( bo vacsinu foto co som videla boli anatom.stred.profil)...inak pred opkou som bola uz suca na psychiatriu kvoly pozeraniu fotiek a teraz kvoly tomuto :D moj chlap sa uz zo mna rehoce :D

lauritania

jajakarinka - super , že už prechádzky ! je to normálne že sa unaviš skoro .. ja som chodila čo najviac , lebo v tie prvé dni bolo pre mna neznesitelné sedieť koli stehnam - rezom a postel bola prvé dva týždne pre mňa zabijak :D :D :D .... ale super , že si to rozchodila , to pomáha aj na bolesť , skôr odíde.
ja sa mám dobre , prsia fajn , už sú mäkšie a aj také živšie , a to druhé prsko sa napráva , už vyzerá skoro ako to druhé !

italka

teneriffe ja si myslím,že to bude k tomu menzesu začína to pomaličky ustupovať ale som v kludovom režime zbytočne sa nenamáham ,tiež my trochu opuchol na bočnej strane smerom k paži nieje to brutálne ale cítim to a zavadzia my to a na dotyk uff..Bolia oba navzajom tak to pripisujem k tomu je to rovnaká ani nie bolesť...skôr strpnutie a ako keby my pristupovalo mlieko:)) mám totiž dve deti a kojila som tak to viem porovnať.Strašne dobre my robí keď ich krémujem a trochu masírujem...:))