Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

tina691976

ale že vraj to vyzerý o dosť umelejšie :( som úplne zmagorená, lebo neviem či anatomy, či gule, či vysoký, či stredný :-) haha.. budem mať 360ml viac mi nechce dať, mám 68cm pod hrudníkom..čo myslíš stačí to?

tina691976

bobcatko
tak ja za seba možem povedať okruhle plný prfil urobý to krásny dekolt ale každej sa páči niečo iné aj ženy s anatomami su spokojné ono vvela urobý aj správna podprsenka

bobcatko173

Ahojte baby, chcem sa opýtať, termín operácie mám v máji a neviem sa rozhodnúť či stredný alebo vysoký profil gule. Čo vyzerá krajšie? ďakujeeem :)

mirkaviki

doka

a nad interklinikom si nerozmyslala? ja som bola na konzultacii len tam a doktor Racz ma hned na zaciatku presvedcil ze uz inde ani nejdem :)

doka

PajaZH,
ja tiež rieším komu sa zveriť do rúk-mám už za sebou konzultačky...a veľa mi pomohlo toto forum-totiž ja to rieším asi 5 rokov a teraz som pevne rozhodnutá :)
Môj názor na týchto lekárov...
Dr.Dziuban-pre komplikácie zatvoril kliniku a prichýlil sa do VR-ja osobne by som nešla-min. rok tu bolo o tom dosť veľa písana,ja som ho zvažovala a kočky odtiaľ mi povedali NIE...
Dr.Pikula-chystám sa aj ja k nemu na konzultáciu :)-čo mám o ňom prečítané zo skúseností báb-robota pekná,prístup super a hlavne,zatiaľ som sa nedočítala o nejakých komplikáciách-po opke sú od neho baby fit-ale to zavisi na erudovanosti chirurga,dôslednej revízie pred ukončením opky,typu anestezy.....
Dr.Marsal-ako odborník áno-no záleží od tvojho dojmu
Ja som bola aj Dr.Mladek-taktiež super-aj ako človek aj ako odborník-cena takmer o 1000€ vyššia ako u Dr.Pikulu,2 noci nutné,dreny nutné,tiež som bola u Dr.Ćerveňa-všetko OK-až na to nekonečne čakanie...

tina691976

pajazh
ja som išla do bb a tam som videla pikulu vychádzať s dverí a ja že zbohom ale ked mi dali u červena termín na konzultačku o pol roka tak som sa predsa išla porosprávať s pikulom a mal som velmi dobrý dojem rozprával na rovinu a to bolo pe mna podstatné moj syn syn bol snami a bavil sa aj sním nakolko mal len jedenásť rokou tak jemu dal hned do ruky silikony nech si ich omaká bola fakt prča tak sa len rozhodni správne ved ešte nejaký ten čas máš

PajaZH

Tinka

Idem k Pikulovi, nemám čo rozmýšľať. Však už mám aj termín. Len som chcela vedieť názor aj iných a aha ako to dopadlo. Samá chvála na marsala a mne nesadol vôbec

tina691976

pajazh
tak sa rozhodni tak ako by sa tebe páčilo sama si povedala že by si chcela večšie tak asi nieje čo riešiť daj to u pikulu a máš pokoj on rozprával rovno na rovinu a aj poradil aspom pri mne to tak bolo
olly-fa
mne nedakuj to je doktorova práca budeš kočka ked sa stretneme tak dáme beatle :)

PajaZH

Baby dnes som bola na konzultácií u Marsala,no radšej som tam ani nemusela ísť a ušetrila by som eurá za cestu a konzultáciu . Vôbec mi nesadol a ani neporadil,myslím si že ako odborník by mal vedieť poradiť.Opýtala som sa ho že akú veľkosť by mi on odporučil,že chcem čím väčšie ale aby boli prirodzené.Jeho odpoveď? že to je ako keby som sa Vás opýtal aké auto by ste mi odporučili, je to na každom.Aké si vyberiete také Vám dám a viac mi nebolo treba.Myslím že potom koľko má už skúseností by mal vedieť poradiť a povedať, viete čo slečna? podľa mňa takéto by Vám boli akurát na Vašu postavu.Síce mi dal skúšať aj tú podprsenku ale vôbec mi to nepomohlo,navrhol mi 290ml na pravý prsník a 270ml na ľavý,anatomické lebo mám asymetriu. Bola som u 3 doktorov a len tento povedal že tú asymetriu treba riešiť rôznymi veľkosťami,tí dvaja povedali že to nevadí,že to nie je až taký rozdiel aby boli potrebné 2 rôzne veľkosti.U dr. Dziubana mi navrhol 300ml anatomické, Dr.Pikula mi navrhol 400ml okrúhle a u Marsala. 290-270 anatomické alebo okrúhle mám si vybrať.Tak teraz neviem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk