Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Izabella294

Doka
Ja som bola na klinike Esthetic operovana pred tromi tyzdnami a som nadmieru spokojna-s novymi prsiami,milym personalom a uzasnou pani doktorkou.Vrelo odporucam :) I ked cena je trocha vyssia nez u ostatnych klinik.

bobcatko173

mirkaviki

bola som, uz 2x, lebo som mala aj 3D vizualizáciu, ale on mi dal termín opky až 5.6. čo pre mňa neskoro, chcem skôr a preto idem asi k MUDr. Paliatkovi, uňho som bola včera na konzultačky a urobil dojem.. obaja sa zhodli,že guľaté ale Racz chce ísť len do 350ml a vysoký profil a zasa Paliatka 360ml stredný.. tak som úplne mimo :-) a ty máš aké prosím?

doka

mirkaviki,
nad ním nie,ale,môžeš mi prosím napísať,aké sú u neho čakačky-konzultácia-termín,dlžka hospitalizácie,či dáva dreny ako samozrejmosť...

mirkaviki

bobcatko173

ahoj ja som presne tyzden po operacii od doktora Racza a musim povedat ze spokojnost aj s klinikou, aj s pristupom aj so vsetkym...odporucam...uz si bola na konzultacii u neho?

bobcatko173

tina691976

ešte nie som po deťoch :-) ale bojím sa, že budú malé, keďže skoro každá baba ľutuje keď sa potom uvidí.. tak mám ešte mesiac čas, tak mám nad čím stále premýšľať a umelo zas vyzerať nechcem :-(

tina691976

bobcatko
tak to sa ani nečudujem že ti nechce dať viac si chudučká pod prsami to by asi fakt vyzerala velmi umelo na tebe ja som mala pod psami 76 po oke boli velmi gulaté to musím sama uznať teras som už sedem týždnou po oke a tvar sa už mení ale vždy budu viac gulaté ako anatomi ale predsa záleží čo sa páči tebe aby si bola ty spokojná ak si ešte nie po deťoch tak menej po reopke pojdeš zas do večších a ak nie a máš už odkojené tak daj čo sa zmestí :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk