Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Nikitka Daryia
Krasne mas prska, sa tesim ze nas doktor je taky sikovny :D Ja mam plan 330 Mentor anatom. Mam obe vizualizacie (295, 330) v galerke. Rozdiel sa mi nezdal velmi vyrazny, tak sme sa s doktorom rozhodli, ze dame vacsie, kvoli plnosti.

Mirkaviki
To su super spravy ze uz mozes aj sprchu a ze vsetko dobre dopadlo...

Fuuu, uz nech je koniec aprila, sa mi to zda ako sci-fi ze budem mat v 35 rokoch po dvoch detoch konecne kozy ;) hehe.

dianad

baby čo máte pred, chcem vás podporiť, nebojte sa a choďte do toho! Ono riziko je stále, predsa len je to zásah do tela, ale musíme myslieť pozitívne a veriť, že všetko dopadne v náš prospech a že konečne budeme spokoné s našimi prisiami..

Ja mám dva týždne po opke, ani na sekundu som neľutovala! prvých pár dní som síce nadávala (bolesť, nesamostatnosť) ale po pár dňoch človek na tú bolesť zabudne a už je len radosť :)
Držím Vám palce

jajakarinka

Lauritania ...este raz dakujem za podporu a povzbudzovanie vcera som hned isla cikat ako si mi poradila aj to mi pomohlo :-) ty mas kedy zas kontrolu prsko uz je ok?

tina691976

doka
tak som rada že si mala aj dobrý pocit s doktora lebo aj to je velmi doležité a stou velkosťou asi suhlasím s doktorom ked možeš daj večšie ved deti už máš tak teras nech sa ty vylepšíš aby si pootm zas nebbanovala že mohli byť večšie lebo u mna to je tak isto ja by som prijala pár ml navyše :)ale skusu aj iných konzultovať aspom sa lepšie rozhodneš držím palce

Nikitka_Daryia

Luccia
Aj ja som od Racza a som 2 týždne po.ake si davas?gulate ci anatomy?ja mam anatomy stredny profil 375 ml.vyska 174 váha 62 .ja som velmi spokojna.doktor je úžasný

zuzanab17

Koceny prosím vás akú máte skúsenosti so znackou eurosilicone??? Prípadne v porovnaní s mentormi....ide mi o kvalitu.... Dakujem

doka

OLLY-FA,
som rozcestovaná-raz východ o 3 dni západ :),termín u Pikulu nemám,tam sa vraj dlho nečaká-ja aj tak môžem až prvý oktobrový týždeň-skrz práce,ale po zdravotnej stránke tiež až september-nakoľko som bola na zväčšovaní tukom-bol tam zásah...bla,bla,bla-takže až po pol roku :)
práve som na konzultácii toto preberala-akože prečo nie hned silikony-môj dôvod-strach-tak mi povedal,že lipúosukcia+zväčšovanie tukom-dlhá anestéza-4-5hod.,čo sa týka bolesti po opke-takmer rovnaké-myslím že niektorá kočka mi tu písala,že liposukcia je ešte bolestivejšia-no ja som 6 týždňov po-na stehnách mám ešte modriny,sú bolestivé,ked na nich zatlačim,niektoré miesta necitlivé :(
... Na foto Zoje radšej nepozriem,lebo ako sa poznám,to by ma stoplo :((,myslím,že mi stačilo 5 rokov prekonávať strach,aby som konečne došla do cieľa :))-teda dúfam...no podľa toho,čo sa tu píše-nepoviem,že nemôže niekto pochybiť,ale to čo jej spravil-podotýkam,že som to nevidela-ale čo tu píšete,je to hrôza-to sa profesionálovi stať nemôže-teda nesmie !!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk