Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

tina691976

ešte nie som po deťoch :-) ale bojím sa, že budú malé, keďže skoro každá baba ľutuje keď sa potom uvidí.. tak mám ešte mesiac čas, tak mám nad čím stále premýšľať a umelo zas vyzerať nechcem :-(

tina691976

bobcatko
tak to sa ani nečudujem že ti nechce dať viac si chudučká pod prsami to by asi fakt vyzerala velmi umelo na tebe ja som mala pod psami 76 po oke boli velmi gulaté to musím sama uznať teras som už sedem týždnou po oke a tvar sa už mení ale vždy budu viac gulaté ako anatomi ale predsa záleží čo sa páči tebe aby si bola ty spokojná ak si ešte nie po deťoch tak menej po reopke pojdeš zas do večších a ak nie a máš už odkojené tak daj čo sa zmestí :)

PajaZH

doka

no k Dziubanovi nejdem,to som sa hneď po odchode od neho rozhodla neísť tam.
Marsal tiež padol,290ml mi je málo a kedže sa zachoval ako sa zachoval kašlem ho.
u Pikulu mám termín o 53 dní,takže asi skončím nakoniec tam.
Ale dnes idem volať k červeňovi možno im nejaká na poslednú chvíľu vypadne na konzultáciu a kedže som z BB môžem ísť kedy koľvek

PajaZH

tina691976

však áno mám ešte čas,a dnes skúsim zavolať tomu červeňovi aký mi dajú termín,možno že zato že som v BB sa mi pošťastí skôr ak im nejaká na poslednú chvíľu vypadne :-) u Pikulu mám termín za 52 dní takže času a času. A Pikula mi fakt sadol z tých 3 doktorov najviac

bobcatko173

tina691976

ale že vraj to vyzerý o dosť umelejšie :( som úplne zmagorená, lebo neviem či anatomy, či gule, či vysoký, či stredný :-) haha.. budem mať 360ml viac mi nechce dať, mám 68cm pod hrudníkom..čo myslíš stačí to?

tina691976

bobcatko
tak ja za seba možem povedať okruhle plný prfil urobý to krásny dekolt ale každej sa páči niečo iné aj ženy s anatomami su spokojné ono vvela urobý aj správna podprsenka

bobcatko173

Ahojte baby, chcem sa opýtať, termín operácie mám v máji a neviem sa rozhodnúť či stredný alebo vysoký profil gule. Čo vyzerá krajšie? ďakujeeem :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk