Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

teneriffe

tak vies ze vzdy je tam sanca ze sa nieco pokazi ale najlepsie je nad tym vobec nerozmyslat lebo si to este sama privolas. Jednoducho si povedz ze to dobre dopadne a sa budes vytesovat z peknych prs a vsetko vyjde ako ma :)

teneriffe

Zoja, chudatko!! to je hruza. ale poviem ti, koniec dobry, vsetko dobre!!! neviem ako aktualne foto su posledne, vyzera to dobre.

a toto je dievcata presne to, co ma bude urcite este dlhu dobu matat... ze prska krasne, aj sa dobre hoja, ale co ak sa nieco po...???

Nikola21

Doka

Hovoria ze treba obchadzat dr.Magda ale to je len na zaklade jednej zlej skusenosti zpomedzi mnoho dalsich. Na fore modrykonik najdes o nom vela pozitivneho. Ja osobne k nemu idem na konzultaciu tak uvidim

olly-fa

Doka

Ahoooj,teba som tu davno nevidela :-) baby pisali o dr. Magdovi ak sa nemylim. A uz mas dohodnuty termin na konzultaciu u Pikulu?

doka

Ahojte baby,
všetkým novým cicinám gratulujem k novým prsíčkam,babám po-rýchle zotavenie a najmenej starosí s cicenkami :)
...ktorú kliniku trba obchádzať čo najdalej ???...nemám čas čítať späť príspevky :( ...
...Tina...bola som na konzultácii-cena vyšše 3000€-nocľah povinný 2 noci a taktiež tie dreny-povinné :(-tak neviem-to sú veci,ktoré majú u mňa mínu,veľké plus-doktor-klinika-personál :),veľkosť anatomické 550ml,mohli by byť aj guľaté 480ml,alebo 500ml by tiež šlo-srandista :))-v mojom veku také globusy :)),takže som nahodila veľkosti ja 350ml max.400ml-tak povedal,že teraz sú lieskovce a pri mojom výbere by boli nelúpane vlašské :))
... idem ešte riešiť Dr. Pikulu...:)
ale som pevne rozhodnutá,ten strach nejako upadol aj po tej konzultácii-jednoznačne mi povedal-v dnešnej dobe analgetiká netreba riešiť :))...

jajakarinka

Tinizmus ..aaaaano tesim sa velmiiiiii :-) super pocit :-) aj ty uz mas prska ?
Alenasis ....vcera sa mi nedalo pisat take tlaky som mala ako keby ma silno stiahli :-) a menili mi podprdu mala som 80c a potom mi dali 75 c asi som schudla :-)

Tinizmus

Ach pane boze.. Zoja, toto je scenar ako z najhorsieho hororu pre kazdu z nas.. vidiet taketo nieco, tu kliniku obchadzam :( :(
Vidiet nieco take dva dni pred opkou..
Ale tak dnes som volala s dr, lebo som si bola prefotit sono a je tomu viac ako rok, co som tam, bola, ale ze je to fajn :) Dokonca sa moj gynekolog podujal na to, ze mi vyberie stehy, lebo kvoli 10 min sa mi cez celu republiku cestovat nechce :D
baby..drzte palce :)

jajakarinka

Lauritania.....ajoj v prvom rade ti chcem podakovat za podporu velmi mi to pomohlo nemam ziadne bolesti ani lieky od bolesti akurat sa nedokazem postavit ked lezim inak dnes uz je mi super len ma tie prsia tak palia a stipkaju ako keby som sa silno spalila na slnku uz nemam ani tlaky len nemozem robit prudke pohyby v noci som sa zobudila na to ako ma bolel chrbat od lezania lepsie je mi ked sedim alebo chodim. ...rano ked som vstala som si dala Aulin od bolesti je to priamo liek na bolesti chrbtice uvolnuje svalstvo velmi sobry liek odporucam to kockam ale je na predpis .....na oddeleni super sestricky zlate boli perfektne som sa tam citila :-) taka som stastna ze mam cicikyyyyy....
All......dakujem vsetkym koxkam co mi drzali palce :-)

A tie co maju pred opkou drzil silno palce nebojte sa baby da sa to prezit kazda jedna co premysla naf tym tak chodte do toho nebojte sa splnte si svoj sen zijeme len raz a treba si uobit radost a aby ste sa dobre citili pre svoj vnutorny pocit ....je to uuuuuzasne sa prebudit s tym ze mate ciciky :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk