Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Luccia dobra volba ak chces decentne prsia! Sama som si vybrala 330ml, efekt bude plnsi nez 295. Pozri v galerke nick nin, zoe23, diamond26, sandritta - vsetko mentor 330:)

zuzanab17

Koceny prosím vás akú máte skúsenosti so znackou eurosilicone??? Prípadne v porovnaní s mentormi....ide mi o kvalitu.... Dakujem

Luccia

Nikitka Daryia
Krasne mas prska, sa tesim ze nas doktor je taky sikovny :D Ja mam plan 330 Mentor anatom. Mam obe vizualizacie (295, 330) v galerke. Rozdiel sa mi nezdal velmi vyrazny, tak sme sa s doktorom rozhodli, ze dame vacsie, kvoli plnosti.

Mirkaviki
To su super spravy ze uz mozes aj sprchu a ze vsetko dobre dopadlo...

Fuuu, uz nech je koniec aprila, sa mi to zda ako sci-fi ze budem mat v 35 rokoch po dvoch detoch konecne kozy ;) hehe.

dianad

baby čo máte pred, chcem vás podporiť, nebojte sa a choďte do toho! Ono riziko je stále, predsa len je to zásah do tela, ale musíme myslieť pozitívne a veriť, že všetko dopadne v náš prospech a že konečne budeme spokoné s našimi prisiami..

Ja mám dva týždne po opke, ani na sekundu som neľutovala! prvých pár dní som síce nadávala (bolesť, nesamostatnosť) ale po pár dňoch človek na tú bolesť zabudne a už je len radosť :)
Držím Vám palce

jajakarinka

Lauritania ...este raz dakujem za podporu a povzbudzovanie vcera som hned isla cikat ako si mi poradila aj to mi pomohlo :-) ty mas kedy zas kontrolu prsko uz je ok?

tina691976

doka
tak som rada že si mala aj dobrý pocit s doktora lebo aj to je velmi doležité a stou velkosťou asi suhlasím s doktorom ked možeš daj večšie ved deti už máš tak teras nech sa ty vylepšíš aby si pootm zas nebbanovala že mohli byť večšie lebo u mna to je tak isto ja by som prijala pár ml navyše :)ale skusu aj iných konzultovať aspom sa lepšie rozhodneš držím palce

Nikitka_Daryia

Luccia
Aj ja som od Racza a som 2 týždne po.ake si davas?gulate ci anatomy?ja mam anatomy stredny profil 375 ml.vyska 174 váha 62 .ja som velmi spokojna.doktor je úžasný

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk