Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olly-fa
nevybuchol :) ja len ránno do fitka lebo pootm zas mám robotu na stavbe nemám čas cez den ale ked som v grazi tak tu mám rovno park tak tam a ja zas zadok mám už v pohode len triceps sa mi trasie ako huspenina už by som mla ruky začať cvičiť na tých to už poriadne vydieť že som ich zanedbávala tak možeš ráno chodiť do fitka ked osm doma som tam často pobežíme kde len budeš chcieť :)

olly-fa

Tina

Ale nevybuchol :-D A kde chodis behavat? Ja som chodievala na drahu hore na stadion,tak ak budes chciet mozme ist aj spolu ked sa mi bude dat,aspon sa povzbudime,lebo ja som tiez leniva ako pes,a leto je tu co nevidiet a ja mam rit makku ako huspeninu...

jajakarinka

Lauritania ....som rada ze si dopadla na kontrole dobre:-) napisala by som aj viac len strasne zle sa mi pise:-)

Olly-fa. ,Tina -je to super pocit mat ciciky a da sa to zniest vsetko okolo toho:-)

Tinizmuss-....drzim ti palce na piatok a nemusis sa bat :-)uvidis ako sa budes tesit s cicikov :-)

Lila22......kludne mi zavolaj cakam:-) zajtra uz budes mat aj ty ciciky tesim sa spolu s tebou:-)

tina691976

olly -fa
dojdem na buduci týžden v piatok ja už cvičím čo mi telo dovolí stále chhcem ísť behať ale som zlenivela poriadne každý večer sa tu napchávam zmrzlinou a vsolárku som sa bála že čo ak mi vybuchne cecok :)

Tinizmus

Jajakarinka
joj som velmi rada, ze to mas za sebou a takto celkom pohodovo ;) Pevne dufam, ze ja sa takto stastna a s ciciiikmi zobudim v piatocek :D

olly-fa

Tina

Ved aj ja budem musiet zacat pomaly chodit,lebo 26. Ideme na svadbu a taka som ako mliekarka :-D aj cvicit uz chcem pomaly aspon nohy a rit. Kedy prides domov?

olly-fa

Jajakarinka

Gratulujeeeem :-) vsak je to super pocit,ja som si to tiez hovorila ze bozeeee ja maaam cickyyyy :-D :-D :-D

lauritania

jajakarinka - skvelé !!! ja som sa tiež tak citila ako opisuješ ! je to super !!! ešte sa mi zle rozprávalo koli tomu tlaku na hrudi ... musela som potichšie a kratučke vety :D ...
tak sa poriadne vyspi a zajtra bezproblémovu cestu domov a davaj si preventivne analgetiká ! Zuzke som kázala aby ťa pozdravila , ak nezabudne a bude s tebou ! papa

tina691976

jajakarinka
gratulujem k novým prsiam nech si čím skor v poriadku
olly-fa
no tak to je super vydíš ja som si na toto musela počkať až mesiac :) ja som už začala aj chodiť do solárka aby som nebola ako belena :) už sa ma ludia pýtali či som chorá :) super tak sa držkaj ved zas dva týždne prejdu ako voda

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk