Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Ja si ich až zajtra uvidim čoho sa bojim aj ja :D ..ty až o týždeň ...odlepuje po 2 týždňoch

lauritania

jajakarinka - nevypisuj sa a šetri sa , dobru noc , h

lila22 - zajtra : tfuj tfuj tfuj !!!! všetko dobréééé !

yanka8 - jééé to je milé , dakujem . inak gratulujem k dobrému rozhodnutiu , a super k rýchlemu termínu !!! a neboj nebudu priliš velké .... ja som pred opkou hysterčila že moje budu velké , volala som doktorovi , či predsa nedáme menšie .... a dnes ? chvalabohu že som nedala menšie , a veruže by som zniesla ešte pár ml navyše ....hihi ..aj doktor dnes povedal že ešteže sme nedali menšie a že by sa pár ml ešte pekne vmestilo , ael takto je to decentné , ani - ani.

tina - ahoj , zdravím ťa ,áno - musime dať tomu čas :-)

olly-fa - prajem bezkomplikovane hojenie ;)

tina691976

yanka8
tak ked si už tolko pre tie prsia spravila tak hlavu hore len si počkaj na dátum ktorý bude už onedlho a budeš krásna prsana tieto pocity boli skoro u každej

yanka8

Jajakarinka
gratulujeeeem x-) a teda super, ze nemas nejake velke bolesti.

Lauretania
Videla som tvoje nove fotecky na konovi a musim povedat, ze parada x-), nadherne su.

All
holky ja som bola v piatok na konzultacke u dr. Cervena a veeeelmi ma potesil. Urobi mi augumentaciu bez pexie a mastopexie, ale prave prso mi zmensi a potom na lavom a aj na pravom prisije zlazu o sval a da mi tam implose rovnakej velkosti. Navrhol anatom 360ml stredny profil.
Najskor som chcela ist k dr. Raczovi ale ten mi to inac nechcel urobit len pexiou a na druhom mastopexiou. Som rada ze som si dohodla dve konzultacky, ked som bola na Sk.
Myslela som si ze po konzultackach to bude este horsie s rozhodnutim, ale opak je pravdou.
29.4 mam opku a uz sa neviem dockat.
Implantaty som,si uz objednala a vyplatila.
Dokonca si mozem dat predoperacne urobit u nas a priniest ich so sebou.
Dnes ked mi zo siklienky napisali ze platbu prijali a imlpose su pripravene na opku, tak az teraz na mna zacina dolahat strach, ale uz sa ich neviem dockat.
Len dufam ze nebudu prilis velke :-p

tina691976

olly-fa
tak sa teším ked sa tam stretneme konečen mi ukážeš prsia v reáli len aby sme aj cvičili lebo prekecáme celu hodinu ked máme o čom :)

tina691976

olly-fa
nevybuchol :) ja len ránno do fitka lebo pootm zas mám robotu na stavbe nemám čas cez den ale ked som v grazi tak tu mám rovno park tak tam a ja zas zadok mám už v pohode len triceps sa mi trasie ako huspenina už by som mla ruky začať cvičiť na tých to už poriadne vydieť že som ich zanedbávala tak možeš ráno chodiť do fitka ked osm doma som tam často pobežíme kde len budeš chcieť :)

olly-fa

Tina

Ale nevybuchol :-D A kde chodis behavat? Ja som chodievala na drahu hore na stadion,tak ak budes chciet mozme ist aj spolu ked sa mi bude dat,aspon sa povzbudime,lebo ja som tiez leniva ako pes,a leto je tu co nevidiet a ja mam rit makku ako huspeninu...

jajakarinka

Lauritania ....som rada ze si dopadla na kontrole dobre:-) napisala by som aj viac len strasne zle sa mi pise:-)

Olly-fa. ,Tina -je to super pocit mat ciciky a da sa to zniest vsetko okolo toho:-)

Tinizmuss-....drzim ti palce na piatok a nemusis sa bat :-)uvidis ako sa budes tesit s cicikov :-)

Lila22......kludne mi zavolaj cakam:-) zajtra uz budes mat aj ty ciciky tesim sa spolu s tebou:-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk