Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

jajakarinka,
blahozelam k prskam!!!

a aj samozrejme ostatnym dievcatam a myslim na tie, ktore to v blizkej dobe caka :)

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Ja si ich až zajtra uvidim čoho sa bojim aj ja :D ..ty až o týždeň ...odlepuje po 2 týždňoch

lauritania

jajakarinka - nevypisuj sa a šetri sa , dobru noc , h

lila22 - zajtra : tfuj tfuj tfuj !!!! všetko dobréééé !

yanka8 - jééé to je milé , dakujem . inak gratulujem k dobrému rozhodnutiu , a super k rýchlemu termínu !!! a neboj nebudu priliš velké .... ja som pred opkou hysterčila že moje budu velké , volala som doktorovi , či predsa nedáme menšie .... a dnes ? chvalabohu že som nedala menšie , a veruže by som zniesla ešte pár ml navyše ....hihi ..aj doktor dnes povedal že ešteže sme nedali menšie a že by sa pár ml ešte pekne vmestilo , ael takto je to decentné , ani - ani.

tina - ahoj , zdravím ťa ,áno - musime dať tomu čas :-)

olly-fa - prajem bezkomplikovane hojenie ;)

tina691976

yanka8
tak ked si už tolko pre tie prsia spravila tak hlavu hore len si počkaj na dátum ktorý bude už onedlho a budeš krásna prsana tieto pocity boli skoro u každej

yanka8

Jajakarinka
gratulujeeeem x-) a teda super, ze nemas nejake velke bolesti.

Lauretania
Videla som tvoje nove fotecky na konovi a musim povedat, ze parada x-), nadherne su.

All
holky ja som bola v piatok na konzultacke u dr. Cervena a veeeelmi ma potesil. Urobi mi augumentaciu bez pexie a mastopexie, ale prave prso mi zmensi a potom na lavom a aj na pravom prisije zlazu o sval a da mi tam implose rovnakej velkosti. Navrhol anatom 360ml stredny profil.
Najskor som chcela ist k dr. Raczovi ale ten mi to inac nechcel urobit len pexiou a na druhom mastopexiou. Som rada ze som si dohodla dve konzultacky, ked som bola na Sk.
Myslela som si ze po konzultackach to bude este horsie s rozhodnutim, ale opak je pravdou.
29.4 mam opku a uz sa neviem dockat.
Implantaty som,si uz objednala a vyplatila.
Dokonca si mozem dat predoperacne urobit u nas a priniest ich so sebou.
Dnes ked mi zo siklienky napisali ze platbu prijali a imlpose su pripravene na opku, tak az teraz na mna zacina dolahat strach, ale uz sa ich neviem dockat.
Len dufam ze nebudu prilis velke :-p

tina691976

olly-fa
tak sa teším ked sa tam stretneme konečen mi ukážeš prsia v reáli len aby sme aj cvičili lebo prekecáme celu hodinu ked máme o čom :)