Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

Nikola21

ok daj vedieť :-) potom ak budeš chcieť môžme zbehnúť na kávu :-P ja už budem Po tak môžme pokecať čo a ako :-)

PajaZH

Nikola21

tak držím palce nech ti teda nájde vhodný termín,kedže on operuje len pondelky :-) ja by som si dala aj skorší ale teraz máme tie krstiny, v apríli mám ja narodky tak som chcela byť ešte ok aby som mohla osláviť,však 25 mám len raz :-D :-D a na dovolenku idem až v septembri a do vtedy budem už isto ok

tina691976

nikola21
no u pikulu je krátka čakacia doba ale nečakaj žiaden luxus obučajná klinika ale čistá sestry príjemné ja som mala dobré skusenosti a cena tiež prijatelná ja som svýsledkom spokojná

Laura_kraska

nikola21

podla mna dobry plastik s praxou ani nemoze urobit zle prsia :) som zvedava na vysledok, daj potom vediet a vela stastia!

Nikola21

Laura_kraska

ved mas pravdu sa oplati cestovat za tym aj dalej a keby som si myslela ze doktori nad ktorymi rozmyslam maju otrasnu robotu tak by som isla aj do blavy ale nemyslim si ze robia skarede prsia

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk