Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

tina691976

no len aj pohybobo budem asi dost obmedzena este. Pan Pikula by mal mat na ten august volne a mozno aj na jun. Volala som so sestrickou a ma mi dat vediet mailom tak uvidim. Ja som velmi chcela Cervena ale v jeseni uz nebudem mat cas a do dalsieho leta uz nechcem cakat.

tina691976

nikola21
určite také šaty su čo by to aj zakrryli len je prirodzené že by si už chcela aj ukázať tie prsia ja som to fakt na jeden den vyzliekla a potom som so spokojnosťou hned chnapla po skafandri

Nikola21

Alenasis

no to hej. Vazne zacinam uvazovat aj nat tym junom. A na svadbe uz budem fit. Lebo potom sa mi uz zacina skola a uz nebudem mat cas prist

Alenasis

Nikola21, tak to máš fakt komplikované ale určite je lepšie dodržať tú dobu kľudového režimu a nosenia skafandra. ostáva ti už len buď si zabezpečiť termín opky v predstihu a ísť na svadbu už fit, alebo ísť na svadbu s terajšími prskami a na opku po svadbe :)

olly-fa

Nikola 21

Ja by som ti odporucala dr Pikulu,je to dobry odbornik. Ale na moje fotky tie co su v galerke sa velmi nedrz,lebo oproti origosu je to sto a jedna.... V originaly suovela,ovela krajsie,tie moje :-)

Nikola21

Alenasis

No ja som v Dansku. To jedine zeby som prisla z danska cisto koli operacii. Ale velmi mi to nevyhovuje teda lebo by som vymeskala vela z roboty. Ale budem nad tym junom este rozmyslat.

Alenasis

Nikola21,
no veru to je skoro, zbytočne niečo riskovať, určite to nestojí za to. A nevieš si dať nejaký skorší termín na opku, na jún alebo júl, aby si mala aspoň tých šesť týždňov po ?

Nikola21

tina691976

no to je mi jasne ved ja by som ho nemala problem nosit aj dlho lebo urcite bude pohodlny :) ja iba tej svadby sa bojim. Neviem ci by som nasla saty tkore by zakryli ten skafander

tina691976

nikola21
najlepšie aspom po troch týždnoch ale opatrnosti nieje nikdy dosť u každej sa prsia správaju ináč ale lepšie skafander neskladať mne ked som ich dal do podprdy velmi spuchli a potom som hned ddal skafander kde sa cítili ako ryba vo vode :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk