Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka - ahooooj , už sa zrejme prebúdzaš :-)
nedalo sa mi za tebou vybehnuť , lebo ked ma zobral doki do ordinacie , tak mi pozrel len stehna a utekal za tebou ťa pokresliť , mňa nehal ležať na stole a potom od teba utekal za mnou - skontrolovať prsia a potom už utekal za tebou na operačku :D :D :D
takže nám to nevyšlo :-)
tak gratulujem k nový prsiam a prajem čo najmenej bolesti , rasedj sa dopuj liekmi aby si nenehala vzostupniť bolesť ...

ja kontrola ok , prsia su vraj dobre a velkosť že chvalabohu že sme nedali menej ml :D , že ešte dake ml by sa vedelo zmestiť , ani asymetria ani opuch , ale ten prsnik treba ešte tlačiť nižšie , podla sestričky je to vraj lepšie ako naposlednej kontrole ..že mi ešte prsia viac klesnu a oba prsniky sa rovnako uložia. takže podprdu a pas nadalej nosiť - ešte 2 týždne vkuse / to potom bude 6týždnov/ a potom dalej nosiť tiež - s občasnou výnimkou dať si normálnu podprsenku ked sa budem chcieť nahodiť .... kontrola o mesiac . a stehna - hojenie ok , ešte mi vytiahli vnutorný štich , ktorý mi vyšiel von a podla doktora , stehna ešte nie su dokončené , takže vraj budeme pokračovať :D :D :D

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Mne tiež bral tuk z brucha a vyplnil mi vrch pravého prsníka čiže pri zdvihani z lahu som ani brucho nevedela dobre zapajat:-D

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Mna tahali len stichy aj to tak pichalo tak snáď sa to dobre zahojilo to uvidim zajtra :-P .nestresuj ved je to veľký zásah do tela tak môžu byt rôzne pocity určite ...spýtas sa zajtra doktora ci to je normálne ...inak ja ani neviem rozlíšiť ci to mam opuch alebo nie :-D no divna som ...hlavne sa mi zdajú malé a ked tam ten opuch je a este mi odpuchnu tak neviem neviem :-D som velmi zvedava na tie tvoje ...určite aj ty :-)

Tinizmus

Jajakarinka
drzim palce !!!
Hehe baby, pobavili ste ma takto pred obedom a zlepsili nalau :D Clovek si fakt nevie predstavit predtym, ako na to ide, co vsetko po opke bude riesit :) No.. uz nech je po !

tina691976

slniečko83
no ja tiež na holo ako henka88 a tiež nič krkolomné len muž si to nevie vynachváliť je stoho objemu hotový chudák sa mu po dlhom čase aj podarilo dve erekcie naraz :)

henka88

slniecko83
:D podla toho, ci mas maraton alebo taký "priemer" :D Ja som hore bez a som skoro 6 tyzdnov po, ale samozrejme nic krkolomne takto naholo a davam si pozor :)

Nikola21

All
dievcata mam dilemu. Odpisali mi z CHIRAMED-Judr Magdo ze by v tom juny pre mna mali termin ktory mi vyhovuje. Este stale som nedostala odpoved od Svehlika ani od Pikulu ci na jun maju volne. Mate niekto skusenosti s Magdom? ja co som pozerala v galerke fotky tak prsia od neho sa mii pacili no neviem o nom vela. Poradte mi prosim