Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

PajaZH

Dakujem za info. No ked som pisala s panom Svehlikom tak mi povedal ze vo vynimocnych pripadoch sa daju testy sparvit aj skor. Dokonca az 2 mesiace dozadu ale uvidim co mi povie pan Pikula. A cena je normalna si myslim.

PajaZH

Nikola21

objednávala som 10.3 na konzultáciu, tú som mala 18.3 a operáciu mám až toho 26.5 lebo ešte máme krstiny, ja narodky atď :-) vyšetrenia treba všetky, moč,krv,EKG,hemokolaguačné vyšetrenie, Hepat. testy, Urea,Kreatinin, Glykémiu a to si urobíš u svojho doktora,či že môžeš aj v prešove ale nesmú byť staršie ako 2 týždne tuším . A ja mám cenu 2108 eur

Nikola21

olly-fa
no tvoje prsia su pekne spravene musim povedat :)

PajaZH
Ty si sa ako dlho dobredu objednavala? A este som sa chcela spytat ake vysetrenia treba pred opkou?..Robi to doktor alebo ako? trebars vysetrenia by som si mohla robit aj v Presove?

PajaZH

Nikola21

ja idem 26.5 k Dr.Pikulovi, kamoška bola uňho a má krásne prsia,aj ďalšie baby zo Ziaru boli uňho, no nie sú tu na fóre a sú max.spokojné s jeho prácou. A aj ako človek je úplne super, oproti dr. dziubanovi z Ba je to rozdiel. Ešte teraz v stredu idem do TT k Maršalovi na konzultáciu.

olly-fa

Nikola21

Ak sa rozhodnes pre dr pikulu,aj napriek tomu ze si chcela cervena,myslim ze nebudes lutovat :-) je to naozaj velmi sikovny chirurg,nemas sa coho bat,ja poznam viac bab ktore u neho boli,ale niesu tu na fore. Maju velmi pekne prsia. A pan doktor je aj velmi ludsky a mily.

Nikola21

tina691976

no len aj pohybobo budem asi dost obmedzena este. Pan Pikula by mal mat na ten august volne a mozno aj na jun. Volala som so sestrickou a ma mi dat vediet mailom tak uvidim. Ja som velmi chcela Cervena ale v jeseni uz nebudem mat cas a do dalsieho leta uz nechcem cakat.

tina691976

nikola21
určite také šaty su čo by to aj zakrryli len je prirodzené že by si už chcela aj ukázať tie prsia ja som to fakt na jeden den vyzliekla a potom som so spokojnosťou hned chnapla po skafandri

Nikola21

Alenasis

no to hej. Vazne zacinam uvazovat aj nat tym junom. A na svadbe uz budem fit. Lebo potom sa mi uz zacina skola a uz nebudem mat cas prist

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk