Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

tina691976

Ahoj,no volala som jej a povedala že keď sa mi bude dať mám prísť a kukne sa nato :-) tak dúfam odpovie kladne

Lila22

Jajakarinka cauu :-)

Ano uz sa moc tesim..pisala som ti dned mail..ty ako? Nebojis sa trosku? ;-)

Napis mi potom vsetko :-)

Drzim palce nech je vsetko ok

lauritania

hostelica - gratulkak novým prsiam a prajem čo najmenej bolesti ! každy den bude lepší a o týžden sa nad tým budeš smiať!

jajakarinka - ak sa neuvidime tak ti prajem čo najviac šťastia a nech všetko dobre dopadne !!!!a samozrejme čo najmenej bolesti ! myslim že ked sa preberieš tak bude všetko ok , určite si to predstavuješ horšie ;) , budeš mať utlmováky tak to zvládneš ! moja rada - skus isť čo najskor na wc , urýchliš tým bolestivosť aby sa prehnala a je dobré vycikať sa čo najskor po narkoze !
oki , budem vyzerať ružovu neon mikinku , ja ešte netuším čo na seba dám , kedže v tu hodinu ešte polospím a v tom stave tam prídem . Ja som blondýna ;) Maťa , krič na mna ak ma zbadaš :-) , keby niečo .. ak už nebudeš v ordinacii a budem ťa stihať na izbe a pustia ma , tak ťa pridem pozdraviť ! Zrejme pojdeš pod nož ulne prva a to okolo osmej ... držím palce !

PajaZH

Nikola21

ok daj vedieť :-) potom ak budeš chcieť môžme zbehnúť na kávu :-P ja už budem Po tak môžme pokecať čo a ako :-)

PajaZH

Nikola21

tak držím palce nech ti teda nájde vhodný termín,kedže on operuje len pondelky :-) ja by som si dala aj skorší ale teraz máme tie krstiny, v apríli mám ja narodky tak som chcela byť ešte ok aby som mohla osláviť,však 25 mám len raz :-D :-D a na dovolenku idem až v septembri a do vtedy budem už isto ok

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.