Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

nikola21
ja som bola operovaná u dok.pikulu on operuje aj v BB aj ZVOLEN som spokojná a bola u neho aj dalšia spokojná pacientka oll-fa je dobrý ustretový poradí a termýn si možeš vybrať je tam krátka čakacia doba

Nikola21

Alenasis

no ja som chcela na august a 20 augusta. A asi mi nic ine nezostava ako zobrat tento datum. Problem je len ze 31. augusta musim ist na jednu svadbu a pravdepodobne si este nebudem moct obliect normalnu podprsenku tak neviem ake saty by som si zobrala ( o tancovani neuvazujem vobec :D)…pridem domov uz 12.augusta tak som myslela ze niekedy 13 keby bola operacia by to bolo lepsie. Predsa uz 31. by to nebolo az take cerstve

Nikola21

Ahojete, prosim Vas okrem pana Cervena a Svehlika mi viete poradit este skveleho chirurga? najlepsie V kosiciach alebo v Banskej Bystrici.CHcela by som kontaktovat viacerych lebo pan Cerven uz ma do Septembra plno a ani u pana Svehlika mi datum velmi nevyhovuje. Tak mate este odporucania? CO som pozerala pana Ocenasa tak sa mi zdal uz dost drahy.

Tinizmus

Hostelica velmi drzim palce :)

Baby, po akom case ste si kupovali nevystuzenu/bezkosticovu popdprdu a kde? Ja som sa vcera divala a nasla som len v intimissimi...dva tyzdne po opke totiz idem na sluzobku a neviem si predstavit tu sexy popdprdu pod koselami... :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk