Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

lauritánia
však aká radosť si to len skušať ked pred tým som hladala vystužené B a teras nevystuženu D

teneriffe

dakujem dievcata za reakcie ohladom dvihania ruk.

este mi poradte, chcem poslat foto do galerky, ako si vymazem ksicht?:D

jajakarinka

Lauritania.....ako som pisala otec ma vezie a mam este mladsich surodencov a ty musia ist do skoly a to ma otec po ceste z BB a potom ide do prace tak aby to vsetko stihol ..... mam 2rocnu dcerku a ta bude domka s priatelom ....mam sice este 4surodencov ale ty chodia do prace tak som tada ze ma ocino zavezie:-) no a to poznavacie znamenie budem mat taku kriklavu neonovo ruzovkastu mikinku a cierne dlhe vlasy :-)

lauritania

aj ja som bola kupovať plavky a podprdy s novou veľkosťou . taktiež mi treba veľkosť D , a bez vankušikou .... a taktiež H&M , C&A , NewYorker ... plavkova podprsenkova velkosť a aj korzet v NY velkosť XL ...

tina691976

luky
maju aj HM a aj CA ja kupujem tam a sedia a cenovo su tiež dostupné a kvalitou dobré ked som mal malé prsia som bola velmi spokojná
lauritánia
to je škoda ked si si tolko vytrpela a výsledok nič moc ale ani sa nčudujem tolko schudnuť to muselo to telo aj trochu zhuplovať alev dobrom ved si teraz kočka

Luky2112

Baby prosim vas kde si kupujete podprdy (D kosik)?vcera som bola popozerat ale velkaaaa bieda vsade a ked boli tak len tie extra push up...fakt neviem kde mam ist pozriet...dakujem za kazdu radu ;)

lauritania

jajakarinka , tina :

po kontrole v utorok dám vedeiť čo u mňa nové ...
tinka , ak si sa pýtala na stehna aj koli vysledku , tak to sa nezmenilo nič - polovičný efekt , ta plastika zrejme nestála za tie nové jazvy :-/ , pravdepodobne ma čaka ešte jedna plastika stehien , ale minimalne rok nie ...
jajakarinka - kočka , to tak skoro tam už budeš ? všetci tam prichádzaju až na siedmu , aj sestričky .. pokial budeš ešte dole , vybavovať papiere alebo na niečo čakať , tak ma vyzeraj , poznávacie znamenie - zatial neviem čo na seba :D :D , ale budem tam nejak okolo 7:35

prajem krásnu slniečkovú nedelu ! ahojte ;)

mirkaviki

Nikitka_Daryia

no chlap siel s malou do obchodu a poumyvat auto ked je tak pekne a ja som sa uz citila taka nepotrebna ze som chcela aspon cosi pomoct :D a dnes uz chcem ist aj na prechadzku aspon troska :)
no ja nejak s bolestou az taky problem nemam ani so zaspavanim len sa bojim tych opuchov.

no este si nemozem dat dole podprdu az po prvej kontrole tak mozno potom dam aj to tielocko

inak do kedy ti kazal doktor nosit skafander cez den a do kedy v noci? :D

marikamarika

Mulatka
Urcite si nehaj od dr poradit naozaj je vyborny a velmi mily, co sa tyka fotiek mozes sa prihlasit do nasej galerie a to tak ze posles email na galeria@zoznam.sk kde uvedies svoju prezyvku z tohto fora a posles fotografiu svojich prs bez tvare, adminka Zajacik ti nasledne vutvori pristup a mozes nas vsetky pozriet :) ja mam inak tiez mentor 485 anatom vysoky profil aby sa mi to spravilo co najvacsi efekt, gulaty sa dal dat len 450, moj najvacsi problem bol utly hrudnik a male prsia, nemal mi proste kam viac dat..aj tkanivo jovoril ze mam velmi tuhe cize mi bude povolovat oen velmi pomaly, a mal pravdu, som 4 tt po a az teraz mi zacinaju maknut, od od prveho dna mi tak drzia ze aj ked dam dole skafander nemam pocit ze by mi mali padnut na zem vahou jak niektore dievcata pocituju nez si zvyknu, kozu mam stale velmi napnutu..povedal mi ze to bude povolovat tak dva mesiace..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk