Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

Nikitka_Daryia

no chlap siel s malou do obchodu a poumyvat auto ked je tak pekne a ja som sa uz citila taka nepotrebna ze som chcela aspon cosi pomoct :D a dnes uz chcem ist aj na prechadzku aspon troska :)
no ja nejak s bolestou az taky problem nemam ani so zaspavanim len sa bojim tych opuchov.

no este si nemozem dat dole podprdu az po prvej kontrole tak mozno potom dam aj to tielocko

inak do kedy ti kazal doktor nosit skafander cez den a do kedy v noci? :D

marikamarika

Mulatka
Urcite si nehaj od dr poradit naozaj je vyborny a velmi mily, co sa tyka fotiek mozes sa prihlasit do nasej galerie a to tak ze posles email na galeria@zoznam.sk kde uvedies svoju prezyvku z tohto fora a posles fotografiu svojich prs bez tvare, adminka Zajacik ti nasledne vutvori pristup a mozes nas vsetky pozriet :) ja mam inak tiez mentor 485 anatom vysoky profil aby sa mi to spravilo co najvacsi efekt, gulaty sa dal dat len 450, moj najvacsi problem bol utly hrudnik a male prsia, nemal mi proste kam viac dat..aj tkanivo jovoril ze mam velmi tuhe cize mi bude povolovat oen velmi pomaly, a mal pravdu, som 4 tt po a az teraz mi zacinaju maknut, od od prveho dna mi tak drzia ze aj ked dam dole skafander nemam pocit ze by mi mali padnut na zem vahou jak niektore dievcata pocituju nez si zvyknu, kozu mam stale velmi napnutu..povedal mi ze to bude povolovat tak dva mesiace..

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Cozeee?ty si uz varila?odpadnem z teba :-D .ja som brala tie prve tri dni Tramal,mig 400 a ten novalgin...no jediný tramal mi pomohol.po ňom som aj zaspala-je to taký oblbovak navykovy :-D .ja som sa další den po opke doktora pýtala na ten wobenzym a povedal ze netreba.ja s tou podprdou chvalabohu nemám problém no ako to niektoré holky písali daj si na telo tričko a až na no tričko tu podprdu aby ťa to neskriabalo ;-)

mirkaviki

Nikitka_Daryia

no ze mi prsia spuchli :D,
joj uz aby som bola v pohode...prave som obalila 5reznov a naškrabala zemiaky a mam pocit ako keby som odbežala 10km, unavena,udychana - no des :D
inak uzivas aj nieco ine ako novalgin?napr. wobenzyn?-proti opuchom ?
bo ja som pisala doktorovi ze ci mozem a napisal ze by bol rad keby som nic ine nebrala
a vies co? ten pas na tej sexi podprde by som si najradsej vyrvala prec, svrbi ma nenormalne.

jajakarinka

Lauritania......bioptronovu lampu mam aj ja tu strednu velkost super vec je to ......si tym sviet aj tie prska ....no budem pozerat po cakarni otec ma len dovezie a ide hned prec ja tam uz budem okolo pol siedmej bola by som radakeby sme sa tam stretli:-) som zvedava co ti povie na to prsko.......a dakujem ze budes na mna mysliet :-)

Nikitka_Daryia

Ja som 12-ty den po.ako myslíš ze si spuchla?prsia ci cela?ja ked sa postavim z lahu tak tiez ma este bolia no oveľa menej uz..aj tebe bude každým dnom lepšie .co sa týka chrbtice no ráno ked vstavam ma boli ja som nebola zvyknuta spat na chrbte.super ze si sa uz postavila uvidis ako sa postupne super rozhybes:-)ja ruky dviham uz normálne hore ;-)

mirkaviki

Nikitka_Daryia

kolko dni si po opke ?
ja som bola v stvrtok operovana to znamena ze som 3 alebo 4den po opke(neviem ako to pocitat) uz som celkom ok co sa tyka bolesti ale mam pocit ze som riadne spuchla, o bolestiach chrbta sa radsej ani vyjadrovat nejdem :D ale este stale ma dost bolia ruky teda pod pazuchami ked s nimi manipulujem a ked vstavam z lahu tak este stale mam pocit ako keby sa mi kôpka kamenov presypala do prs :D ale uz som si aspon nasla polohu na spanie kedy som celkom ok a dnes v noci som sa sama postavila uz :D

tina691976

lauritánia
ahoj no to ma teší že už ti je lepšie aj stými nohami, neboj to je určite opuch aj u mna trval približne mesiac držím palce nech kontrola dopadne dobre

mulatka

marikamarika-ja to neviem pozret tu galerku neposlala by si mi fotečky na telefon prosim ked ano moje cisielko0910991818 velmi pekne dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk