Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

Nikola21,

ako napísala alenasis, v pohode už môžeš ísť :-) len ja by som ešte asi jazvy slnku moc nevystavovala

Alenasis

Nikola21,
určite v pohode, aj ja idem na opku 23.6 a koncom augusta idem na dovolenku, sú to dva mesiace takže myslím, že v pohode.

Nikola21

PajaZH

A este jedna otazka. Keby som si ich zrobila v juni tak koncom augusta uz by som mohla ist s nimi trebars na plaz. Ma na to slnko napriklad nejaky plyv?

PajaZH

Nikola21

tak uvidíš čo ti povie dr.Pikula ja som počula že by nemali byť staršie,ale kedže ty si v zahraničí možno ti to dovolia :-) áno cena je v pohode,kamoška bola pred rokom a platila 2300

nataša548

Ahojte kočky,chcela by som sa spýtať, či ste náhodou niektorá bola u MUDr.Kováča v Nitre,že aká je cca čakacia doba na opku od konzultácie?Veľmi pekne dakujem.

Nikola21

PajaZH

Dakujem za info. No ked som pisala s panom Svehlikom tak mi povedal ze vo vynimocnych pripadoch sa daju testy sparvit aj skor. Dokonca az 2 mesiace dozadu ale uvidim co mi povie pan Pikula. A cena je normalna si myslim.

PajaZH

Nikola21

objednávala som 10.3 na konzultáciu, tú som mala 18.3 a operáciu mám až toho 26.5 lebo ešte máme krstiny, ja narodky atď :-) vyšetrenia treba všetky, moč,krv,EKG,hemokolaguačné vyšetrenie, Hepat. testy, Urea,Kreatinin, Glykémiu a to si urobíš u svojho doktora,či že môžeš aj v prešove ale nesmú byť staršie ako 2 týždne tuším . A ja mám cenu 2108 eur

Nikola21

olly-fa
no tvoje prsia su pekne spravene musim povedat :)

PajaZH
Ty si sa ako dlho dobredu objednavala? A este som sa chcela spytat ake vysetrenia treba pred opkou?..Robi to doktor alebo ako? trebars vysetrenia by som si mohla robit aj v Presove?