Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Teneriffe
Ja som týždeň a pol po opke a dviham normálne ruky hore a obliekam si vsetko.mne to môj doktor dovolil

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Ja mam o 9.45 ...musím este papiere pozriet ze ci som si dobre zapamatala...kľudne mozeme ;-) ...nemá ti byt co trápne ved zas toľko tí chlapi napomáhajú tak aspon teraz nech sa snažia ...ja uz robím skoro vsetko doma lebo sa nemozem na ten bordel pozerať :-P ako sa dnes citis ?

tina691976

olly-fa
presne ako hovorýš nám už treba len cisárové nové šaty a všetko bude ok aj chlapi budu spokojný ozvy sa pootom ahoj

olly-fa

Tina

No to sme cele my zeny,ked mas male kozy mas problem kupit plavky,ked mas velke kozy tak mas tiez problem kupit plavky... no hadam nam prichodi hore bez chodit a bude pokoj :-) :-) a v utorok sa isto ozvem :-)

tina691976

olly-fa
no foto je vždy iné ako realita to je pravda ja som tiež spokojná už som zas v práci ako vždy ale celkom v pohode nosím skafander aj ked nemusím ked osm bola doma tak som už nosila podprdu a tu mi je to v robote istejšie tak nosím skafander je vnom príjemne :) dneska som si skušala plavky no horor nič mi nesedí lebo tie velkost 80 D maju málo a nie velmi konfortné tak som stoho bola sklamaná a musím vyhodiť asi sedem párou plaviek čo su mi už malé to je na nervy tak sa len drž a daj vedieť ako to dopadlo na kontrole

mirkaviki

mulatka, dianad

no ja mam anatomicke 305ml pod sval mentor vysoky profil....platila som nieco malo cez 3000eur ale o vsetko som mala postarane ...sama som si neobjednavala ani implantaty ani podprsenku a ja som to mala aj s upravou takze u teba to moze byt kludne aj menej. a okrem toho u mna doktor musel pouzit aj sizer bo nevedel kolko sa mi tam vojde a ja som chcela co najviac takze tak.

teneriffe

ALL
dievcata, prosim, kedy ste uz mohli dvihat ruky uplne hore a obliekat si tak uz vsetko oblecko?
dakujem, som presne 2tyzdne po. zatial velka sopokojnost. len teda citis stipkanie, tlacenie na hrudi a celkovo na konci dna uz byvam unavena. na 11.den som isla do prace, nemam fyzicky narocnu.

olly-fa

Tina

Ahoj zlatko,prepac volaka som rozbehana,nestiham :-) vsimla som si ze si mi aj na fb pisala,no musim ti povedat ze v skutocnosti su tie prsia ovela krajsie a aj vacsie,vsimla som si ze tie fotky dost skresluju,aspon v mojom pripade,ale aj u teba,lebo nazivo sa mi zdali aj tvoje ine ako na fotkach. A tie moje fotky su fotene vsetky,teda tie posledne tri v lahu,tak to dost skresluje. Alev utorok ked mi vyberie stehy sa aj v stoji pofotim :-) a ty ako moja?uz si v praci vsak? A nosis este skafander,ci uz len normalnu podprdu?

dianad

Naozaj mate hradit mesiac dopredu? Ja som hradila zalohu po podpise zmluvy, to bolo neakych 400e a zvysok som mala doplatit aj v den operacie...
Ale asi ma kazdy lekar ine postupy, ja som si u svehlika nemusela sama objednavat ani implantaty, vsetko vybavila pani sestricka:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk