Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

izabella
no ja som ho nosila mesiac a potom som pomaly začala aj podprdu cez den nosiť ale aj teraz mám skafander oblečený cítim sa vnom pohodlne doma sa cítim tak bezpečne som už šesť týždnou po aj moj doktor sa čudoval že načo to nosím že už nieje treba ale to povie každý ináč

Izabella294

Baby,kolko ste nosili skafander? Ja budem v stredu tri tydne po opke a lekarka mi povedala,ze kludne si ho mozem dat dolu.Nie je to skoro?

mirkaviki

Nikitka_Daryia
Ja idem na kontrolu 2.4 o 10:30 ides aj ty vtedy? Mozeme dat kafco ak ano,ci?
No ja dufam ze to bude fajn bo si pripadam ako postihnuta ze mi musi chlap so vsetkym pomahat.dnes o 3 ma chytili take bolesti krizov ze som musela draheho budit a uz je mi to trapne :(

Chiquilla

baby tu pooperačnu podprsenku ste nosili 3tyzdne od operacii nonstop a dalsie 3tyzdne len na noc? mam anatomy cez pazuchu a strasne sa bojim ist von uz z novou podprdenkou... operaciu som mala 4.3... dakujem :)

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Do kontroly budes určite fit neboj :-) ...no ja som mala pocit ze ma každú chvíľu seka v chrbte a kostrc tiez aaau

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
:-D vidíš to tak aj ja mam vstrebatelbe asi chichi...on asi teda myslel ze nálepky budeme dávať dole.ja tam mam byt 9.45 a ty?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk