Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

teneriffe

ALL
dievcata, prosim, kedy ste uz mohli dvihat ruky uplne hore a obliekat si tak uz vsetko oblecko?
dakujem, som presne 2tyzdne po. zatial velka sopokojnost. len teda citis stipkanie, tlacenie na hrudi a celkovo na konci dna uz byvam unavena. na 11.den som isla do prace, nemam fyzicky narocnu.

olly-fa

Tina

Ahoj zlatko,prepac volaka som rozbehana,nestiham :-) vsimla som si ze si mi aj na fb pisala,no musim ti povedat ze v skutocnosti su tie prsia ovela krajsie a aj vacsie,vsimla som si ze tie fotky dost skresluju,aspon v mojom pripade,ale aj u teba,lebo nazivo sa mi zdali aj tvoje ine ako na fotkach. A tie moje fotky su fotene vsetky,teda tie posledne tri v lahu,tak to dost skresluje. Alev utorok ked mi vyberie stehy sa aj v stoji pofotim :-) a ty ako moja?uz si v praci vsak? A nosis este skafander,ci uz len normalnu podprdu?

dianad

Naozaj mate hradit mesiac dopredu? Ja som hradila zalohu po podpise zmluvy, to bolo neakych 400e a zvysok som mala doplatit aj v den operacie...
Ale asi ma kazdy lekar ine postupy, ja som si u svehlika nemusela sama objednavat ani implantaty, vsetko vybavila pani sestricka:)

mulatka

mirkaviki-ešte neviem len mi kamoska napisala ze musela mesiac do predu a dohodnut sa niako neda ja ešte len idem na konzultaciu 23 a chcela by som v juny lebo vtedy budem mat peniazky

tina691976

izabella
no ja som ho nosila mesiac a potom som pomaly začala aj podprdu cez den nosiť ale aj teraz mám skafander oblečený cítim sa vnom pohodlne doma sa cítim tak bezpečne som už šesť týždnou po aj moj doktor sa čudoval že načo to nosím že už nieje treba ale to povie každý ináč

Izabella294

Baby,kolko ste nosili skafander? Ja budem v stredu tri tydne po opke a lekarka mi povedala,ze kludne si ho mozem dat dolu.Nie je to skoro?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk