Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Mirkaviki
No vitaj spat!!! Tak ako moja? Myslela som na teba velmi. Na tvoju otazocku o vstavani odpovedat neviem, to az o mesiac budem mudrejsia :) ale baby pisu ze ten prvy den dva su zle ale potom rapidne zlepsovanie... Ako sa citis? Spokojna? Opatruj sa, davaj spravy. Pa

Lenkalili

čawte baby po, keď už je reč o tych bradavkach chcem sa opýtať, som 9 tyždňov po opke, citim bradavky no veeľmi ma bolia, ale čo sa týka toho "vzrušujuceho" pocitu, ak viete čo myslim :) tak ten už necitim a niekedy mi bradavky dávali veeľa čo sa toho týka..tak sa chcem spýtať či máte skúsenosti či sa ten cit ešte vráti alebo je aj možnosť že už nie? Ďakujem :-)

Nikitka_Daryia

Kitky
A kto ťa bude operovať?drzim palce to zvládneš ;-) ...mame rovnaku váhu aj výšku.ja som týždeň a pol po operácii a mam 375 ml anatomy stredný profil tiez mam dieťa 3,5 ročne :-) mam aj fotky v galerke

jajakarinka

Yanak8......aj lauritania je po mastopexii a ma uz aj inplantaty a ma tie prsia krasne tie si tiez mozes pozriet vgalerii.....

jajakarinka

Yanka8.....mam fotky v galerke pozri si....tie jazvicky su uplne jemnulinke malinko vididelne aj ten rez co ide smerom dolu k prsu je minimalne viditelny nemusis sa toho vobec bat a rez mam este ako ked vkladaju inplantat zospodu ...a bradavky tie som si prve 3 mesiace necitila a potom boli citlive ale do tristvrte roka sa vsetko dalo do poriadku s bradavkami ......ale toho sa tiez nemusis bat je to normalne po zakroku madtopexie naozaj tej mastopexie sa nemusis bat skor naopak pekne ti odstrania nadbitocnu kozu. ...kludne sa pytaj co ta napadne ......ak ti nebudu stacit tie dve fotky odfotim si prsia aj zospodu ako vedie ten rez aby si videla ze tie jazvicky su naozaj maaaaalilinko vididetlne......a teraz v utorok 1:4 idem na opku inplantatou tak potom tam dam tiez fotky a uvidis ako vyzera mastopexia a vklad inplantatou .....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk