Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

marikamarika-ja to neviem pozret tu galerku neposlala by si mi fotečky na telefon prosim ked ano moje cisielko0910991818 velmi pekne dakujem

mulatka

marikamarika-aj ja si necham poradit nechcem ist do extremov ja ked si omeriam prsia teraz mam104okolo len ich mam po detickach padnute tak dam vediet 23 co mi povie racz uz sa neviem dockat skor som nemohla ist lebo moj pride na buduci mesiac a bude ma viest a platila si aj ty o mesiac do predu neda sa dohodnut ze polku zaplatim mesiac po predu a pol v den operacii...

mulatka

marikamarika-no mne sa asi zmesti bola som na konzultacii u červena a povedal anatom 560 ml to zas az tak velke nechcem mohla by som poprosit fotku ale ja tu galeriu neviem mozes na mobil poslala by som ti aj ja ake mam ...aj ja mam pod prsiama 73 a nad 83

marikamarika

Mulatka

Ahoj aj ja som chcela tak ze pod 500 nepojdem, lenze...dr ma zmeral z lava do prava z predu do zadu z hora dole asi tri krat a zhodnotil ze sa nezmesti.l, telo nepusti, aj to ma vystrihal ze cim vacsi silikon tym vacsie rizika a tazsie zotavovanie..dal mi maximalnu moznu velkost a to 485 ml, este som mohla mat 495 co je sice o 10ml viac ale kedze mam anatom bol sirsi a na operacke ked skusal zistil ze 485 ktory je vyssi a uzsi ako 495 sa zmesti lepsie..dala by som vacsie aj teraz ale som spokojna aj s tym co je, nebudem chodit do extremov ked to moje telo neznese..a v tomto je Racz velmi neodbitny..neda viac ako telo znese len preto aby vyhovel klientke a zarobil. Len pre info ja som 176cm vysoka, obvod pod prsami 73 a cez prsia po novom 93,5 je to vacsie D, mozno skor DD, pripadne kuk moje foto mozno pomoze a drzim palce aby sa ti splnli predstavy.

mulatka

Luccia kolko merias ale isto chod na vacsie prsia lebo baby maju 350 a myslia ze maju malo ja ešte nemam ale ja pod 500 nepojdem kazda baba co mala aj 400 povedala ze by zniesla aj vacsie ale moja rada iba co som citala a platila si mesiac do predu lebo aj ja idem k nemu ale mam konzultaciu 23.4.

marikamarika

Teneriffe
Ahoj, mne tiez moj dr dovolil dvihat ruky od prveho dna, teda potial kolko ma telo pusti, cize tak ci tak som prve dva tyzdne nevladala zdvihnut ruky vyssie ako po ramena ale postupne kazdym dnom som vedela viac, musis sa riadit vlastnym telom kolko ti dovoli bez tohp aby ta to bolelo..stipkanie este citim aj ja hlavne v prsku co som mala viac opuchnute a to som 4 a pol tyzdna po..chce to cas a pocuvat vlastne telo..vela radosti z prsicok :)

marikamarika

Luccia

Ahoj ja som tiez od Racza, ked si pozries moje foto je tam aj vizual aj real po opke sice len 8 den zatial, ale ak by bolo treba pridam nove, teraz som 4 a pol tyzdna po..mozes si ale porovnat cca ako sa podoba vizual na real..ja som si od neho dala urobit vizualov viac aby som sa mohla rozhodnut, jeho slova boli ze pri tolkych ml to bude taka velkost a mal pravdu,skusala som si uz podprdu a presne mi sedi Dcko co mi aj predpovedal..mna vsetci presviedcali ze si nemam davat tak vela ml(mam 485) ze to bude moc ale nie je to tak tym ze som mala slaby zaklad mam prsia rovnako velke ako sestra - cuculka tiez z galerky ktora ma len 360ml..cize naozaj je to individualne a zavisi to vela od zakladu, aj ked mam Dcko velkost v tricku to aj tak nieje vidno, jasne ked som naholo je vodno ze tam konecne nieco mam ale vobec to nie je nevkusne obrovske, nakolko som vysoka, cize na tvojom mieste by som dr poprosila minimalne este o dalsi vizual..a ja osobne by som sla do vacsich :)

lauritania

jajakarinka - ahooooj , no o chvilu to už bude mesiac :D , a ty už o 3 dni budeš ceckaňa ! budem na teba myslieť !!!!!! a budem sa aj obzerať ťi ťa niekde v čakarni neuvidím ! budem tam o 7:35 - 7:45 h.

prsko - ta asymetria bez zmeny , ale pride mi to že je to predsa opuch , prsia už začinaju mäknuť , a nie su už tak nafuknute ako v prve dni , ale to jedno je stale o dosť tvrdšie , akoby tam bol naozaj opuch ... uvidim čo na to povie v utorok ... zatial stale zodpovedne podprsenka s pasom ...
nohy - jazvy sa perfektne hoja , používam aj bioptron lapmpu na ne , tak to perfektne pomáha . bolesti nie su , ale stale mam vnutornu stranu stehien taku zmeravenú , strpnutu , ale inak všetko ok .

Luccia

Baby, mam na vas prosbu, tie ktore mate trochu casu a chuti. Mam obrazky z 3D vizualizacie - Interklinik, MUDr. Racz, operacia o mesiac -29.4.
Dala som ich do galerky, aj s mojim sucasnymi fotkami ( velmi neuteseny stav ;) po 2 detoch). Vizualizacia je robena na Mentor anatom 295. Moja aktualna dilema je, ci to bude pekne a dostatocne zvacsenie, chapete - klasicke pochybnosti ze ci je to dost, ked uz do toho idem. Moja predstava su prirodzene, primerane velke prsia, myslim celkovo k telu. Som sportovy typ baby, denne beham 8-10km, som tiez vela v posilke. Takze nechcem aby prsia zavadzali. Nelakaju ma obrovske prsia, len potom nechcem lutovat, ze som mohla ist do vacsich... Doktor velmi zlaty a profik, odporucil 295, ale vraj sa v pohode da aj 340, je to na mne. Tak ocenim aj vase komenty.