Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

mirkaviki- no ja som po detičkach tak potrebujem vrch mat plny a kolko si si dala ml ja este neviem mam173 cm a 63 kg

mirkaviki

mulatka

aj ja mam cez dvorce ale anatomicke.
povedal mi ze to bude lepsie a kedze viem ze uz ma za sebou mnozstvo opiek tsk som to nechala na nom :)

mulatka

mirkaviki- dakujem tak uz aj ja aby som mala za tim chcela by som v Juny a mas cez bradavku lebo po telefonate a co som dala fotku mi povedal ze mi moze dat gulate rez okolo dvorcov

mirkaviki

Luccia-no zatial som este ubolena tak sa neviem z toho tesit.ked lezim alebo sedim dlhsie tak je to ok ale ten prechod z poloh je pre mna zly.chlap mi pomaha neskutocne inak by som si asi ani nesadla :D

Nikitka_Daryia

no foto dam ked budem schona :D ako to u teba prebiehalo? kedy si bola ok? mala si dlho ten pocit ze mas balvan na hrudi? aj tebe to robilo zle ked si prechadzala z lehu do sedu?kedy si zacala cvicit na ruky?

inak baby ten chrbat je brutal :D

mulatka

ja som bola vcera rano operovana u dr.Racza a je to skvely a prijemny doktor.o vysledku ti zatial neviem moc povedat :D co sa tyka pristupu atd.je skvely aj sestricky boli super a obskakovali ma kazdu chvilu a vkuse sa pytali ci mi nieco nechyba atd. partner mohol byt pri mne odkedy som sa prebrala az kymm som zas nezaspala :D cca 5hodin :D

mulatka

Nikitka_Daryia- nemozes mi prosim poslat fotku na email ja neviem kde to je dnes som mu volala a chce mi dat cez bradavku a ty mas ake ja by som chcela gulate .