Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

yanka8

No to je super. ja by som chcela niekedy v Oktobri alebo Decembri kedze nechcem velmi nosit v lete mesiac tu podprsenku. Mamka mi to uz schvalila tak sa velmi tesim a neviem sa dockat. Pisala som email panovi Cervenovi tak snad mi odpise co najskor a budem vediet viac. :) Vcera som si pisala s kamoskou ktora je v Brazilii a dala si spravit prsia. Povedala ze je to najlepsia vec pre ktoru sa mohla rozhodnut a je s nimi velmi spokojna. :)

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

Alenasis

Yanka8,

kitky

Ahojte.
V pondelok ma čaká opka. Začínam byť dosť nervózna, ale snažím sa upokojovať vašimi príspevkami. Dočítala som sa noazaj o všetkom možnom :) čo je dobré... Aspoň si viem ako-tak predstaviť, čo ma čaká. V pondelok mám prísť na 7:00 hod., predpokladám, že okolo 8:30 hod ma vezú na sálu. Budem mať 410 ml anatómy. Moje sú po tehotenstve a jemnom kojení už dosť "opotrebované", preto som sa rozhodla, že pôjdem do toho. Meriam 174 cm a vážim 64 kg, plus-mínus kilečko, podľa toho, ako sa najem :D Dnes sa pokúsim aj odfotiť, aby sme videli rozdiel pred a po, ale určite to bude poriadna pecka, vzhľadom na akutálny stav :) Prežijem to???? :)

Izabella294

Luky2112
Po operacii som dva tyzdne-klinika Esthetic v BA :) Mala som absolutne nulovy zaklad,tak mi dali 310 ml anatomicke pod sval,rez pod prsiami.Fungujem uz celkom normalne,bud. Tyzden si mozem dat dole skafander a kupit bud nejaku sportovu podprsenku alebo aj s kosticami,ak mi nebude vadit,co si mzslim,ze este bude.Prsia ma zabolia len obcas,napr. Pri vstavani z postele.Ty si ako na tom? :)

jajakarinka

Yanka8.....co sa tyka mastopexie tej sa vobrc ale vobec nemusis bat vobec to neboli neni su ziadne bolesti po opearacii ...pekne ti odstrani nadbitocnu kozu a ak bude treba upravi ti aj dvorce ja som po madtopexii aj lauritania ....

Lenkalili

Dianad

Ahoj tak chcela som vacsie to je pravda ale celkovo som spokojna fakt su uplne prirodzene. Frajer povedal ze by si nevsimol ze su umele keby som nepovedala. No okrem jaziev :-) no mne sa pacia velmi velke take 4-5ky. Snad ich raz budem mat haha. Reopku by som brala no brzdia ma hlavne financie ale aj to ze zatial som bezdetna a v buducnosti planujem. Ale popravde keby som vyhrala teraz sportku tak nevaham :-D :-D a sla by som znova ku svehlikovi :-) ty mas kolko ml, kolko si po opke a aku nosis podprdu normalnu velkost? Lebo ja 75D alebo 80C

tina691976

pajazh
no tak si to čím skor vybav aby si sa mohla aj skor tešiť že máš všetko v poriadku a nedaj sa odradiť ved je to pre tvoj pocit aby si ty bola spokojná

Luky2112

Izabella294
Ja som sa tiez nemohla dockat kym mi podprda uschne aby som sa do nej zase navliekla :-D ked som chodila po byte tak som si prsia musela drzat v ruke,pretoze mi ich tahalo strasne dole,no moc neprijemny pocit...ja ani nemam nejaku podrazdenu pokozku,otlacena som z tej podprdy a straaaasne citlive bradavky mam.u koho a kedy si bola na opke?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk