Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

pajazh

opýtaj sa či nie je možne ťa zobrať na operáciu ako prvu hned zrana ...
ja mam operovaný žaludok a potrebujem pravidelne jesť a piť lebo mam bolesti , a hlavne rano sa potrebujem ihned napiť. jasne že viem vydržať ked nemožem piť a jesť , ale je mi to nepríjemne a je mi strašne na vracanie a vkuse ma napína .vždy na to upozornim pred planovanou operáciou a beru ma hned medzi prvými aby som zbytočne netrpela ....

tina691976

pajazh
aj ja so stresu jem ale ten jeden den som to ani neriešila to si ani neuvedomýš neboj bude dobre ale skus toho kardiologa najskor nech vieš na čom si

PajaZH

tina691976

no Pikula povedal,že mám ísť na kontrolu a uvidíme. tak sa budem modliť aby mi to aj kardiologička dovolila ..
no tak ja aj keď som v strese jem :-D a keď nejem a nepijem chytí ma migréna :-(

tina691976

pajazh
no to ti asi povie len doktor či ti to srdiečko alebo chlopna bude ako problém a to stým jedlom uplne v pohode ved od stresu nedáš do ust uplne nič a pitie problém tiež nieje neboj to je to najmenej

Nikitka_Daryia

Dianad
No snáď ti do pár dni splaskne :-D ...ja este tiez trochu mam len teraz neviem ci som fakt pribrala.ze ci tie nedostatky teraz vidím viac pri tých dokonalych prsiach:-O chcem schudnúť len sa bojim ako mi budu vyzerať prsia ked aj z nich mi pôjde :-/

PajaZH

baby máte tu niektorá problémy so srdcom a aj tak ste šli na opku? ja mám problémy s chlopňou, nie je to nič vážne len ma sledujú ale bojím sa že mi zakážu ísť na opku :-(
a ešte som chcela ako ste vydržali tých 6-8 hodín pred opkou nejesť a nepiť? kedže mám prísť až o 15:00 na kliniku tak neviem ako to vydržím :-D

Nikitka_Daryia

Olly-fa
Ahoj ja mam tiez este stehy a mam ich prelepene páskou.stehy mi dá von až o týždeň no mne v pohode dovolil ...a ze po umyti si ich mam nechať voľne ususit tie pásky aby sa mi to pod podprdou nezapalilo.cize dnes som si chvíľu behala po byte hore bez no super pocit :-D ...no mne stačil ten týždeň fuj to bolo hrozne...a napríklad co mi este povedal ze tu podprdu mam nosiť este 2 týždne a potom si kludne mozem kúpiť nejakú elasticku.

Nikitka_Daryia

Nikola21
Do galérie sa dostaneš ked posles fotku tvojich pŕs pred opkou ci po na mail galeria@zoznam.sk potom ti baba odpise so stránkou aj s pristupovym heslom ;-)

dianad

Olly-fa

:D nad tym som aj ja rozmyslala, nie je to tym kto ako aktivne prispieva?

Lenkalili

Ja som tiez svehlikovka:)), u teba som myslim citala ze si cakala vacsie prsia... Planujes reopku vacsich prs? Sla by si k svehlikovi opat? Ja tiez trocha lutujem ze som si viac nepresadila vacsiu velkost, ale tak po detickach uz aspon viem aku mam predstavu:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk