Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luccia

Mirkaviki,

velmi na teba dnes myslim, drz sa!!!
Uvidis, vsetko dobre dopadne, budes kocka.
Vsetko si tam dobre obhliadni, aby si mohla poreferovat, aj mne sa to blizi - uz len 4 tyzdne a 5 dni :-)
Dr. Racz je skvely, uvidis ze to bude vyborna praca.

Nikola21

Aj ked operaciu budem mat az o par mesiacov ale tom zvedava na pracu roznych doktorov takze som poslala foto do galerie pred operaciou. Moje prsia su trochu dalej od seba a bojim sa ze budem mat po operacii velku medzeru. Mali ste aj vy tento problem?

Tinizmus

Dianad

Presne aj ja tak spavam a ako sa poznam,tak sa v noci budem budit na to,ci naaahodou nie som na bruchu :D

Rozmyslali sme s dr a Katkou medzi 420 vysoky profil a 400 ml stredne vysoky - asi zvolim ten,aby bola co najmensia medzera :)

Tinizmus

Dianad

Presne aj ja tak spavam a ako sa poznam,tak sa v noci budem budit na to,ci naaahodou nie som na bruchu :D

Rozmyslali sme s dr a Katkou medzi 420 vysoky profil a 400 ml stredne vysoky - asi zvolim ten,aby bola co najmensia medzera :)

Nikola21

yanka8

No to je super. ja by som chcela niekedy v Oktobri alebo Decembri kedze nechcem velmi nosit v lete mesiac tu podprsenku. Mamka mi to uz schvalila tak sa velmi tesim a neviem sa dockat. Pisala som email panovi Cervenovi tak snad mi odpise co najskor a budem vediet viac. :) Vcera som si pisala s kamoskou ktora je v Brazilii a dala si spravit prsia. Povedala ze je to najlepsia vec pre ktoru sa mohla rozhodnut a je s nimi velmi spokojna. :)

Nikola21

yanka8

No to je super. ja by som chcela niekedy v Oktobri alebo Decembri kedze nechcem velmi nosit v lete mesiac tu podprsenku. Mamka mi to uz schvalila tak sa velmi tesim a neviem sa dockat. Pisala som email panovi Cervenovi tak snad mi odpise co najskor a budem vediet viac. :) Vcera som si pisala s kamoskou ktora je v Brazilii a dala si spravit prsia. Povedala ze je to najlepsia vec pre ktoru sa mohla rozhodnut a je s nimi velmi spokojna. :)

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

Alenasis

Yanka8,
u červeňa sa dá spolu s termínom konzultácie zarezervovať aj termín opky? Som si myslela, že termín opky ti dajú až na konzultácii

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk