Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

katus1

dr mi dal kontakt na interne vysetrenie, tam som volala a povedala mi pani dr ze mozem prist hocikedy,ale na 7.00.rano a na lačno.Tak som si vybrala deň ktorý mi vyhovoval a prišla som, čakala som v čakarni a ked vyšla dr z dveri povedala som jej o čo ide, hneď ma vzala,zaplatila som jej 30 eur a dnes uz mam vysledky ( včera som tam bola :) ).

na Sono som tiež išla cez švehlikove kontakty, tam som volala a dohodli sme sa na presnom datume a čase:)13 eur.

Nikola21

katus1

tak este cakam co mi odpise pan Cerven a definitivne sa rozhodnem ku ktoremu pojdem. Pan Svehlik mi ale napisal ze konzultaciu nechce mat skor ako 2 mesiace pred opkou

katus1

Nikola21

NO ved uvidis, ja by som to skor nechala az po lete, lebo potit sa v tom skafandri by som asi nechcela.Ja sa chystam zaciatkom septembra, len vtedy si moze mm zobrat volno takze ine mi neostava, ale tak ten september to uz nejak zvladnem aj ked tu mame este dost teplo vtedy

Nikola21

katus1

no uz mi pan Svehlok aj odpisal a pan Cerven este nie. Pan Svehik ma nejake volne datumy v july a v auguste ale tak rozmysalm ci to chcem v lete alebo pockam az na ten oktober.

katus1

hostelica
a ty si bola na predoperacne u tej dr co dava svehlik kontakt? Ak ano, tak tam sa treba objednat dopredu alebo ta hned vezme?

katus1

Nikola21
Ahoj tiez prsia riesim zo zahranicia :-D uz som bola aj na konzultacii u dr Švehlíka, je velmi zlaty a vie vyhoviet.U Cervena sa velmi dlho caka, asi by si to mala komplikovanejsie kedze nezijes doma.Švehlík robi tiez krasne prsia a mas to blízko, urcite ani nevahaj :-)

katus1

Lenkalili
Krasne mas prsia, uz dlhsie som cakala kedy das nove fotky :-) a fakt nadherne a mas ich uplne akurat ani male ani bomby, uplne prirodzene krasne :-) mozes byt spokojna, ak mne take spraví tak juchuuuu

dianad
aj tebe spravil velmi pekne, mas aj pekny tvar aj dvorce, švehlík je sikovny

katus1

Baby chcem len napísat ze ja ked som bola u dr Švehlíka na konzultacii a hovorila som mu tiez o tej medzere medzi prsiami,ze ju nechcem mat velku, tak on mi povedal len tolko, ze on nevidí do vnutra ako mam sval ze to zalezí od toho svalu ako ma zena a ten silikon ´moze dat len tak ako je ten sval, takze kazda zena to ma inac, on to vidi az na operacke.Ale ze ak ma zena vacsiu tu medzeru ze ak sa nosi pushapka tak sa prsia daju blizsie k sebe.