Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikitka_Daryia

Nikola21
Do galérie sa dostaneš ked posles fotku tvojich pŕs pred opkou ci po na mail galeria@zoznam.sk potom ti baba odpise so stránkou aj s pristupovym heslom ;-)

dianad

Olly-fa

:D nad tym som aj ja rozmyslala, nie je to tym kto ako aktivne prispieva?

Lenkalili

Ja som tiez svehlikovka:)), u teba som myslim citala ze si cakala vacsie prsia... Planujes reopku vacsich prs? Sla by si k svehlikovi opat? Ja tiez trocha lutujem ze som si viac nepresadila vacsiu velkost, ale tak po detickach uz aspon viem aku mam predstavu:))

Lenkalili

Nikola21

Ja som tiez studentka a nikto si nic nevsimol :-) a to nosim mega vystrihy ale to som nosila aj pred op lebo som nosila mega push up :-) nikomu som to nepovedala uplne nikomu akurat doma samozrejme a priatelovi ktory bol nadseny z nich :-) :-):-) da sa to skryt. Ja som bola u svehlika v ke a spokojnost :-) drzim prsteky. Odkial si?

olly-fa

All

Baby prosim vas mam otazku ktora sa vobec netyka prs,ale neskutocna dilema pre mna :-D
Preco mi niektore svietite na cerveno a niektore na cierno?
Dakujem za odpoved :-D :-D :-D

dianad

Tinizmus,

Ja som doteraz tiez stale spavala na bruchu, ale fakt ze stale, max som zmenila polohu na bok, aj to malokedy.. Teraz som od opky 6 dni a teda spim len na chrbte, za seba mozem povedat ze sa to zvladnut da, v noci sa vobec nebudim, no chrbat rano citim... Neboj, zvyknes si:) mne dr povedal ze ked sa mi da, mozem aj na boku spat, ale bojim sa takze len na chrbte zatial..
Drzim palce na opku, ake si ides davat??:)

dianad

Nikitka_daryia

Uff to si ma ukludnila:)) ja som po opke 6. den dnes.. Ale to brucho mam neskutocne, vacsie jak prsa pomaly:D

Tinizmus

ahojte baby,
tak sa mi to pomaly blizi, dalsi piatok je tu ako nic :)
chcem sa opytat na to spanie na chrbte.. - ja spavam na bruchu, teda spanok na chrbte bude brutal - ako ste to zvladali ? budili ste sa v noci ze ste v inej polohe ?

bittersweet

kocky ja by som na prispevky typu barbori ani nereagovala, z casu na cas si tu niekto musi "udriet", tak teda barbori, nech ta od zavisti aj roztrhne!:D

henka88 suhlasim s tvojimi upozorneniami ohladom dodrziavania pooperacnych zasad, ked uz tak vydrzim vsetko, co je potrebne, nech si tie krasne prska nepokazim, ked uz ich konecne mam!:) a suhlasim aj s tym, ze dr. Paliatka- best of the best!!!:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk