Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

Dianad

Ahoj tak chcela som vacsie to je pravda ale celkovo som spokojna fakt su uplne prirodzene. Frajer povedal ze by si nevsimol ze su umele keby som nepovedala. No okrem jaziev :-) no mne sa pacia velmi velke take 4-5ky. Snad ich raz budem mat haha. Reopku by som brala no brzdia ma hlavne financie ale aj to ze zatial som bezdetna a v buducnosti planujem. Ale popravde keby som vyhrala teraz sportku tak nevaham :-D :-D a sla by som znova ku svehlikovi :-) ty mas kolko ml, kolko si po opke a aku nosis podprdu normalnu velkost? Lebo ja 75D alebo 80C

tina691976

pajazh
no tak si to čím skor vybav aby si sa mohla aj skor tešiť že máš všetko v poriadku a nedaj sa odradiť ved je to pre tvoj pocit aby si ty bola spokojná

Luky2112

Izabella294
Ja som sa tiez nemohla dockat kym mi podprda uschne aby som sa do nej zase navliekla :-D ked som chodila po byte tak som si prsia musela drzat v ruke,pretoze mi ich tahalo strasne dole,no moc neprijemny pocit...ja ani nemam nejaku podrazdenu pokozku,otlacena som z tej podprdy a straaaasne citlive bradavky mam.u koho a kedy si bola na opke?

PajaZH

tina691976

no skúsim tam zajtra zavolať čo mi povie,ale ako sa poznám pôjdem aj cez mŕtvoly :-D

lauritania

no dr.Pikula operuje len v pondelky poobede,on ráno robí tuším v BB, takže budem musieť vydržať nejesť a nepiť až kým to nebudem mať za sebou

yanka8

Ahojte, dnes som bola na mojej prvej konzultacii a Dr. ma nepotesil :-(, navrhol mi na lavom prsniku pexiu a na pravom mastopexiu, tomu to som sa chcela velmi vyhnut. Navrhol mi anatomicke Mentor 330 ml a do druheho 380ml, ze da sa aj viac, to by vyskusal pri opke.
Ja sa strasne bojim mastopexie.

Este ma caka v piatok jedna konzultacia a uvidim co mi povie dr.Cerven

Nikola21

Ja som volala dr. Cervenovi zaciatkom februara a termin konzultacky som dostala na 28.3. A hned mi aj zablokovali termin operacie na maj. Takze mozno sa ti podari mat rychlejsie termin. Vyskusaj

lauritania

pajazh

opýtaj sa či nie je možne ťa zobrať na operáciu ako prvu hned zrana ...
ja mam operovaný žaludok a potrebujem pravidelne jesť a piť lebo mam bolesti , a hlavne rano sa potrebujem ihned napiť. jasne že viem vydržať ked nemožem piť a jesť , ale je mi to nepríjemne a je mi strašne na vracanie a vkuse ma napína .vždy na to upozornim pred planovanou operáciou a beru ma hned medzi prvými aby som zbytočne netrpela ....

tina691976

pajazh
aj ja so stresu jem ale ten jeden den som to ani neriešila to si ani neuvedomýš neboj bude dobre ale skus toho kardiologa najskor nech vieš na čom si

PajaZH

tina691976

no Pikula povedal,že mám ísť na kontrolu a uvidíme. tak sa budem modliť aby mi to aj kardiologička dovolila ..
no tak ja aj keď som v strese jem :-D a keď nejem a nepijem chytí ma migréna :-(

tina691976

pajazh
no to ti asi povie len doktor či ti to srdiečko alebo chlopna bude ako problém a to stým jedlom uplne v pohode ved od stresu nedáš do ust uplne nič a pitie problém tiež nieje neboj to je to najmenej

Nikitka_Daryia

Dianad
No snáď ti do pár dni splaskne :-D ...ja este tiez trochu mam len teraz neviem ci som fakt pribrala.ze ci tie nedostatky teraz vidím viac pri tých dokonalych prsiach:-O chcem schudnúť len sa bojim ako mi budu vyzerať prsia ked aj z nich mi pôjde :-/