Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

nikola21
no je nás tu spokojných viac su tu aj ženy od doktora červena ktorý je káder ten je z bb pootm sme aj od doktora pikulu ten je zv aj bb a ešte chvália ja švehlíka u červena je dlháčakacia doba aj na konzultáciu a aj na opku on objednáva už na rok 2015 ostatný neviem ale určite skor

zoja83

sandrita
pisem odpoved oneskorene
bola som operovana v CHirmede
1.marec 2011 augmentacia chirmed
2.dece.2011 reaugmentacia chirmed
3.marec 2012 implantatov a rok bez implantav Ocenas BB
4.marec 2013 modelacia dr.Cerven
5.febru.2014 augmentacia dr.Cerven

vsetko pokazili v Chirmede a na reaugmentacii ma operovali 8 hodin s tym ze mi dali jeden nad sval a druhy pod sval a nastali komplikacie na zaklade ktorych som musela podstupit vybratie,bola to chyba lekarov v chirmede.Dr Cerven sa ma ujal a dava ma dokopy a to co je posledna foto to je uz z implantatom arion 260ml anatom ,momentalne mam 70D kosik predtym som mala take A a tiez som mala asymetriu jeden som mala asi o viac ako pol cisla mensi...momentalne nosim este pas do osmicky a modelujeme :)ale uz teraz som vdacna ze mam aspon nieco v podprsenke a ani sa nevlnia

zuzanab17

Henka88

a môžem sa opytat aké maš implantáty, okrúhle či anatomy???? ja budem mat anatomy s vysokým profilom, upraví mi ich do vyssia aby som mala aj krásny dekolt, bojím sa ale medzery medzi prsiami, videla som totiž prsia s mega medzerou pri anatomoch a to sa mi nepáči.

tina691976

nikola21
ono je to na každej klinike ináč najskor si musíš dohodnuť konzultáciu a potom termín opky a u každého je iná čakacia doba ale chvália aj košicku kliniku a v blave je ich tiež niekolko aj nitra atd.

zuzanab17

Henka88

dakujeeeem, no ja som plnšia urcite...kym pôjdem na opku chcem ešte zhodiť a ja zhodím par kilečiek :-DDD, lebo sa naopak bojím aby som potom nepribrala... ja si myslím že ich budem mat akurát a verím, teda viem že sa s nimi stotožním... kamoška ma 450 a 170 cm a je to ku nej akurát... :-)))) Ja som aj čakala že mi navrhne väčšie ale nie až 545 cakala som tak 450 max. 500 a ono sa to huplo až takto :-) no som rada, dôverujem plne Dr. Červenovi, je to Pán Doktor!!!:-)

Nikola21

Ahojte, rozhodla som sa ze si chvem zvacsit prsia kedze skoro ziadne nemam :( byvam momentalne v dansku ale operaciu by som chcela na slovensku lebo tu je to ovela drahsie. Viete mi poradit skveleho lekara? Vobec totiz neviem na koho sa obratit. Som z presova tak neviem ci aj napriklad v kosiciach je niekto dobry alebo treba az do blavy ist. A na aku dlhu dobu by mi trebalo prist na slovensko ked chcem stihnut operaciu aj tie zakladne kontroly? Velmi by mi pomohlo keby ste poradili.:) dakujem

zoja83

lauritania
ja nosim pas tak ako ty :)
inak ti poviem ze ked sa lepsie zahladis na tie fotky pred tak ten prsnik co mas nizsie je o malinko vacsi preto je tam pozno ten pokles ze sa to tak posunulo,ze tam bolo viac miesta ja mam tiez jeden nizsie a tiez tlacim ten jeden hore ale viem ze pred opkou bol tiez vacsi takze ak sa to nezlepsi tak co uz

chcem napisat vsetkym ze to ze mame jedno prsko mozno ine alebo vacsie asi by sme to tak nemali sledovat lebo skoro kazda zena ma od narodenia predsa jeden vacsi ako druhy a tiez tvarovo nie su rovnake ....:)

tina691976

olly-fa
tak to je super ja som si už zvykla spať na boku chrbát ee :) ale našťastie sa to neodrazilo na prsiach aj my už meknu opuch je preč tak sa len drž nech ti robia radosť ako mne :)

olly-fa

Tina

Dakujem :-) inak sranda ze dnes da sa povedat ze presne po tyzdni akoby utalo a citim sa super,uplne bez liekov uz som doobeda pri telke aj chvilu na boku lezala... ale spat budem este poctivo na chrbte,nastastie s tym nemam problem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk