Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mala Domi

Pooperacne bolesti boli prve dva tri dni cely den ale preto ze som sa nechcela dopovat tabletkami tak som to vydrzala bez ... Po par dnoch mam bolesti iba rano a to ma boli chrbat aj prsia...ked sa zobudim pockam dve tri hodky a prejde to samo alebo si dam jeden brufen a som cely den v pohode ....nemaj strach ja som nemala strach vobec ani ked som lezala na operacke a to ti nebudem hovorit ze kazdy kto vedel o tom ze si chcem dat urobit tak mi povedali neblazni nedavaj si nepotrebujes to si mlada atd...nikoho som neposluchla ani ked mi hovorili rizika...a ktory lekar ta bude operovat?

merlin20

Ďakujem za info. Odľahlo mi, nemala som z toho dobrý pocit.Už aby som to mala za sebou. A čo pooperačné bolesti? Dalo sa do vydržať?

Mala Domi

Ahoj Merlin20 som 5den po OP dr.Chovan je super a personal ani nehovorim...urcite chod ....naprvy pohlad to tak nevyzera ale je super :-) ja idem v piatok na kontrolu...

veronika89_8

myslim ze nie :-) ja som spokojna a konecne nemam rovny hrudnik kvoli ktoremu sa mi na strednej vysmievali :)

mala_sovicka

ano uz konecne. Dlhe roky som vahala, ale povedala som si ze bud teraz alebo nikdy. Tak dufam, ze nebudem lutovat :)

Filip TT

Čau baby,
silikonové prsia môžu niekedy zachrániť aj život.

V Izraeli fotili jednu polonahú modelku štýlovo s veľkým hadom okolo krku. Had sa ale pri fotení splašil a kusol modelku rovno do prsníka. Modelka mala silikónové implantáty, nič sa jej nestalo, ale had napriek snahám veterinára do niekoľko hodín uhynul....

mala_sovicka

dakujem baby, nasla som to na ich stranke a stihla som to, bola som tam a uz buduci tyzden idem na konzultaciu a nesmierne sa tesim :)))))