Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olly-fa
tak som spokojná aj ja teší ma žeje ti lepšie neboj ved je to len týžden po opke bude už len lepšie

olly-fa

Tina

Ahoj zlatko,kontrola dopadla dobre,pan doktor bol spokojny,a ja som samozrejme tiez. O tyzden vyberanie stehov a potom konecneeee sprcha :-) inak vsetko v najlepsom poriadku :-)

doka

ALENA´,
čo sa týka drenov-všetko má svoje za aj proti-ja nie som po opke,ale ako som písala mala som blízko k operačnej sále,takže na margo drenov-závisia v prvom rade od operátora-teda od hlavne od revízie pred dokončením operácie,ak je tam zvýšené krvácanie,tak aby sa vyhlo komplikáciam-dreny sa zavádzajú,ale štandartne nie je dobré ich zavádzať každému pacientovi ak je to nevyhnutné-je tam riziko zavedenia inekcie a taktiež ťažšie hojenie sa,ale tak ako som napísala,závisí to od operátora-operátori,ktorí majú kliniky v prenájme,alebo lekári,ktorí majú dlhšie doby čakania sa snažia,aby dreny nemuseli zavádzať-teda aby pacientky mohli čo najskôr opustiť kliniku-ale to neznamená,že v prípade komplikácie ich nezavedú,naopak-lekári,ktorí disponujú s izbami ich dávajú preventívne všetkým pacientkám-nakoľko je čas na ich vybratie-dreny by mali byť zavedené min. 12.hod. a v prípade komplikácie po vybratí,môžu pacientku nadalej hospitalizovať...

tina691976

slaniečko83
áno možeš ja som sa aj doktora pýtala že áno pokial ťa telo pustí možeš ja cvičím už od tretieho týždna čo možem ak cítim že ma sval nepustí necvičím aj brucho aj nohy pomaly som už skušala aj behať ale nie dlho brucho cvičím doma v pohode ale v posilke na stroji som to nedokázala tam musím zapájať aj ruky a to sa nedalo ale možeš kludne len opatrne

slniecko83

Kocky som 2 mesiace po opke myslite ze uz v pohode mozem cvicit cviky na brucho? Vcera som zacala trosku na nohy a zadok cvicit takze dneska svalovica a dnes by som chcela brusko.

henka88

Alenasis
ahoj, vytiahli mi to na druhý deň ráno, keď ma kontroloval dr. Potom som šla už domov. No a ja som to mala zavedené akoby na boku prsa, skoro pod pazuchou :) Dnes mi to už vôbec nevidno. Sestrička sa smiala, že sú to kabelky, keď pôjdeš na wc alebo sa prejsť :D a budeš si to ťahať alebo niesť

Alenasis

Henka88, Dianad,
ešte ak sa môžem spýtať, ako dlho ste mali dreny a v ktorých miestach sú vlastne zavedené?

jajakarinka

Lauritania .... za malinko :-) viem sa vzit do tvojej koze. A viem ako by mna to trapilo a stvalo ale zas viem ze vsetko chce svoj cas .....a toho 1:4 sa mozno vidime :-) usmej saaaaaaa:-)

Lila22..... posielam ti na seba kontakt tam mi mozes napisat svoje meno a priezvisko aby som ta vedela na klinike najst :-) cipa27azet.sk alebo. jankakajka@gmail. com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk