Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

zoja - ano ako pišeš , to prso čo je nižšie je aj krajšie , tak hadam to tlačenie nadol druheho prsa pomože :-) , žena - klobuk dole pred tebou čo si si vytrpela !!!! prajem ti všetko len to najlepšie !

jajakarinka - no nejak a doki nevyjadril , že to chce čas . uvidime na dalšej kontrole , ak tam bude :-/ , lebo minue na kntrole bol dr.žikla a sestrička ,.. budem tam o 7:45 , mohli by sme sa vidieť :-)

zoja83

zuzanab17
tak hadam uz bude dobre ak bude daco este treba tak sa este dorobi ale zakklad uz mam za sebou ...ja na Cervena nedam dopustit...mam na to dovody preco obhajujem jeho meno a stojim si za tym ze v provom rade ma velke srdce a co sa tyka doktorov mozu byt dobry ale poviem vam dobreho chirurga spoznas podla toho ako sa postavi k pripadnym komplikaciam vtedy sa ukaze ....
by som vedela rozpravat

Nikola21

Dakujem za odpovede. Trosku ma zaskocila ta cakacia doba. Ja som myslela ze mozno v oktobri 2014 by som si dala ale tak ked je dobry tak sa oplati pockat. Ja som uz rozhodnuta ze chcem len este musim presvedcit rodicov kedze mam len 20 a oni mi to budu musiet zaplatit :) ale tak snad sa podari. Bezne mampodprsenky 70 B ale momentalne som schudla a vsetky su mi velke. Ja sa len bojim ze po opercii mi ostane velka medzera medzi prsiami lebo to sa mi vobec nepaci. :P

zuzanab17

Nicola...

ja mám 3 kamarátky, ktoré boli na augmentácii v Banskej Bystrici u Dr. Červeňa a sú mega spokojné...Myslím si aj z reakcií iných žien že Dr. Červeň je špička v tom čo robí,...
Preto som sa rozhodla aj ja zvolit BB, som po konzultácii a už mám aj termín.... neskutočne sa teším :-)

tina691976

nikola21
no je nás tu spokojných viac su tu aj ženy od doktora červena ktorý je káder ten je z bb pootm sme aj od doktora pikulu ten je zv aj bb a ešte chvália ja švehlíka u červena je dlháčakacia doba aj na konzultáciu a aj na opku on objednáva už na rok 2015 ostatný neviem ale určite skor

zoja83

sandrita
pisem odpoved oneskorene
bola som operovana v CHirmede
1.marec 2011 augmentacia chirmed
2.dece.2011 reaugmentacia chirmed
3.marec 2012 implantatov a rok bez implantav Ocenas BB
4.marec 2013 modelacia dr.Cerven
5.febru.2014 augmentacia dr.Cerven

vsetko pokazili v Chirmede a na reaugmentacii ma operovali 8 hodin s tym ze mi dali jeden nad sval a druhy pod sval a nastali komplikacie na zaklade ktorych som musela podstupit vybratie,bola to chyba lekarov v chirmede.Dr Cerven sa ma ujal a dava ma dokopy a to co je posledna foto to je uz z implantatom arion 260ml anatom ,momentalne mam 70D kosik predtym som mala take A a tiez som mala asymetriu jeden som mala asi o viac ako pol cisla mensi...momentalne nosim este pas do osmicky a modelujeme :)ale uz teraz som vdacna ze mam aspon nieco v podprsenke a ani sa nevlnia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk