Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Kocky som 2 mesiace po opke myslite ze uz v pohode mozem cvicit cviky na brucho? Vcera som zacala trosku na nohy a zadok cvicit takze dneska svalovica a dnes by som chcela brusko.

henka88

Alenasis
ahoj, vytiahli mi to na druhý deň ráno, keď ma kontroloval dr. Potom som šla už domov. No a ja som to mala zavedené akoby na boku prsa, skoro pod pazuchou :) Dnes mi to už vôbec nevidno. Sestrička sa smiala, že sú to kabelky, keď pôjdeš na wc alebo sa prejsť :D a budeš si to ťahať alebo niesť

Alenasis

Henka88, Dianad,
ešte ak sa môžem spýtať, ako dlho ste mali dreny a v ktorých miestach sú vlastne zavedené?

jajakarinka

Lauritania .... za malinko :-) viem sa vzit do tvojej koze. A viem ako by mna to trapilo a stvalo ale zas viem ze vsetko chce svoj cas .....a toho 1:4 sa mozno vidime :-) usmej saaaaaaa:-)

Lila22..... posielam ti na seba kontakt tam mi mozes napisat svoje meno a priezvisko aby som ta vedela na klinike najst :-) cipa27azet.sk alebo. jankakajka@gmail. com

lauritania

slniečko - pás aj podprdu nosím 23hodin denne , na kontrolu idem až 1.4. , to budem po presne 4.týždne , a nosenie pásu bude 2 týždne na kontrole. ešte stále nevidím zlepšenie.
ale áno , treba počkať , po troch mesiacoch budu prsia iné , usadene a prirodzenejšie ...

jajakarinka - ahoj kočka ! dakujem za podporu ;)

Alenasis

Henka88,
ďakujem veľmi pekne, nepozrela som sa na to z tejto stránky, a fakt lekári vedia prečo to robia.Dám potom vedieť ako to dopadlo :)

henka88

olly-fa
ešte k tým liekom od bolesti, ja som silnejšie užívala cca 4 dni, potom som si dávala, ked bolo treba paralen, ten mi stačil. Tak možno skús len prejsť na jemnejšie, ak ti to bude postačovať a ak ešte potrebuješ. :)

no a ja som prsia cítila ako kamene zo začiatku keď som bola dlhšie v nejakej polohe, a potom vždy ráno a to bolo tak dosť dlho. ale bol to len pocit, že sú tvrdé alebo stuhnuté, na dotyk tvrdé neboli - teda ani mäkké neboli, ešte ani teraz ich moc mäkké nemám :)

henka88

olly-fa
tie pocity a bolesti sú úplne v pohode. Ja som mesiac po opke, a mňa rezy boleli ešte aj po 2 týždňoch, najmä keď som menila polohy. A pravé prso ma bolievalo oveľa viac, presne z toho, že pravú ruku som viac používala. Dnes už necítim nič, ani netvrdnú, čo predtým skoro stále, ani na nich nič nebolí. teda ešte sa nenamáham ani :) Ale naozaj aspoň tie 2 týždne som mala také stavy, ako píšeš aj ty, tak len vydržať a uvidíš, že bude všetko ok. Tiež som sa obávala všetkého, hlavne keď ma pichalo v jazvách, ale dalo sa to všetko dohromady a myslím, že sa správne hojí. Držím prsty, uvidíš, rýchlo to prejde. :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk