Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

Nicola...

ja mám 3 kamarátky, ktoré boli na augmentácii v Banskej Bystrici u Dr. Červeňa a sú mega spokojné...Myslím si aj z reakcií iných žien že Dr. Červeň je špička v tom čo robí,...
Preto som sa rozhodla aj ja zvolit BB, som po konzultácii a už mám aj termín.... neskutočne sa teším :-)

tina691976

nikola21
no je nás tu spokojných viac su tu aj ženy od doktora červena ktorý je káder ten je z bb pootm sme aj od doktora pikulu ten je zv aj bb a ešte chvália ja švehlíka u červena je dlháčakacia doba aj na konzultáciu a aj na opku on objednáva už na rok 2015 ostatný neviem ale určite skor

zoja83

sandrita
pisem odpoved oneskorene
bola som operovana v CHirmede
1.marec 2011 augmentacia chirmed
2.dece.2011 reaugmentacia chirmed
3.marec 2012 implantatov a rok bez implantav Ocenas BB
4.marec 2013 modelacia dr.Cerven
5.febru.2014 augmentacia dr.Cerven

vsetko pokazili v Chirmede a na reaugmentacii ma operovali 8 hodin s tym ze mi dali jeden nad sval a druhy pod sval a nastali komplikacie na zaklade ktorych som musela podstupit vybratie,bola to chyba lekarov v chirmede.Dr Cerven sa ma ujal a dava ma dokopy a to co je posledna foto to je uz z implantatom arion 260ml anatom ,momentalne mam 70D kosik predtym som mala take A a tiez som mala asymetriu jeden som mala asi o viac ako pol cisla mensi...momentalne nosim este pas do osmicky a modelujeme :)ale uz teraz som vdacna ze mam aspon nieco v podprsenke a ani sa nevlnia

zuzanab17

Henka88

a môžem sa opytat aké maš implantáty, okrúhle či anatomy???? ja budem mat anatomy s vysokým profilom, upraví mi ich do vyssia aby som mala aj krásny dekolt, bojím sa ale medzery medzi prsiami, videla som totiž prsia s mega medzerou pri anatomoch a to sa mi nepáči.

tina691976

nikola21
ono je to na každej klinike ináč najskor si musíš dohodnuť konzultáciu a potom termín opky a u každého je iná čakacia doba ale chvália aj košicku kliniku a v blave je ich tiež niekolko aj nitra atd.

zuzanab17

Henka88

dakujeeeem, no ja som plnšia urcite...kym pôjdem na opku chcem ešte zhodiť a ja zhodím par kilečiek :-DDD, lebo sa naopak bojím aby som potom nepribrala... ja si myslím že ich budem mat akurát a verím, teda viem že sa s nimi stotožním... kamoška ma 450 a 170 cm a je to ku nej akurát... :-)))) Ja som aj čakala že mi navrhne väčšie ale nie až 545 cakala som tak 450 max. 500 a ono sa to huplo až takto :-) no som rada, dôverujem plne Dr. Červenovi, je to Pán Doktor!!!:-)

Nikola21

Ahojte, rozhodla som sa ze si chvem zvacsit prsia kedze skoro ziadne nemam :( byvam momentalne v dansku ale operaciu by som chcela na slovensku lebo tu je to ovela drahsie. Viete mi poradit skveleho lekara? Vobec totiz neviem na koho sa obratit. Som z presova tak neviem ci aj napriklad v kosiciach je niekto dobry alebo treba az do blavy ist. A na aku dlhu dobu by mi trebalo prist na slovensko ked chcem stihnut operaciu aj tie zakladne kontroly? Velmi by mi pomohlo keby ste poradili.:) dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk