Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

Nikola21
Ja som tesne po škole :), takže v škole ma načerstvo nevideli, ale napr. v práci si nikto nevšimol a to tu mám samých chlapov! :) Samozrejme v lete to bude iné, keď prídu výstrihy. Ale myslím, že potom to bude aj tebe jedno, čo si kto pomyslí, keď príde na teba tá obrovská radosť z prírastku. :) No a vidno to aj podľa toho, aké si dáš :D Ak budeš riadna cica mica, tak si asi všimnú :) ale myslím, že by si si z toho nemala nič robiť. Ja som si tie prsia nedala aby bola zo mňa nejaká "jeba" :D ale žena :), preto mi je jedno, čo si kto myslí.

Alenasis

Dianad,
tak nejako presne je to aj u mňa a najradšej by som to už mala za sebou a mohla sa vytešovať. Keďže ja mám nulový základ tak sa strašne tešímna ten pocit, že mám prsia :))))) Mieša sa všetko, radosť aj strach :) Tak sa drž, nech si čo naskôr fit :)

dianad

Alenasis,

Kontrolu avyber stehov mam az buduci tyzden:) ale nemyslim si ze to bude extra boliet:)) snad..
Bolesti uz nemam, klop klop:)) neberiem uz ani tabletky na bolest a je to v pohode... Vcera som sa osprchovala, konecne aj vlasy som si umyla:D teda priatel... Ciciky su este opuchnute, ale pomaly odpuchaju - vidim to na tej podprsenke, uz nie je taka nabita v hornej casti kde bol najvacsi opuch:)
Bola som sa dnes aj prejst po vonku, sice som sa strasne pomaly vliekla ale pomohlo mi to na chrbat, ten som mala trocha uboleny:)

A ty ako? Studujes fotky a diskusie? Mne z toho pred opkou uz pomaly zasibavalo, na nete som o nicom inom ani necitala:))))

dianad

Nikola21

Ja studujem sice externe, ale aj pracujem, od opky som este v praci nebola (v pondelok ma to cakaaa:)) )
Ale ono tie prsia pod oblecenim naozaj aztak nekricia - resp da sa to uplne zamaskovat, fakt:) v lete to sice bude trocha tazsie, ale da sa to... A keby si aj vsimli, tak co:) povies ze mas dobru podprdu:))

tina691976

marikamarika
no tak to je super ked už je to fajn aj ja to isté prsia meknu už ich ani od spodu neprelepujem ani podprda mi tie jazvy nedráždi ako keby boli už dlho moje prsia len si ich niekdy námatkovo chytím či su stále tam a nezmyzli :) no a stým hrošíkom si dávaj ešte pokoj nech si ich nezničíš :)

tina691976

olly-fa
moja správne si to napísala ja to nechápem prečo ludia vždy rýpu tam kde nemusia ved ked ťa nesvrbý neškrab :) alebo ži a nechaj žiť :)

Nikola21

henka88

Dakujem za dalsi typ. Pisala som uz mail panovi Cervenovi tak uvidim ci sa dockam odpovede. A kedze na Slovensku byvam v Presove tak mi je blizsie cestovat do BB ako az do Bratislavi. Uvidim teda ako sa rozhodnem. Momentalne som uz velmi navnadena na tie prsia a najradsej by som isla na operaciu zajtra, skoda ze budem musiet este pravdepodobne vela mesiacov cakat.

ALL

Je tu niekto aj v mladsiom veku, kto je este na skole a daval si prsia? Ja sice nepozeram az takna druhych ked som ja spokojna, ale ajtak sa trosku bojim tej reakcie ked pridem do skoli a spoluziaci a ludia na skole si vsimnu ze mam umele prsia. Ako ste to vy zvladali??:)

Izabella294

Luku 2112
Prejde to,len u kazdeho je to individualne :) Ja som v sobotu bola bez skafandra asi tri hodky,pokym mi uschol vonku na balkone,a normalne som ss tesila,ze si ho obleciem :D Citim sa s nim taka istejsia este.Aj ty mas taku otlacenu a pldrazdenu pokozku pod nim?