Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Alenasis,

Dr svehlik dava dreny, ale ked tam lezis vobec to necitis ani si to neuvedomujes.. Pri vyberani to je trocha neprijemne, ale nic co by sa nedalo vydrzat. Trocha to zastipe pri vytiahnuti a o pol min uz ani nevies ze si neake dreny mala..

Kedy ides? Drzim palce;)

VeVerka11

Slniečko83
Čo sa týka toho opuchu, myslím si, že to prejde, teda zmení sa to na okrúhly tvar. Napríklad ja mám stále na pravom prsníku hore modrinu a to som už 6,5 týždňa po. Takže to hojenie asi dosť dlhé, predpokladám, že tie 3 mesiace sú také adekvátne na robenie záverov. Aj doktor mi hovoril, že to ešte potrvá, kým sa ukáže konečný stav.
Ja v galérke fotky nemám. Neviem neriešila som to nikdy. Ja sa fotím priebežne na mobil, ak by nejaká zmena bola, ale zatial som spokojná. Z fotiek vidno ako sa to mení, len sú ešte stále tvrdé betarky :D :D :D

matuska04

Baby, mám 166cm, 56kg, pod prsiami 75,cez prsia 84cm. prázdne A,dr. mi navrhol 330 ml okrúhle. Myslíte, že o.k.? V tej podprde, čo mi dal skúšať, sa mi zdali o.k., ale aj tak si to neviem predstaviť. dosiahnem C košík?

jajakarinka

Lauritania......ahojkaj neboj to prsko sa da urcite do poriadku .... dr..Co ti na to povedal?

Lila22......mna prepustaju 2:4 po obede az ...teda ak by si bola nahodou prebrata prisla by som ta pozriet na izbu ze ako sa mas:-)

tina691976

olilenka
podmienky su také že by si mala prispievať do fora a potom sa odfotíš prsia bez tváre pred opkou pošleš na galeria@zoznam.sk potom ti prídu inštrukcie čo dalej spravuje to jedna pani stohto fora

tina691976

olilenka
nie nije to ťažké zvykneš si po pár dnoch ja ich už vobec neriešim su už ako moje len si ich niekdy chytím či su stále tam kde maju byť

tina691976

olilenka
my chodíme obe spolu :) prsia su pekné a ani nie velmi v predu ale fakt ja mám širší chrbát ak máš poprdu 70 tak to je rozdiel ja som mala 80 to je desať centy ale v galérke ak máš prístup su baby čo maju aj tvoje miery aj velkosť silikonu ale dokotr určite vie čo robý ak ti navrhol tuto velkosť neboj ešte budeš spokojná ked budeš mať pekné velké prsia

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk