Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olilenka
podmienky su také že by si mala prispievať do fora a potom sa odfotíš prsia bez tváre pred opkou pošleš na galeria@zoznam.sk potom ti prídu inštrukcie čo dalej spravuje to jedna pani stohto fora

tina691976

olilenka
nie nije to ťažké zvykneš si po pár dnoch ja ich už vobec neriešim su už ako moje len si ich niekdy chytím či su stále tam kde maju byť

tina691976

olilenka
my chodíme obe spolu :) prsia su pekné a ani nie velmi v predu ale fakt ja mám širší chrbát ak máš poprdu 70 tak to je rozdiel ja som mala 80 to je desať centy ale v galérke ak máš prístup su baby čo maju aj tvoje miery aj velkosť silikonu ale dokotr určite vie čo robý ak ti navrhol tuto velkosť neboj ešte budeš spokojná ked budeš mať pekné velké prsia

olly-fa

olilenka

ja to este neviem velmi posudit,lebo som len tyzden po opke a drzi mi ich skafander(pooperacna podprda) tak neviem ake budu potom,skus sa opytat tiny ta je uz mesiac po opke :-)

tina691976

zuzanab17
no ja som išla na opku kvoli tomu v zime aby som nemusela trpieťv tých horučavách ale možno to zvládneš lepšie len tá podprda velmi vábna nieje :)
olienka
áno ako písla olly-fa ja mám tie isté len chrbát je určite širší ty máš 70 to je užší ale budu určite pekné neboj

olilenka

olly- fa

No ja mám 165 cm, a 50 kg, chudá, ked som si to skúšala zdalo sa mi to aj dosť ťažké,nie je ti to ťažké ? stále nad tým rozmýšľam :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk