Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

však práve to že som vysoká, a môj chlap mi vraví stále, že budem chcieť ešte vačšie, ale ja verím že budem mega spokojná s tým čo budem mať, som po jednom dieťaťku ale moje prsa boli vyrazne poznačené, teším sa na zmenu...
Len sa som si myslela že si to dám po lete a ma zaskočili termínom, nečakala som že mi ho dajú tak skoro... ale nakoniec to tak má byt!!!

olilenka

Ahoj Baby,
viete mi poradiť ? Bola som na konzultácii na prska, doktor mi odporučil 400 ml okruhlé,podprdu 70C, len sa bojím či to nebude moc veľké. Máte niektorá tuto veľkosť ?

tina691976

do galerkuy sa dostaneš ked budeš prispievať na forum a potom pošleš foto bez tváre len prsia pred opkou na galeria@zoznam.sk potom ti pošle jedna baba inštrukcie čo dalej

tina691976

zuzanab
no ale ty si vysoká na tebe sa to stratí neboj doktor vie čo robý nešiel by do niečoho čo by sa ti nepáčilo určite ste o tom na konzultácii hovorili ja som spokojná a niekedy si myslím že mohli byť ja večšie budu určite pekné a budeš pekná prsnatá chlapi budu slintať

zuzanab17

Tinkaaaa nestraaas, tak ja som nechcela až také megáááče...ale som vysoká 178 a 68 kg, no to dám ešte dole makááám na sebe.... Doktor Červeň mi povedal že budem mať velké ale tak prirodzene velké prsia pre mna... Budem mat eurosilikony - anatomy...
Ja sa už mega teším, aj ked mám obavy z tej velkosti, no mám kamošku čo meria 170 a má 450 a zniesla by väčšie, ani mne sa nezdajú zase až také... no fakt záleží od typu postavy....

tina691976

zuzanaB
no to som asi bola ja ja som mala pooperačnu b a teras d ano tak to budeš mať pekné megy :) ale to záleží aj od šírky chrbta atd . ale super budeš mať prsia čo si si asi vysnívala

zuzanab17

Ahooojte.... kočky, už som tu toho prečítala dosť :-) a už mám aj termínik od 2 mesiace, bojím sa toho že to bude na leto ale doktor ma ubezpečil, že to bude ok... tak mu plne dôverujem... Išla som na konzult s tym že si dám tak 450 a on mi sfleku dal 545 fuu tak mám aj obavy ale feeeeest sa tešííííím, už nech ich mááám, neviem sa dočkat...
:-)))))
Trošku som sa ale pozastavila na pooperačnej podprsenke, jedna kočena to písala, že mala pooperačnú B a teraz nosí D-čkovú.... uuuu ved ja mám navrhutú pooperačnú D-čkovú ...

tina691976

olly-fa
mal som taký pocit ako keby to zatuhlo ale ked som si ho chytila tak tvrdý nebol na dotyk ale na začiatku som mal aj ja také zvláštne pocity tak nárazovo

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk