Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

slniečko83
ja som nohy ani neprestala cvičiť možno len týžden len vrch som si dala pauzu ale už sa pomaly zapájam vo fitku len niektoré stroje su ešte nemožné ked necvičím tak meknem ako hnilá hruška :)

slniecko83

VeVerka

Tiez dufan ze sa to zmeni. Ked sa fotim tak na niektorych fotkach skoro ani nie je vidno rozdiel a na niektorych zase vudno dost,ale aj tak najlepsie ked ma priatel odfoti pretoze ruky mam pri tele,stojim rovno a vtedy vidiet najviac ten rozdiel. Mne tiez doktor povedal ze to moze trvat aj 3 mesiace a tak cakam

lauritania

slniečko - bude to fajn , musime veriť :-) ... fuuuuu ty 3 hodiny - super , : a ja 23hodin denne :D , ale nevadí mi to , zvykla som si na to už :D , ani ta podprda mi nevadí :D ... len nech to pomože ...

dnes som bola kupovať prvu podprdu a plavky , no to bolo ... uff ... nakoniec som zobrala jednu podprdu 80D a to mam obvod cca 77cm , no pri 75D mi to bolo bud male alebo taka velkosť ani nebola ... a teraz mam pooperačnu 70D

a kamošky mi dnes obzerali a chytali prsia , a vraveli že oni to skor vidia na opuch preto sa mi zdá tá asymetria ... lebo to prso čo mam vyžšie mam uplne tvrde , uplne na dotyk rozdielne ako to druhé ... takže je to ťažko určiť či opuch a či asymetria .... ale žeby opuch trval tak dlho ? dnes su to 3 týždne po opke ..

slniecko83

Tina

Ty si sikovna ked si uz zacala po 3 tyzdnoch cvicit. Ja som zacala vcera a dnes ani na zachod si poriadne nemozem sadnut co ma tak bolia stehna a zadok.

slniecko83

Lauritania

Nebojkaj ciciky sa nam upravia a budeme uplne spokojne. Ja ten pas nosim tak 5-6 hodin denne a niekedy aj dlhsie. Mne dr povedal ze ho mam nosit take 3 hodky ale ja ho radsej nosim dlhsie.

tina691976

zoja
no obdivujem ťa toto si všetko prežiť, je odvaha ešte veriť doktorom to si musela aj vela platiť za všetko čo si podstupila

zoja83

lauritania
preveze mne sa to prso co je hore paci viac... :D
to co je vyssie uz nizsie nepojde pretoze nema kam sa posuvat lebo bolo velkostou mensie tym ze boli predchadzajuce operacie v Chirmede v KE dovrzane a uz sa s nim nic nedalo robit...bolo taj aj menej koze...takze ten je aj pevnejsi...a ten co je nizsie tam bolo aj viac koze,nemalo ho tam co drzat preto trosku viac poklesom my ho skor fixujeme aby sa zrastalo vysie ...no ked bude problem posunieme ho vysie a este domodelujeme ....nechavam to na cas a na dr.Cervena...

lauritania

zoja - ano ako pišeš , to prso čo je nižšie je aj krajšie , tak hadam to tlačenie nadol druheho prsa pomože :-) , žena - klobuk dole pred tebou čo si si vytrpela !!!! prajem ti všetko len to najlepšie !

jajakarinka - no nejak a doki nevyjadril , že to chce čas . uvidime na dalšej kontrole , ak tam bude :-/ , lebo minue na kntrole bol dr.žikla a sestrička ,.. budem tam o 7:45 , mohli by sme sa vidieť :-)

zoja83

zuzanab17
tak hadam uz bude dobre ak bude daco este treba tak sa este dorobi ale zakklad uz mam za sebou ...ja na Cervena nedam dopustit...mam na to dovody preco obhajujem jeho meno a stojim si za tym ze v provom rade ma velke srdce a co sa tyka doktorov mozu byt dobry ale poviem vam dobreho chirurga spoznas podla toho ako sa postavi k pripadnym komplikaciam vtedy sa ukaze ....
by som vedela rozpravat