Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Tina

Dakujem moja,no akurat som si dala flector lebo ma to dost ominalo a takto na vecer to nie je bohvieco. Inak tento pravy mi aj dost tvrdne,lavy skoro vobec,je to taky zvlastny pocit,napr.lezim a zrazu mi cely stvrdne akoby take zovretie a potom sa to zas uvolni. Mala si to aj ty?

lauritania

slniečko , ved to : opuch či asymetria , no u mňa to na opuch nevyzerá .... už len veriť že po troch mesiacoch už budu prsia pekne usadené ...

tina691976

olly-fa
to može byť ja tým že si používala tu pravu ruku ten sval tam bol možno viac používany u mna to bol zas lavý tam bol aj ten opuch držím ti palce zajtra u doktora a daj si radšej zas lieky a dokimu sa zajtra zver čo ťa trápi myslím na teba stále len nemám čas asi na čajík dosť ja som futr na stavbe už máš týžden ako to rýchlo ubehlo

olly-fa

All

Ahojte kocky,chcem sa opytat,kolko dni po opke ste vysadili lieky od bolesti? Ja som bola na op presne pred tyzdnom v pondelok a dnes som si uz ziadne lieky nedala a dost ma boli pravy prsnik v oblasti rezu,ale len pravy. A teraz neviem ci ma bolel vzdy,len som to po liekoch necitila,alebo som si nieco vykonala... dufam ze to bude ok,zajtra idem na kontrolu,uz sa neviem dockat. Este rozmyslam,ci to nebude tym,ze predsalen som pravacka a pravu ruku pouzivam ovela viac nez lavu....

tina691976

slniečko lauritánia
ved ked je to už vyditelné že sa to nejako posunulo tak to ten mesiac vydržíš a bude zas dobre u niekotrých je ten opuch dlhšie a niektoré ho nemaju skoro vobec

slniecko83

tina

Tak super ze sa ti to urovnalo po mesiaci. Lenze u mna to pretrvava uz 2 mesiace akoze zda sa mi ze to je o nieco lepsie ale stale to nie je ono

slniecko83

Lauritania

Ja ten pas nosim bez tyzdna uz 2 mesiace a stale tam je opuch sice nievje taky ako na zaciatku ale je tam a tiez niekedyvrozmyslam ci to nie je asymetria. Hovori sa ze 3 mesiace sa usadzaju takze este maju prska mesiac na to aby to odpuchlo takze tomu este davam nadej.

tina691976

lauritánia
nemáš zač aj ja som stresovala a kukala každý den či nebudem ako švarzeneger lebo to bolo smiešne na jednej strane viac ako na druhej

tina691976

lauritánia
no u mna to bol určite opuch lebo už mi to aj zmyzlo bol smiešne kuželovitý aj z vrchu bolo vydieť že bol večší a prsia mám uplne symetrické ale aj u mna to bol mesiac kým sa to dalo ako tak do kopy tak nestresovať potrebuej to čas

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk