Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Dakujem za odpovede. Trosku ma zaskocila ta cakacia doba. Ja som myslela ze mozno v oktobri 2014 by som si dala ale tak ked je dobry tak sa oplati pockat. Ja som uz rozhodnuta ze chcem len este musim presvedcit rodicov kedze mam len 20 a oni mi to budu musiet zaplatit :) ale tak snad sa podari. Bezne mampodprsenky 70 B ale momentalne som schudla a vsetky su mi velke. Ja sa len bojim ze po opercii mi ostane velka medzera medzi prsiami lebo to sa mi vobec nepaci. :P

zuzanab17

Nicola...

ja mám 3 kamarátky, ktoré boli na augmentácii v Banskej Bystrici u Dr. Červeňa a sú mega spokojné...Myslím si aj z reakcií iných žien že Dr. Červeň je špička v tom čo robí,...
Preto som sa rozhodla aj ja zvolit BB, som po konzultácii a už mám aj termín.... neskutočne sa teším :-)

tina691976

nikola21
no je nás tu spokojných viac su tu aj ženy od doktora červena ktorý je káder ten je z bb pootm sme aj od doktora pikulu ten je zv aj bb a ešte chvália ja švehlíka u červena je dlháčakacia doba aj na konzultáciu a aj na opku on objednáva už na rok 2015 ostatný neviem ale určite skor

zoja83

sandrita
pisem odpoved oneskorene
bola som operovana v CHirmede
1.marec 2011 augmentacia chirmed
2.dece.2011 reaugmentacia chirmed
3.marec 2012 implantatov a rok bez implantav Ocenas BB
4.marec 2013 modelacia dr.Cerven
5.febru.2014 augmentacia dr.Cerven

vsetko pokazili v Chirmede a na reaugmentacii ma operovali 8 hodin s tym ze mi dali jeden nad sval a druhy pod sval a nastali komplikacie na zaklade ktorych som musela podstupit vybratie,bola to chyba lekarov v chirmede.Dr Cerven sa ma ujal a dava ma dokopy a to co je posledna foto to je uz z implantatom arion 260ml anatom ,momentalne mam 70D kosik predtym som mala take A a tiez som mala asymetriu jeden som mala asi o viac ako pol cisla mensi...momentalne nosim este pas do osmicky a modelujeme :)ale uz teraz som vdacna ze mam aspon nieco v podprsenke a ani sa nevlnia

zuzanab17

Henka88

a môžem sa opytat aké maš implantáty, okrúhle či anatomy???? ja budem mat anatomy s vysokým profilom, upraví mi ich do vyssia aby som mala aj krásny dekolt, bojím sa ale medzery medzi prsiami, videla som totiž prsia s mega medzerou pri anatomoch a to sa mi nepáči.

tina691976

nikola21
ono je to na každej klinike ináč najskor si musíš dohodnuť konzultáciu a potom termín opky a u každého je iná čakacia doba ale chvália aj košicku kliniku a v blave je ich tiež niekolko aj nitra atd.