Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Pajazh

Neboj moja pan doktor sa nepomylil :-) ja mam take iste implose ako ty a tiez mam A -ckovu pooperacnu. Mala som pred opkou taku istu dilemu ako ty aj som to tu na fore riesila,ked som videla ze baby pisu same C-cka tak sa mi to zdalo divne,ale je to ok. :-) Tie normalne podprdy uz budu omnoho vacsie :-D

Sandritta

bitersweet,
Dostala som len jednu, vpredu haciky so zipsom a ramienka na suchy zips. Podla toho ako tie podprdy opisujes, tak to bude asi ta novinka od lipoelastic (siklienka.sk), ja som si odtial objednala este jednu pooperacnu, ta uz je tiez taka viacej vykrojena, ze uz sa moze po tych 2 tyzdnoch, nie je uz az tak moc kompresivna, no na noc si davam radsej ten skafander, ten mam pevnejsi, prsia su lepsie fixovane. Ked ja stale neviem co je pre to usadenie prs lepsie, ci to mat radsej napevno stiahnute alebo nie. Inak po celej noci v tom skafandri ma uz prsia tlacia, musim dat dole a vystriedat podprdy. Mne ten skafac bol na zaciatku dost tesny, no odpuchli mi (-3,5cm) tak uz je mi akurat.
Preto tie podprdy radsej striedam, lebo fakt neviem aka kompresia je lepsia, ked sa tie prsia tvaruju az 3 mesiace... Musim sa opytat.
Cim si prosim Ta natieras prsia? Ja mam bepanthen na strie, dnes som si vsimla ze sa mi zacali supat trochu, nechapem...

Titten

PAJA ZH,

to je v pohode, aj Nena1 tu mala pooperacnu 70A a implose minimalne 400 sa mi zda.

Ja som mala 70B pooperacnu a 330ml anatomy, ale kludne aj mensiu na obvod mohol dat, aby to riadne stiahlo, lebo obvod mam ja 68cm

bittersweet

PajaZH s tym si nelam velkost, doktori zvyknu skusat tu predoperacnu podprdu este pre opkou, aby ti sedela a urcite nedostanes nic co by ti nesedelo ako ma.

Sandritta a ty si k tym mentorom dostala jednu podprsenku? Lebo mne dal doktor nejaku novinku, ze dvojfazova starostlivost- dve podprdy. Prva bola 70B a bola bez akychkolvek svov, nemala vytvarovany kosik (ak sa to tak da nazvat). A po dvoch tyzdnoch druha a ta je taka na zips vpredu a ma svy na kosikoch. Ta mi 70B bola mala, sa mi az rozopinal dopolky zips, tak mi ju dr na kontrole vymenil za 75C. Ako velmi ta ta tvoja podprda stahuje? Mne sa zda ze tato stahuje menej ako ta prva a tak snad som nemala mat mensiu.

Sandritta

PajaZH,
Ja mam pooperacnu 70/B a mam 330 anatomy, predtym som normalne podrpdy mala 70A az B, zalezalo od kosikov... To bude asi tym ze to ma byt take tesne, aby to dobre tlacilo a nerobil sa moc opuch.

PajaZH

all

baby akú veľkosť pooperačnej ste mali? ja kukám do papierov a mám tam 75/A však to nosím teraz :-) navrhnuté mám 400ml okrúhle.

rose59

Dobrý dnik prajem ..
Operácia sa uz blíži 5.4.v Bb este predoperacne snad budu ok..
Napokon som sa rozhodla pre väčšie silikóny kedže sa mi zmestia .. Namiesto 385-445 dostanem 515-43 na prvý krát ..
Chcem veľkosť D tak uvidime .
Pa pa

cuculka

Bittersweet
Ahooj mojaa.. straaasne dlho som tu nebola.. s prskami uz niesu problemy tak clovek sem uz aj prestane chodit:)) hehe.. ja si tie moje straaasne uzivaam:) uz nech je leto a seeeckym ich mozem ukazovat.. hehe.. inak hanblivost mi ostala, miesto sexy triciek a siat nosim mikiny:D jedine co mi robi starosti su jazvy.. ktore su stale viditelne a urobili sa mi strie:(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk