Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

olly-fa
tie pocity a bolesti sú úplne v pohode. Ja som mesiac po opke, a mňa rezy boleli ešte aj po 2 týždňoch, najmä keď som menila polohy. A pravé prso ma bolievalo oveľa viac, presne z toho, že pravú ruku som viac používala. Dnes už necítim nič, ani netvrdnú, čo predtým skoro stále, ani na nich nič nebolí. teda ešte sa nenamáham ani :) Ale naozaj aspoň tie 2 týždne som mala také stavy, ako píšeš aj ty, tak len vydržať a uvidíš, že bude všetko ok. Tiež som sa obávala všetkého, hlavne keď ma pichalo v jazvách, ale dalo sa to všetko dohromady a myslím, že sa správne hojí. Držím prsty, uvidíš, rýchlo to prejde. :)

henka88

zuzanab17
ahoj, ja mám 176 cm, čiže sme skoro rovnako vysoké :) a ja mám 375 ml, a môžem povedať že na mne sú to také stredné prsia, ani malé ani veľké, z profilu pôsobia väčšie :D Také aké som chcela, teda po opke sa zdalo že budú dosť veľké, ale teraz som už mesiac po, a akože dosť sa zmenšili :) Len na mne dosť vyniknú, lebo mala som 55kg, teraz po opke som dokonca schudla 2 kg, takže mne to aj bohate stačí, lebo väčšie by na mne boli asi dosť vtipné a nie sexi. Ale keby som mala plnšiu postavu, tak by určite viac pristali väčšie, takže ak ti aj dr. tak odporučil, tak sa nemusíš báť. Rýchlo si zvykneš :) a na vysokej postave myslím že krásne vyniknú, len musíš byť aj ty s nimi stotožnená, že to budú pekné plné väčšie prsia. :)

henka88

Alenasis
buď rada, že dáva dreny :) však to máš istotku, že by si mala mať menej komplikácii a takisto oveľa menší opuch. Ja som si práveže zisťovala od doktorov, či dávajú dreny a bez nich by som nešla. Vôbec to nebolí a nie je to ani hrozné, ja som to tiež zažila prvýkrát. :) Nebudeš to vôbec cítiť, iba ti bude odtiaľ odtekať taký humusík :) A vyťahovanie ma ani neštípalo ani nebolelo, až potom keď mi to zalepovali a ako na to tlačil, tak akože to ma bolelo, keďže ma boleli celé prsia. Držím prsty, nech to vyjde!

dianad

Alenasis

Neboj to ti rychlo zbehne:) ja od prveho telefonatu v decembri az po opku v marci ani neviem ze ubehli 3mesiace, velmi rychlo to bezi..
Uz sa mam celkom fajn, prve tri dni boli trocha horsie hlavne pri vstavani, ale s tabletkami sa to da vydrzat:))
A vies uz aj aku velkost by si chcela? Chod do vo najvacsich co dr odsuhlasi:))))

Alenasis

Dianad,
no už teraz mám potom z toho stiahnutý zadok :) idem až 23.6 ale keby bolo na mne tak aj hneď zajtra by som išla :) ako sa máš po týždni?

dianad

Alenasis,

Dr svehlik dava dreny, ale ked tam lezis vobec to necitis ani si to neuvedomujes.. Pri vyberani to je trocha neprijemne, ale nic co by sa nedalo vydrzat. Trocha to zastipe pri vytiahnuti a o pol min uz ani nevies ze si neake dreny mala..

Kedy ides? Drzim palce;)

VeVerka11

Slniečko83
Čo sa týka toho opuchu, myslím si, že to prejde, teda zmení sa to na okrúhly tvar. Napríklad ja mám stále na pravom prsníku hore modrinu a to som už 6,5 týždňa po. Takže to hojenie asi dosť dlhé, predpokladám, že tie 3 mesiace sú také adekvátne na robenie záverov. Aj doktor mi hovoril, že to ešte potrvá, kým sa ukáže konečný stav.
Ja v galérke fotky nemám. Neviem neriešila som to nikdy. Ja sa fotím priebežne na mobil, ak by nejaká zmena bola, ale zatial som spokojná. Z fotiek vidno ako sa to mení, len sú ešte stále tvrdé betarky :D :D :D

matuska04

Baby, mám 166cm, 56kg, pod prsiami 75,cez prsia 84cm. prázdne A,dr. mi navrhol 330 ml okrúhle. Myslíte, že o.k.? V tej podprde, čo mi dal skúšať, sa mi zdali o.k., ale aj tak si to neviem predstaviť. dosiahnem C košík?

jajakarinka

Lauritania......ahojkaj neboj to prsko sa da urcite do poriadku .... dr..Co ti na to povedal?

Lila22......mna prepustaju 2:4 po obede az ...teda ak by si bola nahodou prebrata prisla by som ta pozriet na izbu ze ako sa mas:-)