Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

PajaZH

olly-fa

skorší som si nedala lebo v apríli mám narodeniny a tie chcem osláviť a teraz by nemal kto byť ten prvý týždeň so mnou doma tak aj preto. ale už nejak vydržím

jajakarinka

Tenerife gratulujem k prskam:-) a to preco ti zmenili na 75c? Mame riadne siroky chrbat vsak:-) ja budem mat gule 375a350ml...nenamahaj sa moc...... ja som tiez v mojom okoli nehovorila ze idem na prsia je to tvoja osobna vec a ked sa ta budu pytat tvoje kolegyne tak im povedz ze mas dobru podprsenku:-) :-) :-) :-) :-) :-)

tina691976

tenerife
no ja som to ešte nikomu nepovedala ani moji rodičia to nevedia a to som bola každý den aj po opke na návšteve zatial sa to dá uhrať v oblečení horšie je to už letné čo som skušala tam je to už poriadne :) alebo to uhrať ako erika judíinová na tabletky alebo dobrý krém na prsia

teneriffe

jajakarinka, inak aj ja som mala pooperacnu podprdu 80C, nakoniec ju zmenili na sale za 75C, ale miery mame rovnake, ze 90cm cez. mam anatom, 385ml.

teneriffe

olly-fa
presne!!!! nemozem obsediet. ja uz som aj vysavala, ale uplne light okolo svojej postele... ze 5min...
som 8.den
ale inak mi nejde nic robit, aj keby som chcela. dnes som si umyla vlasy.

mam otazku. ako ste pripravene na otazky okolia. myslela som si, ze to ustojim a teda dufam, ze aj ano.... len robim vo velko zenskom kolektive... a amtamy samozrejme funguju. tak vobec neviem, ako zareagovat, ked pridem do roboty... povedala som, ze marodim s chrbatom, nechcela som to nikomu vesat na nos, ale samozrejme, ze ma ta loz netesi...

jajakarinka

Lauritania.... vidis mi zeny vidime aj to co muzi nevidia:-) nerob tolko kilometrou :-) potom ze ta nozky bolia:-) a uvidis prsko bude ok :-) presne tak len sa setri a bude vsetko ok:-) jeeej to by bolo fajn sa tam stretnut budem orlim zrakom pozerat ci si tam ty budes vysmiata a ja tiez myslim :-)

lauritania

jajakarinka - ahoj , prsko ešte celkom ok , nosím stale en pás a tlačím ho nadol :-/ , tak dufam že to bude ok. moj muž si ten rozdiel nevšimol ale ja ho vidím .... :-/
nohy začali nejak viac bolieť až teraz , jazvy nebolia ale koža pod nimi , pomaly odtrpa a boli to ako velke modriny ...

ale inak ok , som 15den a fungujem na 90% , ale šetrim sa , čo nemusim - nerobim , nič nedviham , vôbec nevysavam ...

ked to zhrniem tak takto som funkčná bola už od 4-5 dňa , len vtedy boli ešte bolesti , ale dnes už nie su , iba pri dotyku bolia prsia , ale to je nič .... denne chodím kilometre , na kávičky , na terasky , po obchodoch , tak si to ničnerobenie a leňošenie užívam ... 1.4. ked ideš na opku , tak v ten den idem už do práce , a v ten den mam aj ráno o 7:45h kontrolu , možno sa tam nakoniec srteneme :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk