Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

olilemka

ahoj 400-vky nie su velmi velke neboj .-) aj ked pravda je ,ze neviem ake mas miery,ja mam 170cm 61 kg pod prsiami 78 cm a mam 400 ml okruhle vysoky profil,a to ich mam este opuchnute a nezdaju sa mi velke,aj Tina ma take iste ako ja a pisala ze aj vacsie by zniesla :-)

zuzanab17

Tina

ano ano viem viem, tam sa čaká dlho...
ja sa len bojím toho že je to pred letom vieš horúčavy a ja v tej sexy podprde :-D aby som sa extra nepotila, vieš aby sa mi rany nezapalili,

tina691976

zuzanab
na čo čakať ked je tá možnosť ved u červena je to vzácnosť rýchly termín tak sa len teš že bude aj manžel spokojný určite sa tá velkosť rozloží na vysokej postave

slniecko83

Lauritania

Pozrela som fotky co mas v galerke a z mojho pohladu to nie je tak vidiet,podla mna mas pekne prska a si kratko po operacii takze aj ten tvar sa ti este zmeni. Ja totizto ani bradavky nemam v jednej rovine co ma dost stve. Kolko hodin denne nosis pas a kedy mas dalsiu kontrolu?

zuzanab17

však práve to že som vysoká, a môj chlap mi vraví stále, že budem chcieť ešte vačšie, ale ja verím že budem mega spokojná s tým čo budem mať, som po jednom dieťaťku ale moje prsa boli vyrazne poznačené, teším sa na zmenu...
Len sa som si myslela že si to dám po lete a ma zaskočili termínom, nečakala som že mi ho dajú tak skoro... ale nakoniec to tak má byt!!!

olilenka

Ahoj Baby,
viete mi poradiť ? Bola som na konzultácii na prska, doktor mi odporučil 400 ml okruhlé,podprdu 70C, len sa bojím či to nebude moc veľké. Máte niektorá tuto veľkosť ?

tina691976

do galerkuy sa dostaneš ked budeš prispievať na forum a potom pošleš foto bez tváre len prsia pred opkou na galeria@zoznam.sk potom ti pošle jedna baba inštrukcie čo dalej

tina691976

zuzanab
no ale ty si vysoká na tebe sa to stratí neboj doktor vie čo robý nešiel by do niečoho čo by sa ti nepáčilo určite ste o tom na konzultácii hovorili ja som spokojná a niekedy si myslím že mohli byť ja večšie budu určite pekné a budeš pekná prsnatá chlapi budu slintať