Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

cuculka tak to so striami ma mrzi, to az teraz sa ti urobili?? ono darmo, ked ma na to niekto nabeh, nepomoze ani premastovanie, aj ked aspon trosku moze zredukovat tvorbu. snad sa to strati. mne sa pri kojeni urobili na kazdom prse dve, ale zmizli a ani teraz ich nevidim. jazvy to moze byt na dlho, ale raz vyblednu neboj. ja mam napr sklon k hyperpigmentacii a vsetky jazvy mi dlho miznu. tiez si este neuvedomujem, ze tie prsia mam a v tom skafandri pri mojej velkosti ani nic nevidno, tak stale sa hrbim ako babka a neviem co si uz obliect, aby to nebolo vidno:)

bittersweet

sandritta ano mam tu od siklienku tu novinku, co je na nete. ta prva sa mi zdala tesnejsia, mala dva rady hacikov a mala som ju na to najtesnejsie, ramienka ma taky zasuvaci patent, moja dcerka to vola motyliky:) prvy krat ked mi ich dr vymenil uz, tak to bol dost divny pocit znovu si zvykat na inu podprdu a nemala som pocit ze je pohodlnejsia. ale ked som si teraz prala tuto druhu, tak ta prva ma viac stahuje az mi bolo neprijemne, ako zrazu citim tie implose. tak neviem co je najlepsie, hm. stale cosi vymyslaju nove. henka88 je od toho isteho dr ako ja a on jej skafander po dvoch tyzdnoch uvolnil,ze uz si ho nema davat uplne na najtesnejsie.ja som inak mala bandaz od stvrtku do nedele este cez tu podprdu po opke a to bolo brutal. ale stalo za to, opuch prakticky ziadny, ani hematomy.

prsia si natieram biodermou, na velmi suchu az atopicku pokozku, hypoalergenna bez akychkolvek primesi a robi mi dobre. bepanthen je fajn ale neviem ci az tak idealny na premastenie, to som davala na bradavky ked som kojila.

lauritania

Ahojte baby , na predaj pooperačna podprsenka nosená 10dní !!!! lipoelastic , velkosť 75D

....na kontrole po 10dnoch som si musela kupiť menšiu podprsenku na obvod , takže predávam tu prvu podprsenku . Ak by ste mala niektorá záujem , mam na predaj : 10dní nosenú bielu pooperačnu podprsenku /ako nová / velkosť 75D , značka Lipoelastic , od firmy Siklienka - PS tvarovaný, pôvodná cena 65eu , teraz 35eu + poštovné .Podprsenka so stabilizačným pásom - set tvarovaný , zapínanie na zips . Bez pásu 30eu + poštovné .
kontakt :larvitania@centrum.sk

olly-fa

Pajazh

Neboj moja pan doktor sa nepomylil :-) ja mam take iste implose ako ty a tiez mam A -ckovu pooperacnu. Mala som pred opkou taku istu dilemu ako ty aj som to tu na fore riesila,ked som videla ze baby pisu same C-cka tak sa mi to zdalo divne,ale je to ok. :-) Tie normalne podprdy uz budu omnoho vacsie :-D

Sandritta

bitersweet,
Dostala som len jednu, vpredu haciky so zipsom a ramienka na suchy zips. Podla toho ako tie podprdy opisujes, tak to bude asi ta novinka od lipoelastic (siklienka.sk), ja som si odtial objednala este jednu pooperacnu, ta uz je tiez taka viacej vykrojena, ze uz sa moze po tych 2 tyzdnoch, nie je uz az tak moc kompresivna, no na noc si davam radsej ten skafander, ten mam pevnejsi, prsia su lepsie fixovane. Ked ja stale neviem co je pre to usadenie prs lepsie, ci to mat radsej napevno stiahnute alebo nie. Inak po celej noci v tom skafandri ma uz prsia tlacia, musim dat dole a vystriedat podprdy. Mne ten skafac bol na zaciatku dost tesny, no odpuchli mi (-3,5cm) tak uz je mi akurat.
Preto tie podprdy radsej striedam, lebo fakt neviem aka kompresia je lepsia, ked sa tie prsia tvaruju az 3 mesiace... Musim sa opytat.
Cim si prosim Ta natieras prsia? Ja mam bepanthen na strie, dnes som si vsimla ze sa mi zacali supat trochu, nechapem...

Titten

PAJA ZH,

to je v pohode, aj Nena1 tu mala pooperacnu 70A a implose minimalne 400 sa mi zda.

Ja som mala 70B pooperacnu a 330ml anatomy, ale kludne aj mensiu na obvod mohol dat, aby to riadne stiahlo, lebo obvod mam ja 68cm

bittersweet

PajaZH s tym si nelam velkost, doktori zvyknu skusat tu predoperacnu podprdu este pre opkou, aby ti sedela a urcite nedostanes nic co by ti nesedelo ako ma.

Sandritta a ty si k tym mentorom dostala jednu podprsenku? Lebo mne dal doktor nejaku novinku, ze dvojfazova starostlivost- dve podprdy. Prva bola 70B a bola bez akychkolvek svov, nemala vytvarovany kosik (ak sa to tak da nazvat). A po dvoch tyzdnoch druha a ta je taka na zips vpredu a ma svy na kosikoch. Ta mi 70B bola mala, sa mi az rozopinal dopolky zips, tak mi ju dr na kontrole vymenil za 75C. Ako velmi ta ta tvoja podprda stahuje? Mne sa zda ze tato stahuje menej ako ta prva a tak snad som nemala mat mensiu.

Sandritta

PajaZH,
Ja mam pooperacnu 70/B a mam 330 anatomy, predtym som normalne podrpdy mala 70A az B, zalezalo od kosikov... To bude asi tym ze to ma byt take tesne, aby to dobre tlacilo a nerobil sa moc opuch.

PajaZH

all

baby akú veľkosť pooperačnej ste mali? ja kukám do papierov a mám tam 75/A však to nosím teraz :-) navrhnuté mám 400ml okrúhle.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk