Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

pajazh

Ahoj,moze to byt,ja sa nehadam... nikto nieje dokonaly,a ako sa hovori aj majster tesar sa utne :-) Ja som uz aj od Cervena videla nepodarky.... je to na kazdej babe ako sa rozhodne,ja na Pikulu nedam dopustit. Je tam vela faktorov kt.zavazia. Neviem co na toto povedat,asi len tolko,ze ani JEDEN plasticky chirurg nieje dokonaly,ani jeden! :-) Musis sa naozaj sama rozhodnut,vies ked sa opytas 10 zien odpoprucia Ti minimalne 6-7 roznych doktorov,ja som isla k Pikulovi s tym ze som videla jeho robotu na kamoske,potom neskor na dalsej atd.. je to na tebe,ale cakat rok k Cervenovi???? Naco? :-)

PajaZH

tina691976

nakoniec nechám ten termín tak, vydržala som tak dlho s takýmito tak vydržím ešte tých 65 dní :-) na dovolenku aj tak chcem ísť až v septembri.

all

inak baby od Pikulu. včera som sa bavila s kamarátom že idem k nemu tak mi povedal, že jeho známa uňho bola a má jeden prsník vyššie ako druhý a ide na reopku k červeňovi.

dianad

Ythyl,

Ja som pocula 2baby ze tam vcera boli na kontrole a myslela som na teba:))
Inak mala som ta pocuvnut:))! Teraz moje vyzeraju ze ani slabsie Ccka to nebudu, no ja som mala nulovy zaklad:)
A ako kontrola, vsetko v poriadku? Tak ti zavidim ze si uz uzivas prska bez skafandra:))

Izabella294

Ahojte,baby :) Som 8. Den od operacie a vcera som si konecne moje prska aj videla.Je to super,len su este velmi tvrde a asi aj opuchnute.Kedy to asi odpuchne? Alebo je tou kazdeho individualne?

ythyl

dianad,

ja keby som vedela,tak by som ta prisla pozriet,lebo ja som tam vcera bola na kontrolu po 8 tyzdnoch:)sranda,my sa stale u toho Svehlika stretneme:)a drzkaj sa,ani mna to extra nebolelo,takze bude uz len dobre:)

dianad

Alenasis,
Citim sa fajn, viem uz aj viac pouzivat ruky, boliet ma neboli nic, len pri zmene polohy (z lahu do sedu/stoja) citim tlaky, ale nie bolest.. V noci som spala cely cas.
Ale odporucam baby chodte vzdy do najvacsich velkosti ake vam dr povoli, alebo resp vydupte si co najvacsie ake su mozne:))) mne sa tieto moje zdaju maleee a tu su este opuchnute :D

Hostelica,
Mam 420ml a 390ml ale aj tak sa mi zda ze to prso s 390ml mam kusok vacsie.. Este je skoro robit zavery, ale pofotim priebeh a snad ked trocha sadnu a odpuchnu bude to dobre:)

Vsetkym "cakatelkam" drzim palce, bolest sa da vydrzat, ja som cakala horsie:)) len tu velkost poriadne zvazte!:))

Doroty

Sandritta

No ja som z BB takze cesta bola cca 3hod a cestou z tade bol manzel este kupit stol v ikei :D takze tak. Myslim ze aj s cestou sa na kliniku sa mi to oplatilo. V stredu som nastupila okolo 7mej spravili mi testy pokecala som s anesteziologom ubytovala sa dali mi dezinfekcny sprchovy gel. Dala som si sprchu a kedze som bola z daleka operovali ma 1. Asi o 9:00 dali mi puncosky az pod zadok ktore sa muzovi zdali strasne sexi mimochodom :D sietku na vlasy atd... prebrala som sa asi o 17:00 a rozoslala smsky: "zijem" a ako som sa pak dozvedela po operacii hned volali muzovi sestricky ze som v poriadku :) (pre porovnanie kamoska co ju robil pikula sa prebrala na operacnej sale ked ju prekladali na druhe lehatko) no a hned ako som sa prebrala prisla sestricka dala mi napit pomohla mi napolohovat postel pustila telku a kedze ma to uz bolelo dali mi lieky do zily. Priniesli mi veceru ktoru som si rano vybrala z menu ale nemala som chut tak sa pytali ze na co mam chut a ja se na bebe keksy a oni mi ich dali a aj kolu :D luxus servis :) a potom som zas spala az dp ranajok v ktorych bolo vsetko co by vam mohlo byt po chuti dali mi lieciky ale uz slabsie kontrolovali mi dreny zapisovali stav kazdych par hodin. Poprechadzala som sa a ked som mala vecer zas bolesti davali mi aj ladovy obklad takze super. Sestricky boli super ako cely personal. Dalsia noc a rano mi poslednej vybrali dreny. A to som skoro zomrela .... posledna davka liekov a prepustili ma a to bolo asi 10hodin este mi dali balicek s liekmi na bolest ,paskou na jazvy ,dezinfekcnymi pasikmi, a Dezinfekcnym sprchacom. Cestu som v pohode zvladala az na tie nase kvalitne cesty... jamy boleli ale inak pohoda. (Kamosku robili okolo 15tej a pustili a rano na druhy den) a este ak sa mi cokolvek nezdalo mala som 24hodinovy servis na telefone kedykolvek kedze na klinike stale niekto je.... takze si chvalim a chlapi slintaju a muz vraj lepsie investovat nemohol :D

dianad

Hostelica,

Daju ti tu vsetko - ponozky, plast, oblecenie nemusis vobec speci na pobyt brat, ja som si vzala sice koselu na spanie ale nepouzijem ju.. Len svoje hyg veci som vzala - kefku, roztok na kontaktne sosovky a hreben ale ten asi nepouzijem taky tyzden :D
Co sa tyka narkozy ja som mala presne take myslienky ako ty!! Ze sa zobudim pocas op, hrozostrasny scenar :D ale urcite nie, oni ta odvazia a podla toho daju davku narkozy priamo do zily, ked mi dali, ani neviem ci do minuty alebodo 30sek som hned zaspala a zobudila sa az po opke este znacne omamena:))
Pan anesteziolog je super srandista, nemas sa coho bat!
Oo a nezabudni si nabijacku na telefon, ja som nonstop na nete :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk