Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Suhlasim s dokou, kazda spokojna zena povazuje svojho dr za najlepsieho a vratila by sa k nemu zas. Je kopec vybornych plastikov, ktori na tomto fore nie su preberani. A to s anestezou je tiez tak ako pise doka.

tina691976

ahojte nedá sa mi nenapísať na tému dobrý operatér alebo chirurg fakt aj ja som mala termín u červena nedokázla som čakať ten sen mať prsia čím skor bol večší ako pol roka čakať len na konzultačku a potom skoro zas rok na operáciu výber bol podla výsledku velmi dobrý a verým že aj iné ženy čo maju svojich dobrých chirurgou vo svojom okolí sa rozhodli sparávne a su spokojné a je to asi aj prirodzený proces že sa stanu aj nepodarky tak ako nám v bežnom živote tak aj pri operáciách ved sme ludia tak ja verým že ženy čo sa na ooperáciu chystaju si vyberu správne a prajem nech su spokojné stým čo im vytvoria ja som sa zaradila medzi tie spokojné chvala bohu :)

doka

ALL,
myslím,že netreba uprednostňovať len jedného lekára,pretože ako sa hovorí,ten kto robí-robí aj chyby,ale na druhej strane,povedzme si samé pre seba,dodržala každá jedna 100% pokyny po opke? Tu na tejto stránke je vytvorené forum-čo sa týka operácie nosa a sú tam 3 nespokojné kočky,ktorým robil nos Dr.Ćerveň...ale je kopa žien,ktorým robil prsia a sú spokojné.Myslím,že každý si odvádza 100% prácu,kedže je to jeho živobytie a pacientky sú jeho reklamou,obzvlásť,ak sú majiteľmi svojich kliník-kde zariadenia,zamestnanci....stoja nemalé peniaze.Každá,ktorá je spokojná so svojím výsledkom bude odporúčať svojho lekára,ale to neznamená,že druhý lekár je horší,alebo odvedie horšiu robotu-dnes tu kočka porovnávala svoju opku v Brne s opkou jej kamarátky,ktorú robil Dr. Pikula-a prebrala sa na operačnej sále,ked ju premiestňovali na posteľ-k tomu len toľko,kedže mám blízko anesteziologom-každú jednu preberajúna sále,možno si to niekto v podvedomí pamätá-niekto nie-kedže pri celkovej anestéze-žila-je telo vyradené z "funkcie"-nikto by Vás v umelom spánku nepustil z operačnej sály-teda aj anesteziolog si musí byť viac než istý,že telo sa naštartovalo do pôvodného stavu a Vy reagujete :)Len nenapísala podstatný záver-je tá jej kamarátka spokojná so svojimi prsiami od Dr. Pikulu???
To,že klinika bola na nadštandartnej úrovni je pekné,ale pre mňa je aj tak viac dôležité-aky operátori v nej robia-príklad REGIA VIP...

jajakarinka

All

Riadne si precitajte prispevok pisala som svoj nazor :-) nic som v zlom nemyslela :-) na prispevku neni nic ironicke :-)

Alenasis

jajakarinka,
čítala som ho riadne, je to len môj názor, nikde nie je napísané, že sa ním musíš stotožniť :)

jajakarinka

Lila22.....tak sa tesim s tebou:-) ja budem mat tiez 375ml a 350ml eurosilicon gulate vysoky profil. Ty mas tiez gulate vsak?a kolkateho ides?ak si dobre pamatam 2:4 vsak

olly-fa

Alenasis

Ahoj..Chcem ti povedat,co sa tyka Tvojho prispevku mas uplnu pravdu.
Je vela dobrych doktorov a je na kazdej z nas ktoreho si vybereme. :-)

bittersweet

marikamarika, tomyum1, sashinka1985,cuculka, sandritta ahojte baby, dlhsie som tu nebola, ako sa mate?:) ja sa po 3 tyzdnoch citim uz uplne ok, uz aj soferujem a citim sa vcelku v kondicke. prsia su super, vsetko sa vyvija ako ma, na holo su krasne, take mensie C, ale cez oblecenie na mne nevidno teda nejako zmenu moc, tak dufam ze v normalnej podprde to bude lepsie:)

angie77 dobry postreh, nie je to veru sranda a tiez si myslim ze netreba robit zo seba hrdinku a tvarit sa ze to co nevidim neexistuje. mne dr povedal ze optimum je dokonca aj tych 6 tyzdnov nedvihat ruky nad uroven ramien, ale to sa asi maloktorej z nas podari a hlavne ked to uz neboli, clovek sa pozabudne lahko. inak mne dr.dovolil po dva az troch tyzdnoch nadvihovat dieta, v zmysle vylozit do kocika, stolicky a podobne. robim to celym telom a nic necitim. a ze spanok na boku po 3 tyzdnoch. v zasade sa vyhybam vsetkym pohybom, kde citim zapajanie prsneho svalu, vacsiou sa to da nejako vyriesit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk