Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

OLLY-FA,
nevolala,ako ste písali-u neho sú čakačky krátke a ja skôr ako na jeseň nemôžem :(,objdnaná som u Mládeka,tak uvidím,ale na 95% zvažujem predsa len Pikulu-ja by som tie dreny nedala-jednoducho psychika nepustí,pre mňa sú 2 noci na klinike veľa-a podľa nemenovaného lekára som sa dozvedela,že chirurgovia sú "jemnejší" ked sa jedná o niekoľkohodinový odchod z prenajatej kliniky-nezaručujem pravdivosť tejto info-tie dreny-majú aj svoje pre aj svoje proti-no ja sa tým neviem stotožniť :(,čo sa týka kliniky-určite nepotrebujem na tých pár hodín luxus,ale určite super personál,čistotu,WC...chcem sa ešte opýtať na sestričky aké boli po opke,čo sa týka analgetík-nebol problém?

hostelica

prosim a co si si tam brala vsetko so sebou? keby si mohla poradit..

A ako sa mas? ake to bolo ked si sla do tej narkozy?..ja sa bojim ze ma poriadne neuspia a budem nieco citit :D :D uz vymyslam :D

dianad

Hostelica,
Ano som tu, dnes rano ma operovali s zajtra rano ma pustaju domov:) je tu aj telka anoo :D aj casopisy neake a wifi:)))

hostelica

dianad

pockat ty si teraz tam??:)..je tam aj telka?...ja mam navrhnute 360, stredne vysoky profil..medium extra high profil, cize predpokladam že nieco medzi strednym a vysokym profilom.

olly-fa

All

Ahojte babulky. Hlasim sa 3 dni po opke. Zatial to zvladam vyborne,zatial som bola kazdy den niekde prec z domu,neviem obsediet na zadku :-) sice je to unavne,ale aspon mi dni utekaju. Co sa tyka liekov,davam si flector 1 sacocek rano a 1 vecer a staci mi to. Na spanie si davam polku Stilnoxu,co som dostala od sestricky na klinike :-) a spim celu noc ako babo. Co mi ale robi nervy je skafander,hned by som ho dala dole. Ale co uz,musim vydrzat. Inak prsia sa mi zatial velmi pacia.

Doka

Ozvi sa ci si volala aj Pikulovi :-)

dianad

Hostelica,
Kludne si daj:)) ved budes pit aj na nove prska hadam takze dvojnasobny dovod :D
Vidim ze ty mas koncom marca termin, to mas tiez o chvilu za sebou.. Nemas sa coho bat, ja zatial velka spokojnost! A ked si uvidim prsa dam vediet ako som spoko :)) vyhodou je ze pandoktor operuje v 1 den len 1 kocku, cize sestricka sa 100% venuje len tebe.. Pozeram 2 a polchlapa v telke :D a lezim, uz som sa aj presla na toaletu, bolesti nie su, len tlaky.. Kohutik s vodou mi pani sestricka otvorila :D
Prepac hostelica, uz si to tu urcite pisala ale aku mas velkost dohodnutu? Drzim palceky:))

Infuzkuuz memam, ale ked budem mat bolesti mam povedat a daju mi:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk