Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Hostelica,
Par dni pred opkou si kludne mozes dat :) samozrejme sa nezrubať na blud :D ale mne doki svehlik povedal ze ked budem den pred opkou nervozna kludne si mam dat pohar cerveneho alebo poldeci na ukludnenie:) co som aj spravila :D povedal ze je urcite lepsie ako tabletky..
Ale den pred opkou to msis pit tak aby ti ostalo tych 8hod dooperacie bez vody a jedla :)

hostelica

dievčata,poradite mi?...neviete ako to je s alkoholom pred operaciou? som totiž pred opkou pár dni pozvaná na oslavu..Je treba uplne vylucit alkohol ci ako to je???...zabudla som sa spytat lekara,tak ci nahodou niektora neviete...

Tinizmus

Dianad,
ja mam "lepsie" Acka, ale zda sa mi, ze mi furt odstavalo nieco :D
Katka je super, ta bola velmi velmi zlata na konzultacke :)

Alenasis
na konzultacke so mnou bol aj moj priatel a ten bol z neho nadseny tiez :D je velmi otvoreny, nezavadza, hovori veci velmi narovinu.. a dava aj zmluvu, co predtym dvaja doktori nespomenuli..

Alenasis

Tinizmus,

aj ja som čítala len samé chváli na neho a aj podľa fotiek je jeho práca veľmi pekná. Rozmýšľala som aj nad Červeňom ale najbližšie to mám do ke.Som zvedavá na neho aký je v skutočnosti a aký dojem na mňa urobí na konzultačke :)

dianad

Baby,
Dr svehlik operuje na panelovej 2, kde ma aj ordinaciu.. Operscnasala je hned vedla miestnosti kderobi konzultacie.

Asymetriu som mala, neviemzhodnotit aku velku, podprdy som nosila 70A, ale pravy prsnik kt je mensi mi bola volnejsia cickolapka:)) ale ja som ziadenzaklad skoro nemala, pod prsami 70cm a vez 81 myslim..
Po zotaveni hodim asi aj fota do galerky.
Inak mudr super, sestricka katka uzasna, kazdu chvilu sa ma chodi pytat ci daco nepotrebujem, je skvela...
Ale este som nevstala z postele, som zvedava ako zvladnem to :D

Doka dakujem pekne, lieky si preventivne pytat urcite budem:)) lebo prska ma urcite neskor boliet budu, hl kvoli tome ze kazdu chvilu cakam menstruaciu a uz aj pred opkou som mala bóestive svoje prsia... Tak uvidim:) teba kto operoval prosim?

Tinizmus

Alenasis
podla mna ano :) pred nim som bola u dvoch inych a jednak na mna spravil najlepsi dojem a tiez co som si precitala tu na fore od bab, co u neho boli, tak velmi dobre. a prace ma tiez super :)

Alenasis

Dianad, Tinizmus,
ja idem ku Švehlíkovi na konzultáciu 6.5 a na opku 23.6 tak dúfam, že som si vybrala dobre :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk