Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Luky2112,
Je to normalne, tie prve dni mi tvrdli kazdu chvilu, vzdy ked som uz dlho bola v nejakej polohe, aj v noci som sa tak vzdy po 4 hodinach budila az na bolest prs co som ich mala take stuhnute, ja by som to opisala jak take meravenie, ked ti napr. zmeravie ruka ze si ju ani necitis, kazdopadne neprijemne. Neboj sa, ono to pomaly ustupovalo, teraz to tuhnutie mam ked dlho chodim vonku, to mam za chvilu pocit ze mi je az ten skafander maly, uplne ma to tlaci az necitim prsia, doma je to v pohode, spat bez prebudenia uz vydrzim tak 8 hodin :))) Prsia sice este su na dotyk tvrde, ale uz su take poddajnejsie. Ono to chce cas. Ja mam dnes presne mesiac po opke.

Volala si sestricke kvoli tym vyrazkam? Co ti povedala?

Doroty

Ahojte damy, ja som mala tvarom velmi pekne, pevne 1tky, cize malicke, na plastike som bola 10.okt. davala som si max velkost co to dalo a teda u mna 400ml znacky menthor gulate a pod sval. Rez pod prsnikom. Robila mi ich pani doktorka Zimovcakova z Bodykliniky Brno no a mozem len odporucat! Cena cca ako na slovensku. Ale starostlivost a vsetko okolo no neporovnatelne.(porovnavam s klinikou v BB kde bola kamoska mesiac po mne) po operacii som mala minimalny opuch a ziadne modriny. Teraz zvodstupom casu hodnotim a aj kazdy kto ich videl ze vyzeraju ako moje. Tvar maju krasny prirodzeny a na doryk by ste mivten implantat nenahmatali. Jazvicky sa velmi pekne hoja, do leta nebude ani stopa dufam :) po detickach si dam este zvacsit (a urcite zas navstivim Bodykliniku) lebo aj ked to mozno znie vela 400ml sami uvidite ze to je ako ked si date super maxi push up poprsenku na svoje. Takze sok to az taky neni. Ale su krasne a je to skvely pocit chodit s nimi po svete :D

VeVerka11

Slniečko83
Ahoj :) včerajšia konzultácia prebehla v poriadku. Prsia supiš. Spávať na bruchu už môžeš postupne od 6 týždňa. Bola som na kontrole u Dr. Červeňa. Mám prsia ešte tvrdé, ale postupne zmäknú :)

All
Mám hrčku pod pazuchov, doktor mi povedal, že si ju mám masírovať a ak nezmizne do mesiaca tak mám prísť, budú mi vyťahovať z toho nejakú vodičku. To píšem pre tie, čo to majú. Je to drobná cysta.

PajaZH

tina161976

rozmýšlam že zavolám doktorovi a dám si aj ja skorší termím,tak niekedy koncom apríla alebo prvý májový týždeň,už sa mi nechce čakať a aspoň budem skôr fit do plaviek :-)
no máš ich už teraz super,už nech mám aj ja za tým .. z môjho okolia vie len ex a 2 kamošky že idem na opku inak nikto :-D mama ma aj zožerie keď to zistí

tina691976

pajazh
no ja som bola na konzultačke minulý rok ale opku som odmietla lebo som chcela ísť na dovolenku a to by som mala velké obmedzenia a vlete nosiť skafandre to vžiednom prípade tak som išla už len na termín zima alebo jar a podprdu čo som si jednu kupila tak tu mám 80d som spokojná ale ja som nosila vypchaté pušapky a teras to ani niekj dáko velmi vydieť v mikine si to nikto nevšimne a som už mesiac po opke a nevie to nik ani moja mama len pár ludí ale to je v pohode neboj budeš určite spokojná

PajaZH

tina161976

no som zvedavá ako dlho budú mne odpúchať,cez leto by už nemuseli byť nejak extra opuchnuté aby to nevyzeralo divne v tielku ..a akú veľkosť podprsenky budeš mať teraz?

tina691976

pajazh
no už su zas iné tam som mla opuch tak bou ako balony ale už je tam badatelná zmena ale su stále pekné
neboj to bude akurt a ked prídu deti tak sa zmení aj velkosť ked odkohíš pojdeš do večších

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk