Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Ythyl,

Ja som pocula 2baby ze tam vcera boli na kontrole a myslela som na teba:))
Inak mala som ta pocuvnut:))! Teraz moje vyzeraju ze ani slabsie Ccka to nebudu, no ja som mala nulovy zaklad:)
A ako kontrola, vsetko v poriadku? Tak ti zavidim ze si uz uzivas prska bez skafandra:))

Izabella294

Ahojte,baby :) Som 8. Den od operacie a vcera som si konecne moje prska aj videla.Je to super,len su este velmi tvrde a asi aj opuchnute.Kedy to asi odpuchne? Alebo je tou kazdeho individualne?

ythyl

dianad,

ja keby som vedela,tak by som ta prisla pozriet,lebo ja som tam vcera bola na kontrolu po 8 tyzdnoch:)sranda,my sa stale u toho Svehlika stretneme:)a drzkaj sa,ani mna to extra nebolelo,takze bude uz len dobre:)

dianad

Alenasis,
Citim sa fajn, viem uz aj viac pouzivat ruky, boliet ma neboli nic, len pri zmene polohy (z lahu do sedu/stoja) citim tlaky, ale nie bolest.. V noci som spala cely cas.
Ale odporucam baby chodte vzdy do najvacsich velkosti ake vam dr povoli, alebo resp vydupte si co najvacsie ake su mozne:))) mne sa tieto moje zdaju maleee a tu su este opuchnute :D

Hostelica,
Mam 420ml a 390ml ale aj tak sa mi zda ze to prso s 390ml mam kusok vacsie.. Este je skoro robit zavery, ale pofotim priebeh a snad ked trocha sadnu a odpuchnu bude to dobre:)

Vsetkym "cakatelkam" drzim palce, bolest sa da vydrzat, ja som cakala horsie:)) len tu velkost poriadne zvazte!:))

Doroty

Sandritta

No ja som z BB takze cesta bola cca 3hod a cestou z tade bol manzel este kupit stol v ikei :D takze tak. Myslim ze aj s cestou sa na kliniku sa mi to oplatilo. V stredu som nastupila okolo 7mej spravili mi testy pokecala som s anesteziologom ubytovala sa dali mi dezinfekcny sprchovy gel. Dala som si sprchu a kedze som bola z daleka operovali ma 1. Asi o 9:00 dali mi puncosky az pod zadok ktore sa muzovi zdali strasne sexi mimochodom :D sietku na vlasy atd... prebrala som sa asi o 17:00 a rozoslala smsky: "zijem" a ako som sa pak dozvedela po operacii hned volali muzovi sestricky ze som v poriadku :) (pre porovnanie kamoska co ju robil pikula sa prebrala na operacnej sale ked ju prekladali na druhe lehatko) no a hned ako som sa prebrala prisla sestricka dala mi napit pomohla mi napolohovat postel pustila telku a kedze ma to uz bolelo dali mi lieky do zily. Priniesli mi veceru ktoru som si rano vybrala z menu ale nemala som chut tak sa pytali ze na co mam chut a ja se na bebe keksy a oni mi ich dali a aj kolu :D luxus servis :) a potom som zas spala az dp ranajok v ktorych bolo vsetko co by vam mohlo byt po chuti dali mi lieciky ale uz slabsie kontrolovali mi dreny zapisovali stav kazdych par hodin. Poprechadzala som sa a ked som mala vecer zas bolesti davali mi aj ladovy obklad takze super. Sestricky boli super ako cely personal. Dalsia noc a rano mi poslednej vybrali dreny. A to som skoro zomrela .... posledna davka liekov a prepustili ma a to bolo asi 10hodin este mi dali balicek s liekmi na bolest ,paskou na jazvy ,dezinfekcnymi pasikmi, a Dezinfekcnym sprchacom. Cestu som v pohode zvladala az na tie nase kvalitne cesty... jamy boleli ale inak pohoda. (Kamosku robili okolo 15tej a pustili a rano na druhy den) a este ak sa mi cokolvek nezdalo mala som 24hodinovy servis na telefone kedykolvek kedze na klinike stale niekto je.... takze si chvalim a chlapi slintaju a muz vraj lepsie investovat nemohol :D

dianad

Hostelica,

Daju ti tu vsetko - ponozky, plast, oblecenie nemusis vobec speci na pobyt brat, ja som si vzala sice koselu na spanie ale nepouzijem ju.. Len svoje hyg veci som vzala - kefku, roztok na kontaktne sosovky a hreben ale ten asi nepouzijem taky tyzden :D
Co sa tyka narkozy ja som mala presne take myslienky ako ty!! Ze sa zobudim pocas op, hrozostrasny scenar :D ale urcite nie, oni ta odvazia a podla toho daju davku narkozy priamo do zily, ked mi dali, ani neviem ci do minuty alebodo 30sek som hned zaspala a zobudila sa az po opke este znacne omamena:))
Pan anesteziolog je super srandista, nemas sa coho bat!
Oo a nezabudni si nabijacku na telefon, ja som nonstop na nete :D

VeVerka11

Luky2112
Súhlasím so Sandrittou. Ja som sa tiež prvé dva týždne šetrila, počas nich som bola von minimálne (bolo aj škaredé počasie) a v tv dávali olympiádu, takže som to mala napozerané :D
Kočky, ktoré už po pár dňoch robili všetko obdivujem :) :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk