Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Jajakarinka

Supeer,presne toto som chcela pocut,teda citat :-D tak ja ti teda prajem vela stastia na opke a hlavne nech si spokojna s novymi cicikmi :-)

jajakarinka

Lilla.22....aj ja tam mam byt na 7rano..... najskor som mu povedala aku mam predstavu ze potrebujem vyplnit vrch lebo som ako deska rovna ja som nechcela neake velke prsia chcela som vyplnit ten vrch hrudnika ....no by bolo fajn satam stretnut:-) ...viesco pozrel sa na mna a ze gulate inplantaty ze mam taky tvar svojich prs na gule.....vsak pozri mam ich v galerke a pooperacnu podprdu mam 80C vacsie trojky ze to budu ale ja som siroka v prsiach tam mam 90cm ...preco si chcela gulate?

olly-fa

Jajakarinka

My si asi nerozumieme :-) ved ja to tiez nemyslim v zlom,praveze som tym co som napisala chcela vyjadrit to,ze suhlasim s nazormi viacerych zien a aj s tym tvojim! ved kazdy ma pravo na svoj nazor aj ty aj ja aj kazda jedna. Mrzi ma ze si to pochopila inak :-)

Lila22

Jajakarinka

Ano idem 2.aprila..mam tam byt na 7mu rano nakoniec..mne dava stredny profil gulate ES..mozno sa tam vidime..podla coho ti vybrat Im.? Mne chcel dat anatomy ale tie som nechcela, tak mi da gulate a ulozi ich nizsie povedal..

jajakarinka

Olly-fa......ja som to nemyslela v zlom a nebola tam ani ironia.....ja som napisala ze kazdej jednej kocke drzim palce bez rozdielu ku komu ide .....ja kazdeho nazor akceptujem ....nikohoho som nechcela urazit ani som na nikoho nenadavala a neuprednostnovala... clovek mysli dobre a otoci sa to proti nemu

olly-fa

Jajakarinka

Ano pisala si svoj nazor,ved to robime my vsetky :-) a presne o tom toto forum je,o prezentovani si svojich nazorov a o tom aby sme si navzajom poradili :-) myslim si ze kazda jedna baba ma svoj kus pravdy,a ako tu jedna alebo aj viacere kocky pisali,kazda spokojna zena odporuca svojho lekara. Mas pravdu aj ty so svojim prispevkom,ma pravdu aj alenasis ale tak isto aj ine kocky. Je velmi dobre ze si dokazeme poradit,pomoct ale taktiez aj akceptovat nazory inych :-)

bittersweet

Suhlasim s dokou, kazda spokojna zena povazuje svojho dr za najlepsieho a vratila by sa k nemu zas. Je kopec vybornych plastikov, ktori na tomto fore nie su preberani. A to s anestezou je tiez tak ako pise doka.

tina691976

ahojte nedá sa mi nenapísať na tému dobrý operatér alebo chirurg fakt aj ja som mala termín u červena nedokázla som čakať ten sen mať prsia čím skor bol večší ako pol roka čakať len na konzultačku a potom skoro zas rok na operáciu výber bol podla výsledku velmi dobrý a verým že aj iné ženy čo maju svojich dobrých chirurgou vo svojom okolí sa rozhodli sparávne a su spokojné a je to asi aj prirodzený proces že sa stanu aj nepodarky tak ako nám v bežnom živote tak aj pri operáciách ved sme ludia tak ja verým že ženy čo sa na ooperáciu chystaju si vyberu správne a prajem nech su spokojné stým čo im vytvoria ja som sa zaradila medzi tie spokojné chvala bohu :)

doka

ALL,
myslím,že netreba uprednostňovať len jedného lekára,pretože ako sa hovorí,ten kto robí-robí aj chyby,ale na druhej strane,povedzme si samé pre seba,dodržala každá jedna 100% pokyny po opke? Tu na tejto stránke je vytvorené forum-čo sa týka operácie nosa a sú tam 3 nespokojné kočky,ktorým robil nos Dr.Ćerveň...ale je kopa žien,ktorým robil prsia a sú spokojné.Myslím,že každý si odvádza 100% prácu,kedže je to jeho živobytie a pacientky sú jeho reklamou,obzvlásť,ak sú majiteľmi svojich kliník-kde zariadenia,zamestnanci....stoja nemalé peniaze.Každá,ktorá je spokojná so svojím výsledkom bude odporúčať svojho lekára,ale to neznamená,že druhý lekár je horší,alebo odvedie horšiu robotu-dnes tu kočka porovnávala svoju opku v Brne s opkou jej kamarátky,ktorú robil Dr. Pikula-a prebrala sa na operačnej sále,ked ju premiestňovali na posteľ-k tomu len toľko,kedže mám blízko anesteziologom-každú jednu preberajúna sále,možno si to niekto v podvedomí pamätá-niekto nie-kedže pri celkovej anestéze-žila-je telo vyradené z "funkcie"-nikto by Vás v umelom spánku nepustil z operačnej sály-teda aj anesteziolog si musí byť viac než istý,že telo sa naštartovalo do pôvodného stavu a Vy reagujete :)Len nenapísala podstatný záver-je tá jej kamarátka spokojná so svojimi prsiami od Dr. Pikulu???
To,že klinika bola na nadštandartnej úrovni je pekné,ale pre mňa je aj tak viac dôležité-aky operátori v nej robia-príklad REGIA VIP...