Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

VeVerka13
tak to si ma potesila za skafander uz po 3 tyzdni mozem dat dole a davta ho iba na noc :) ja som strasne zvedava ako sa budem citit v podprsenke :)

Sandritta
To tvrdnutie nieje moc prijemne ale tak co narobim raz to hadam prejde :) po akej dobe si chodila uz von,isla si podla toho ako sa citis?ja sa doma moc nudim,len neviem ci vlastne mozem robit co chcem :)))

dianad

Ahojte babule, ja som dnes mala o 8,30 opku, dr svehlik a pred chvilou som sa prebudila.. Bolesti nemam zatial, este ucinkuju oblbovaky zrejme:)) ale tlaky citim... Nakoniec vybrali 420 a 390, ked ma merali a pokreslili s 450ml, tak by som prso mala az v polovici pazuchy:D tak dufam ze tieto nebudu moc male, ale mala som aj sizer, a pri opke dr so sestrickpu tiez zhodnotili ze takato velkost je fajn.. Uz som na nich hroozne zvedava, zatial si ich len tak nesmelo chytam :D
Tak baby co sa chystate a co vas to caka, drzim palce a nebojte!! Zmakneme to :))

VeVerka11

Luky2112
Ja som od Červeňa a ohľadne nosenia podprdy mám takéto info.
- prvé 3 týždne len skafander
- po 3 týždňoch látková podprsenka s kosticou/žiadne vypchávky, skafander len na noc
- po 6 týždňoch látková podprsenka/tvarovaná podprsenka s kosticou, už sa môže nosiť aj push up, skafander už netreba ani na noc
Ja sa stále aj tak najlepšie cítim v skafandri, na podprsenku si zvykám. Som už 6 týždňov od opky :)

kitky

Ahojte kočky. Čakám ma operácia 31.3. čo je za rohom :) ale až teraz som si to konečne uvedomila... Začínam mať zmiešané pocity, obzvlášť keď si prestavím prebudenie po operácii. Rada by som si popísala s niektorou z vás, ktorá máte nízky prach bolesti. Ako ste to prežívali? Ja sa bojím, aj keď asi by som mala mať radosť z toho, že po viac ako dvoch rokoch som sa odvážila zmeniť moju myseľ pri pohľade do zrkadla... Ďakujem

Sandritta

Luky2112,
Tak si mala mozno len podrazdene a do pondelka ti to hadam aj ustupi uplne ;)
No mne doki povedal, ked som bola po 2 tyzdnoch na vybrati stehov, ze este 3 tyzdne mam nosit skafac, takze to je celkovo 5 tyzdnov. Zajtra mi zacina 5 tyzden no popravde povedane neviem si este predstavit ze by som si dala podprdu normalnu. Ja som si objednala este jednu kompresnu pooperacnu lipoelastic zo siklienky.sk, ta uz sa podoba na podprdu, je aj viacej vykrojena, takze aj pod oblecenim v pohode, tak to sem tam striedam ked uz v skafaci nemozem vydrzat.
8.4 idem na kontrolu tak sa chcem spytat na tie podprdy, lebo tie prsia sa tvaruju a usadzaju tie prve 3 mesiace najviac, tak ci potom neni lepsie nosit aspon tie 2 mesiace nejaku kompresnu, neviem nakolko to ma vplyv... Si ich teraz strazim jak najvacsi poklad na svete :D

S tym tvrdnutim si nelam hlavu, to este vselijako mozes citit a niekedy aj pocut :D uz za par tyzdnov sa z nich budes uplne tesit ;)))

Luky2112

Sandritta
ja som stale v pohybe,nemozem lezat,tak ich mam castejsie stvrdnute.sestricke som sa nemohla dovolat a dneska uz to je lepsie (aspon si myslim) uz ma to tak nesvrbi a ani sa mi to nerozsiruje...v pondelok idem na kontrolu tak hadam sa mi to dovtedy zlepsi.kedy vlastne budem moct nosit aj klasicku podprsenku az po tych 6 tyzdnoch?

Sandritta

Doroty,
To sa mi lubilo, ze "tuning" :DDD Gratulujem ku krasnym prsickam ;) Jeden cas som tiez zvazovala Brno, no odradila ma vzdialenost, cca. 300 km, isla som nakoniec do Nitry, co som mala nejakych 40km a to som cestou spat ratala kazdy kilometer... A ake to bolo v Brne? Davali Ti aj dreny? V com je to tam ine? Zevraj v CR sa ostava po opke 3 noci, je to pravda?

Doroty

PS: a este 2mesiace budete nosit tu strasnu podprsenku a mesiac pas nad nimi tak by som si operaciu asi nechala na zimnejsie mesiace ked ju ahko schovate aspon nebude kazdy vediet ze ste si dali tuning ;)

Sandritta

Luky2112,
Je to normalne, tie prve dni mi tvrdli kazdu chvilu, vzdy ked som uz dlho bola v nejakej polohe, aj v noci som sa tak vzdy po 4 hodinach budila az na bolest prs co som ich mala take stuhnute, ja by som to opisala jak take meravenie, ked ti napr. zmeravie ruka ze si ju ani necitis, kazdopadne neprijemne. Neboj sa, ono to pomaly ustupovalo, teraz to tuhnutie mam ked dlho chodim vonku, to mam za chvilu pocit ze mi je az ten skafander maly, uplne ma to tlaci az necitim prsia, doma je to v pohode, spat bez prebudenia uz vydrzim tak 8 hodin :))) Prsia sice este su na dotyk tvrde, ale uz su take poddajnejsie. Ono to chce cas. Ja mam dnes presne mesiac po opke.

Volala si sestricke kvoli tym vyrazkam? Co ti povedala?

Doroty

Ahojte damy, ja som mala tvarom velmi pekne, pevne 1tky, cize malicke, na plastike som bola 10.okt. davala som si max velkost co to dalo a teda u mna 400ml znacky menthor gulate a pod sval. Rez pod prsnikom. Robila mi ich pani doktorka Zimovcakova z Bodykliniky Brno no a mozem len odporucat! Cena cca ako na slovensku. Ale starostlivost a vsetko okolo no neporovnatelne.(porovnavam s klinikou v BB kde bola kamoska mesiac po mne) po operacii som mala minimalny opuch a ziadne modriny. Teraz zvodstupom casu hodnotim a aj kazdy kto ich videl ze vyzeraju ako moje. Tvar maju krasny prirodzeny a na doryk by ste mivten implantat nenahmatali. Jazvicky sa velmi pekne hoja, do leta nebude ani stopa dufam :) po detickach si dam este zvacsit (a urcite zas navstivim Bodykliniku) lebo aj ked to mozno znie vela 400ml sami uvidite ze to je ako ked si date super maxi push up poprsenku na svoje. Takze sok to az taky neni. Ale su krasne a je to skvely pocit chodit s nimi po svete :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk